Opilý řidič naboural v Humpolci jiné auto při parkování. Muže zradil odhad

Ke kolizi došlo v Humpolci v ulici Na Rybníčku.

Lehce opilý řidič naboural v Humpolci jiné auto při parkování. „Dvaačtyřicetiletý řidič osobního auta odbočoval v ulici Na Rybníčku na parkoviště, nenechal si dostatečný boční odstup od zaparkovaného osobního auta a došlo ke střetu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Při kolizi se nikdo nezranil. Policisté ale zjistili, že řidič byl pod vlivem alkoholu. „Dechová zkouška vykázala u řidiče pozitivní výsledek, kdy naměřená hodnota byla do půl promile alkoholu. Opakovaná dechová zkouška přítomnost alkoholu potvrdila a ukázala obdobnou hodnotu,“ popsala mluvčí nehodu, ke které došlo v pátek 3. května odpoledne.

Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz. „Při dopravní nehodě došlo k předběžné škodě přes deset tisíc korun,“ dodala Lébrová.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Novinka v turistických mapách. Nová žlutá trasa na Pelhřimovsku nese jméno herečky, která si zahrála Babičku

Po Kvě 6 , 2024
Klub českých turistů (KČT) se na Vysočině stará o 3240 kilometrů pěších a lyžařských tras a o 2467 kilometrů cyklotras. I díky podpoře od Kraje Vysočina tak mohou vznikat nové trasy. Na obnovu turistického značení kraj ročně přispívá téměř půl milionem korun.

You May Like

Témata