Hotel Kotyza je na prodej

45

Plně provozovaný Hotel „Kotyza“ v samém centru města Humpolce – Horní náměstí č.p. 5, Humpolec – je na prodej.

Vyhlášení prodeje výjimečného souboru nemovitostí – rodinný hotel KOTYZA, umístěný v samotném centru města Humpolce. Řadový třípodlažní podsklepený ubytovací objekt „Hotel KOTYZA“ vč. dvorní třípodlažní nepodsklepené ubytovací přístavby vystavěn na vlastních pozemcích o výměře 2.848 m².

Více info: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/komercni-nemovitost/humpolec-horni-namesti/6601f21024b5f803f5085d39/

Čtěte dále:   Velká předprázdninová aukce deskových her pro Stanici Pavlov

Axl

45 thoughts on “Hotel Kotyza je na prodej

 1. Zeptejte se Kotyzy nebo realitky, informace o ceně v případě prodeje, nebývá tajná.
  Odhaduji 50-110 mil

    1. Zkuste si to jednoduše pronásobit. 3500 m2 užitná plocha, 5300 m2 pozemků, k tomu vybavení nábytek a gastro. Bydlení se v Humpolci prodává mezi 50.000-60.000/m2. Když to zprůměrujete s ostatními prostory, tak klidně 30.000-40.000/m2 bude reálných. Pozemek v centru 5.000-8.000/m2, berme 6.000/m2. Těch 150M to v pohodě dá. Hotel je zavedený, technicky v dobrém stavu, pozemky směrem ke Stupníku mají potenciál k zastavění…Samozřejmě tu není dav místních, kteří by na to měli. I proto to inzeruje majitel jinde.

    1. Nesmysl, koupí to někdo max. 30 , a bude se to tam válet dva roky:), jako všechno předražený:))

    1. Hodnotu to má, ale návratnost investice je max na papíře, realita bude taková, že se to bude prodávat zas a znovu a náměstí tak umřelo.
     Aby se takový hotel rozjel, musí se rozjet i město a to násobně.

     1. Cena je hodne pod hodnotou. A navratnost investice ?‘ 35 let + provozni rezie + neco na fond oprav, udrzby a modernizace. Zisk z investice bude nasledny prodej po tech letech. Zkratka beh na dlouhou trat, pytel starosti a obetovani zivota. Pro normalniho cloveka ocistec, jinak treba slusna pracka na prachy.

 2. Jedna věc je prodat, druhá do čeho následně v dnešní době investovat.
  Ale jasně, když to přestane bavit, tak to musí z domu.

 3. Spíš když to přestane nést, tak to musí z domu…
  Protiatomový kryt je v dnešní době solidní investice;)

 4. Myslim, že je to škoda. Teď už na náměstí nebude vůbec nic. Nejmrtvější náměstí široko daleko. A nedejbože, aby to koupil nějaký spekulant a udělal tam další ubytovnu. Už jich tu máme až dost.

  1. Náměstí nežije už x desítek let. Lidi chtěli obchodní zónu,tak ji mají. Ty krabice se na náměstí nevejdou. Stačí plechové monstrum nad náměstím.

     1. Pokud vím to byl pozemek městský. Příšernost byla v tom, že město ho vůbec k prodeji nabízelo. Kdo byl tehdy ve vedení pamětníci ví.

   1. Na náměstí se bude stavět nové autobusové nádraží a z radnice bude čekárna a bufet,protože se blíží konec ICOMu !!!

  2. Odpichova cena k jednani byva soucet hodnoty pozemku a aktualni ceny vystavby.
   Ceny gastroobjektu jsou ale ovlineny nedavnou covidkomedii a slavnymi lockdowny, bo
   nikdo nemuze vedet, co si panaci vymysleji priste.

   1. Covidkomedie? No moc Vám přeji,že jste to peklo nikdy neprožil nebo třeba jen v slabé verzi. A české lockdowny byly ještě slabým odvarem v porovnání s Izraelem a Austrálií.

    1. A o chovani vlady je tady preci rec. Tezke prubehy respiracnich onemocneni nikdo nezpochybnuje. Ty byly, jsou a budou.

    2. Tak určitě. Vláda tragická a opozice skvělá. Vůbec nejlepší opozice v Evropě. Stoly na Karlově mostu a volební kampaň za každou cenu. Babiš se nechal opozicí vyprovokovat k rozvolnění v nejhorší chvíli, a neposlechl Maďara. Pak už to nešlo zastavit. Z premianta nejhorším na světě. Jen kvůli touze politiků obou stran po moci. Za 50 let to snad bude v učebnicích dějepisu podle pravdy. Teď nám svojí pravdu cpe nejlepší 5koalice na světě. Zkurvená politika.

    3. Chování vlády? Byla to tehdy právě tehdejší opozice ,tedy dnes už vládnoucí koalice, která křičela na vládu tehdejší..dejte ještě víc, rozdávejte ještě větší peníze.. A dnes si hrají na ty jediné neomylné? Je mi blivno . Nebo myslíte,že by to oni tehdy uměli zařídit lépe? Válkové, Fialové? No nevím.

     1. Přesně tak to bylo. Opoziční politici pořád tlačili na větší rozdávání peněz a zpochybňovali proticovidová opatření. Všechno je to zaznamenané v TV archivech i tisku. Bohužel v této zemi nelze vymáhat odpovědnost politiků. Je to pakáž bez svědomí.

