V Táboře zazněl trest nad znásilněním postižené dívky

2

Krajský soud v Táboře vynesl dnes rozsudek nad Kateřinou Vrchlavskou a jejím druhem Bohuslavem Sladovníkem. Soudci potrestali dvojici za znásilnění osmileté, sluchově a mentálně postižené dívky, která je dcerou Vrchlavské. Matka s druhem dostali za znásilnění postižené dcery devět let.

K odhalení trestného činu přispěla skutečnost, že se Vrchlavská se Sladovníkem jako partneři rozešli. Krátce po činu Sladovník ženu ze své chalupy vystěhoval i s jejími třemi dětmi. U sebe nechal jen chlapce, kterého měla dvojice společně. Dítě mu později svěřil do péče soud. Kvůli chlapci a penězům se pak bývalí partneři často dohadovali. Sladovník uvedl, že mu často vyhrožoval nový přítel Vrchlavské. Žena mu prý také pohrozila, že ho za znásilnění dcery udá. Sladovník pak nahlásil policii, že ho její nový druh napadl. Vrchlavská poté oznámila policistům znásilnění postižené dcery Moniky. Bývalý druh na oznámení reagoval tím, že policii přinesl video z činu, které si uložil v počítači.


(Zdroj: ČTK)

Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil sedl za volant, chytili ho v Humpolci

myska

2 thoughts on “V Táboře zazněl trest nad znásilněním postižené dívky

  1. Udělil bych jim ještě větší trest za takový hrůzný čin! Který je to Sladovník? Jezdíval favoritem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Podzemí ve Světlé nad Sázavou

Pá Úno 8 , 2008
Záhadné podzemní chodby odjakživa lákaly odborníky i veřejnost. Přístupné turistům je například i tajemné podzemí v městě nedaleko od Humpolce. Věděli jste, že ve Světlé nad Sázavou jsou zhruba 200m dlouhé podzemní chodby, které jsou ukázkou patrně středověkých razicích prací, o jejichž smyslu a účelu se lze jen dohadovat? Čtěte […]

You May Like

Témata