Volím Standu Bernarda, říká Max Kašparů

21

Neúspěšný kandidát KDU-ČSL do senátu, populární pelhřimovský psychiatr a spisovatel Jaroslav Max Kašparů, doporučil pro druhé kolo svým voličům na Pelhřimovsku a Jindřichohradecku volit kandidáta ODS Stanislava Bernarda.

 


Pro patnáctý volební obvod volby ještě neskončily. V pátek a v sobotu bude pokračovat druhé kolo senátních voleb, kterého se zúčastní dva kandidáti – dosavadní senátor a předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Milan Štěch (ČSSD), který v 1.kole získal 43,12 procent hlasů, a soukromý podnikatel Stanislav Bernard (nestraník za ODS), který dostal o celých 11,47 procent hlasů méně. Na třetím místě se umístil lidovecký kandidát Jaroslav Max Kašparů s 4565 hlasy. Ten se vyjádřil v tom smyslu, že ve 2.kole senátních voleb podpoří Stanislava Bernarda a vyzval k tomu i voliče, od kterých on sám dostal hlas.


 


„Mojí snahou je, aby v politice bylo více rozumných lidí, kteří už sami v životě něco dokázali a nekandidují jenom proto, aby na tom vydělali. Právě proto ve druhém kole volím Standu Bernarda. O to samé si dovoluji požádat Vás, kteří jste mi dali hlas v prvním kole. Ještě zda­leka není rozhodnuto!!! Obětujme znovu pár minut svého času k tomu, abychom dosáhli tak potřebné změny,“ vyzval Kašparů svoje voliče.


 


Do druhého kola senátních voleb můžete jít volit opět v pátek od 14 do 22 hodin, a potom v sobotu od 8 do 14 hodin. Pokud stále ještě nejste rozhodnuti, komu dáte vy svůj hlas, můžete v archivu České televize shlédnout senátní duel, kteří mezi sebou svedli hlavní protagonisté včera v nočním vysílání Událostí komentářů. Třeba vám právě čerstvý rozhovor s oběma kandidáty napoví.


 


Internetové vysílání ČT 24 – Události komentáře 21.10 22:30 hod.


http://www.ceskatelevize.cz/


 


 

Čtěte dále:   V únoru se do Humpolce opět vrací Vepřové hody!

myska

21 thoughts on “Volím Standu Bernarda, říká Max Kašparů

 1. Jsem volič ODS, ale z toho duelu jsem byl včera smutnej! Proč byl Bernard jen v triku? Proti Štěchovi vypadal bídně! Proč se nepřipravil na obligátní otázku o poplatcích?? Proč se ńepřipravil na obligátní otázku proč by ho měli voliči volit?? Jak se tam podivně vyjadřoval k prezidentovi a jeho poodpoře některých kandidátů? Bohužel proti protřelému Štěchovi neměl nárok 🙁

  1. Asi proto, ze to ma narozdil od profesionalniho funkcionare na haku.
   Nevim, jestli je to dobre, nebo spatne. 😐

   1. Tak to je potom otázka, jestli ho mám, stejně jako minulý pátek, hodit tenhle pátek do urny…. Aby nás pak neměl celé čtyry roky na háku…:-)

 2. Události jsem včera nesledoval taže jsem to skouknul až teď . Na titulku jsem se dozvěděl že pan Štěch je senátorem již od roku 1996. Zajímalo by mě co konkrétního v období 1996-2008 vykonal pro mě jako humpoláka, abych mohl případně změnit svůj názor a hlasovat v druhém kole pro něj. Vím že spousta věcí a činů jen tak prošumí a nejsou nikde prezentovány, takže pokud někdo může okomentovat zásluhy pana Štěcha v našem regionu tak děkuji za informace.

  1. To bych mu zas tak nevyčítal, že pro humpoláky nic neudělal. Vždy se zdůrazňuje, že senátor tam nahoře nemá lobovat za svůj obvod, ale dívat se na věci celostátně.

