Oslavte v Pavlově narozeniny vydřáka Alfonse

Na sobotu 20. srpna od 13.00 do 17.00 hodin ve Stanici Pavlov chystáme velkou narozeninovou oslavu. Zatímco loni jsme slavili 10. narozeniny lišáka Lukáše, tentokrát budeme k prvním narozeninám gratulovat vydřákovi Alfonsovi a prozkoumáme společně nejen svět vyder říčních.

Návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, fotokoutek, na kvízy, nejrůznější ekohry, malování nebo na opékání špekáčků. Do Pavlova zavítá i stánek kolegů z Kraje Vysočina – odboru životního prostředí a zemědělství s lesní pedagogikou a přijede také Tonda Obal, který s sebou za společnost EKO-KOM, a. s., přiveze nafukovací bránu, skákací hrad a dvě atrakce – házecí desku a šoupací hlavolamy.

Velká návštěvnická akce v podobě narozeninové oslavy je součástí Pavlovských slavností, které lákají na atrakce pro děti zdarma. Na místě bude BESIP tým a hasiči představí svou práci a techniku. Takže si mohou výletníci užít program na slavnostech a později se přesunout do areálu záchranné stanice.

Více informací:

Ing. Zbyšek Karafiát, Ph.D., ředitel záchranné Stanice Pavlov, e-mail: zachranazvirat@stanicepavlov.cz, tel.: 734 309 798

 

 

www.stanicepavlov.cz

FB: @stanicepavlov

IG: @pavlovstanice

 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Léto v parku 17. — 20. srpna

Út Srp 16 , 2022
Léto se nám chýlí ke svému konci, ale Platforma vůbec nezahálí. Tento týden pro vás máme dvojici humpoleckých starých známých. Ve čtvrtek totiž v parku vystoupí pěvecký sbor Tucet a folk-popová kapela PokusBand. V sobotu máme připraven brunch ve stylu American Barbecue. Tak na viděnou ve Stromovce!
Léto v parku Stromovka 2022

You May Like

Témata