     2. Aniž bych vám chtěl kazit váš spravedlivý hněv, dovolil bych si připomenout jen tolik, že vláda vládne (od toho je vláda) a má za to zodpovědnost – a opozice kritizuje a tvrdí, že by to dělala lépe (což teď krásně předvádí sám AB, který pomohl zrušit druhý důchodový pilíř s tím, že to řešení je špatné a přijde s něčím lepším – což ovšem během osmi let nějak nestihl, ale zato teď z opozice už ví zase o důchodech všechno nejlépe). Andrej vyměnil za covidu rekordní počet ministrů zdravotnictví, předvedl že jako šéf strategických rezerv o nich neví nic (já nevím kdo tak málo objednal – ano, i to je zdokumentováno),
      Také vzpomeňme Superstar, která se jistě jen omylem stala velvyslancem, protože trafiky ANO nerozdává, to dělá jen současná vláda a ty před Andrejem.
      A určitě dnešní pětikoalice může i za několik covidových tiskovek denně, kdy v poledne neplatilo co ráno a večer se zapomělo na poledne…
      Já nechci hájit současnou vládu, která něco dělá dobře, něco špatně, ale adorovat Babiše, který jediné co umí je házet svoji odpovědnost na všechny okolo, tvrdí jak je schopný vyjednavač – ale nevyjednal pro ČR nikdy nic strategického (plyn, elektřina, jádro, automobilizmus …) a neustále prokazuje že jako diplomat je naprosý diletant, to opravdu vypovídá jen o lásce k politice ode zdi ke zdi, díky které není žádná shoda, jedni ruší to co druzí schválili a nehledá se žádný všeobecně přijatelný kompromis (EET je krásný příklad) což nás pořád brzdí v rozvoji a pořád se pláče jak jsme na tom zle.

     3. Ono je dobré si pro základní orientaci „kdo je kdo“ pustit pár podcastů. Za mne doporučuji pro začátek např. „České podsvětí“ Josefa Klímy.
      Takže za mne než Andyho a jeho melody boys/ girls raději toho „Fialu a Válka“ i s vědomím jejich kiksů.

      frrrr

 5. Vážení, každý rozhoduje o svých plánech a potřebách. V roce 1970 jsem měl v tehdejším hotelu REKREA svatbu. Pravda, mnoho od těch časů se změnilo. Nejen prostředí v němž žijeme, ale i naše myšlení. Nechte tedy na majiteli, je to jen jeho rozhodnutí a kdyby si za prachy, které za prodej dostane postavil rozhlednu, je to jen a jen jeho rozhodnutí. Mějte se fajn fajn🤠

  1. Děkuji, pane Šidláku, souhlasím s Vámi.
   Nerozumím tomu, proč se tato ryze soukromá věc propírá zde.

   1. A co je špatného na tom, že redakce zveřejnila veřejně dostupný inzerát, který se týká důležité budovy v centru?

    1. Potenciální kupci, Bernard, Rýzner a poté všichni co dělají do byznysu s gastarbeitrama.
     100mil bude minimum

     1. Ryznera podle me takovahle stavba zajimat nebude. A taky ma uz jiny priority nez si delat problemy s necim takovym. Je tim vyucenej, vi co vlastnictvi hotelu obnasi. A Bernard? K cemu by mu to bylo. Ma svoje Stoky. Spis to koupi nejaky spekulant a bude v tom chvili ta ubytovna. Misto je to idealni.

     2. Bernard už koupil bývalý objekt ČKD v Masarykově ulici a už ji přestavuje na ubytovnu!

 6. Nikdo Babiše neadoruje a jeho lapsusy lidé znají, ale za každou cenu mu nasazovat psí hlavu, to také není řešení. A to právě mnozí koaličníci neustále předvádí.

  1. Znají, ale mlčí o nich nebo je zoufale dezinterpretují, jako třeba zde – „5. 4. 2024 (11:51)
   Přesně tak to bylo. Opoziční politici pořád tlačili na větší rozdávání peněz … “ ale pisatel už nedodává, že AB slíbil udělat kompenzační program o určitém objemu, který byl spuštěn v danou hodinu a v tu chvíli všichni kdo se o kompenzaci přihlásili tak zjistili, že už jsou dávno předem rozdané a z žadatelů po oficiálním termínu už nedostane nikdo nic. Opozice, která by tohle nekritizovala by opravdu byla velmi špatnou opozicí, to se nezlobte. Co se stalo s rozhazováním peněz potom, a kdo za co může je otázka pro dlouhou debatu, každopádně Babiš sám nemá na hlavě máslo, ale celou mlékárnu i s okolím.

 7. Účelové vyvolání chaosu, šíření dezinformací , kličkování, nesmyslná opatření, jen aby pod svícnem byla ta největší tma. Severské země se za příklad jednoznačně nehodily. Následky známe všichni a je dobré mít na paměti, jak bezzubé je stádo a jak snadné je aby se situace opakovala. Příště může být záminkou třeba údajná nadlimitní radiace nebo čekání na zemětřas .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Silničáři letos opraví silnice v Pelhřimově, Humpolci i mosty. Podívejte se kde

Čt Dub 4 , 2024
Opravy spolu s objížďkami budou letos řidiči potkávat po celém Pelhřimovsku. Silničáři se chystají opravit přes dvacet kilometrů silnic. Zaměří se i na rekonstrukci šesti mostů. Podívejte se na tabulku, kde je přehledný seznam všech chystaných úprav. Čtěte dále:   PORADNA NA CESTÁCH

You May Like

Témata