Další psí útok se odehrál na Humpolecku

Ačkoliv jsou psi v poslední době líčeni spíše jako krvelačné šelmy než domácí mazlíčci, je nutno si přiznat, že ve svém důsledku veškeré chování psa určuje jeho majitel. Nejinak tomu bylo i v posledním případě, kdy dva psi napadli u Humpolce policisty.

Na okraji Humpolce zastavovala ve směru na Světlici policejní hlídka osobní automobil. Osmadvacetiletý řidič však na výzvu nereagoval a začal ujíždět. Policisté ho dostihli ve Světlici, kde muž auto zaparkoval a snažil se i se svými dvěma psy – německým ovčákem a labradorem – uprchnout. Policistům se podařilo muže pomocí chvatů zadržet, ten však oba psy na muže zákona poštval. Psi se policistům několikrát zakousli do hýždí a stehen, kde jim potrhali uniformy. Naštěstí nedošlo k žádnému vážnému zranění. Po zatčení zjistili policisté i důvod, proč před nimi řidič ujížděl. Měl totiž na dva roky zakázáno řízení všech motorových vozidel. Nyní mu za maření výkonu úředního rozhodnutí a útok na veřejného činitele hrozí až pět let vězení.


(Zdroj: MF Dnes)

Čtěte dále:   Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chuck Norris

Pá Čvn 16 , 2006
Sice staré, ale znovu pobaví 🙂 Čtěte dále:   Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

You May Like

Témata