Opilec v Humpolci ohrožoval partnerku, skončil na záchytce

Oznámení o křiku a ránách přijali policisté v neděli ráno v Humpolci. Na místo vyjeli policisté celou situaci prověřit.

Policisty o víkendu opět naplno zaměstnávali opilci. Žena s dvěma a půl promile řádila u nádraží ve Žďáře, muž v Humpolci se třemi promile ohrožoval svou partnerku. Přes tři promile měl i muž, který kopal do dveří a obtěžoval obyvatele domu v Jihlavě.

K prvnímu případu byli policisté přivoláni v sobotu 19. února po čtvrté hodině ráno v Jihlavě. V části Loudilka ležela u silnice devětatřicetiletá žena, které policisté vzápětí naměřili 2,97 promile alkoholu.

Na opilou ženu natrefili policisté tentýž den kolem deváté večer i na ulici Nádražní ve Žďáře. „Osmnáctiletá žena nebyla schopna samostatné chůze, vulgárně pořvávala a chovala se útočně ke svému okolí. V jednání pokračovala i v přítomnosti hlídky. Při dechové zkoušce jí byla naměřena hodnota 2,57 promile alkoholu,“ uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.

K dalšímu opilci vyjížděli policisté v sobotu po deváté večer v Ledči. Dvaapadesátiletý muž z Opavska tentokrát nebyl schopen nejen chůze a komunikace, ale ani provedení dechové zkoušky.

A opilecké excesy pokračovaly i v neděli 20. února. Už v osm hodin ráno byli policisté přivoláni do domu v Humpolci, kde se z bytu ozývaly rány a křik. „Policisté zjistili, že se v bytě značně opilý muž choval agresivně vůči své partnerce. Ke zranění nedošlo. Policisté u jednačtyřicetiletého muže naměřili hodnotu 3,31 promile alkoholu, s hlídkou nespolupracoval,“ doplnila mluvčí.

V neděli po osmé hodině večer pak policisté natrefili na opilého osmačtyřicetiletého muže ze Žďárska, který v Jihlavě na zastávce v ulici S. K. Neumanna opakovaně vstupoval do vozovky a přitom vykřikoval. Policisté mu naměřili 2,65 promile alkoholu.

Opět přes tři promile

A poslední případ se týká opět Jihlavy, kde v neděli před devátou hodinou večer obtěžoval pětatřicetiletý opilý muž obyvatele bytového domu. „Pohyboval se ve společných prostorech, choval se hlučně, kopal do dveří a znečistil dveře jednoho z bytů a balkon. Při dechové zkoušce policisté muži naměřili hodnotu 3,15 promile alkoholu,“ dodala Jana Kroutilová.

Čtěte dále:   Policie řeší kandidátku SPD na Vysočině. „Připsali nás tam proti naší vůli,“ stěžuje si čtveřice občanů

Všech šest hříšníků skončilo v doprovodu policistů na záchytce. Osmnáctiletá žena ze Žďárska, stejně jako jednačtyřicetiletý muž z Humpolce a pětatřicetiletý muž z Jihlavy čelí za své výtržnosti navíc podezření z přestupku proti veřejnému pořádku.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bernardova otevřená zpověď: Už jsem tady neměl být

Út Úno 22 , 2022
Absolutní vyhoření, pak velmi vážná nemoc. Zakladatel a spolumajitel úspěšného pivovaru Stanislav Bernard má sice čím dál intenzivnější pocit, že se svět zbláznil, ve velmi otevřené zpovědi však přiznává, že na tomto světě už vůbec nemusel být. Čtěte dále:   Zlodějka ukradla sportující ženě osobní věci, ta na ni zavolala policii
Bernardova otevřená zpověď: Už jsem tady neměl být

You May Like

Témata