   1. Mě jen zajímá jak naplňoval svůj volební slogan z billboardů. Jestli skutečně pomáhal potřebným a bránil slušné a to jak a kde konkrétně v našem regionu. Nic víc, nic míň. Prostě chci informace o skutcích a ne pozlátko z plakátů a televize.

     1. doporučuju napsat panu Štěchovi na jeho e-mail rád Vám všem kteří zpochybňujete jeho senátorství odpoví a řekne k tomu co potřebujete vědět….

      Panu Kašparů jeho názor neberu,ovšem kdo četl Bernardův zpravodaj a seznámil se s jeho názory na odbory tak prostě pana Bernarda volit nemůže.
      A předem uznávám jeho roli ve vybudování značky piva,to nikdo nezávidí.. Ale ta údajná ruina pivovaru je kolosálná lež…

     2. Vy jste se tam byl před privatizací ,kdy ho jihočeské pivovary zavíraly,podívat?Pokud nazvete něco kolosální lží tak taky uveďte co je pravda .Nebo používáte stejně mířené střely bez důkazů jako někteří představitelé ČSSD.

     3. Ty chytrolíne,pivovar Bernard už dávno není rodinný a malý pivovar a už vůbec ne český.Malý pivovar má výstav v desetitisících nikoli ve statisících hl.Pokud by nás takto lakoval jako senátor atˇje raději u toho piva.P.S.Před privatizací jsem tam byl několikrát takže souhlas s předešlým příspěvkem.Miruna

     4. Miruno jestli si tam párkrát byl za socíku tak si tam dojdi znovu. Nesmíš ale bejt nalitej,exkurzi ti cvaknu ze svýho.Uvidíš novou stáčírnu lahví,sudů,varnu atd.čau

     5. Bohužel, ale ty jsi fakt mimo mísu,tady přece nešlo o nové vybavení.Až vystřízlivíš pokus se znovu nad tím zamyslet,ale mám obavy že nemáš čím. O pivovaru vím víc než si myslíš.Miruna

     6. Pokud senator Stech musi kazdemu jednotlive vysvetlovat, co pro nej udelal – ja neco spatne. Krom toho, proc ja bych se ptal, proc ho mam volit? On chce muj hlas, on at presvedcuje!
      I kdyz v mem pripade to ma marne, plne souhlasim s jeho protikandidatem.

 3. no včera moc chlapec nepřesvědčil,ostatně má smůlu rudé Jindřichohradecké pohraničí opět zvolí Štěcha

  1. Pivovar vařil minimálně do srpna 1991,ještě na jaře stejného roku se pokusil o 12tku Zálesák,která se neukázala tak kvalitní jak se čekalo.Je pravdou,že v rámci Pivovarů Č.Budějovice SP se moc na rozvoj menších podniků v rámci skupiny nemyslelo,ale jestli byla omezena výroba pivovaru,tak těsně před privatizací,jinak ne.

 4. Štěcha rád nemám, štěká! Ale Bernard? Ať se drží svého škopku. Mou důvěru měl MUDr. Max Kašparů (už jich bylo dost), Ph.D.

 5. Bernard druhé kolo projel. A to se M. Dočkal obával, že jeho vinou může Stanislav prohrát, když třicet lidí odjíždí na zájezd od Adores. Ha, musel by zprostředkovat zájezd pro 7487 obyvatel Vysočiny, kteří volili protikandidáta.

   1. byl to normální demokratický volební souboj. V tomto obvodu se ODS tradičně nedaří,to je stará známá věc.
    To že pan Bernard neprošel vítězně má dvě příčiny.
    1- jeho kandidatura na listině ODS,věřím,že v případě jeho opravdové nezávislé samostatné kandidatury by měl větší šance.
    2-jeho postoj k odborům,který zveřejnil v magazínu Vlastní cestou. Ten mnoho lidí zdravě nakrknul a hlas mu nedali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sliby? Chyby!

Čt Říj 23 , 2008
Zcela bez komentáře nabízím jistý pohled na jisté slibované politické kroky. Čtěte dále:   Letecká show na nebi u Humpolce. Do oblak se vydaly tryskáče i bitevníky

You May Like

Témata