Otevření koupaliště Žabák s akcí U vody bez nehody

1

Koupalště Žabák letos zahájí sezónu v pondělí 24. června. Ve stejný den se od 8:30 do 19:00 hodin uskuteční preventivně vzdělávací akce U vody bez nehody. Cílem projektu je zlepšit informovanost veřejnosti, zejména rodičů a dětí, o zásadách bezpečného chování u vody.

Děti se pod vedením vodního záchranáře poutavou formou seznámí se zásadami bezpečného pobytu u vody i ve vodě. Rodiče si připomenou hlavní zásady poskytnutí první pomoci v případě krizových situací.

Dopoledne bude akce určena především pro žáky základních škol. Odpoledne je vítána široká veřejnost.

Koupaliště bude po celý den přístupné zdarma.

Axl

One thought on “Otevření koupaliště Žabák s akcí U vody bez nehody

  1. A hlavně vysvětlit dětem, že nesmí skákat do vod, které neznají, které mohou být zdánlivě hluboké, ale nakonec stačí málo a poškození páteře a míchy, po skocích bývají největší ,míšní traumata a kvadruplegie jak vyšité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Velkolepá vernisáž v humpolecké galerii 8smička: Nádvoří plné návštěvníků v zóně pro umění

St Čvn 19 , 2024
V pátek 14. června byla v Humpolci, v galerii 8smička – zóně pro umění – velkolepě otevřena výstava děl Jana Zrzavého a dalších umělců. Obrazová galerie byla přístupná již od 17 hodin, vernisáž následovala od 18 hodin na nádvoří. Návštěvníci, kteří dorazili dříve, si tak mohli různorodou a podivuhodně nápaditou výstavu pokojně prohlédnout.

You May Like

Témata