Oznámení

31

o záměru pronájmu uvolněných bytů v Humpolci

Více zde:

byt č. 3 o vel. 1+1


Více zde:

byt č.12 o vel. 1+1


Více zde:

byt č.85 o vel. 1+1


Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

31 thoughts on “Oznámení

 1. O pronájmu bylo rozhodnuto již v roce 2000 ?? Je stanovená výše nájmu také z roku 2000 ?? Je velice nízká !
  Dále by mě zajímalo, jakým způsobem bude Rada rozhodovat – co bude kritérium pro přidělení bytu.
  Proč je toto první záležitost, kterou pan Brukner řeší a to ve spolupráci s realitní kanceláří Sinpro pana Huly ? Co se s těmito byty dělo od roku 2000, byly neobydlené ??

  1. Společnost Sinpro s.r.o. již není dle obchodního rejstříku realitní kanceláří ani firmou zabývající se správou nemovitostí či zprostředkováním služeb. Nemá ani webovky. Z jakého titulu by měli zájemci o nájem městských bytů tuto firmu kontaktovat ?? Jako kámoše Bruknera, který se také dlouhé roky zabýval oceňováním nemovitostí ?

   Osoba Bruknera „zavání“ střetem zájmů ! Vykonává pro město činnost odborného lesního hospodáře a zároveň je radním !!

  2. Mě by zase zajímalo proč se ptáte na Humpoláku a ne přímo na úřadě, odbor místního hospodářství, popř. přímo místostarosty.
   Nebo opravdu věříte, že se tady něco dovíte?

   1. Bylo by dobré, kdyby vedení našeho města nekopírovalo chování, které tu předvádí Babiš a Zeman. A to zejména střet zájmů.

   2. Ne nevěřím, ale baví mě ty komentáře ! 😀 A milý člověče, vy si myslíte, že byste se na úřadě něco dozvěděl ?

    1. No mě to taky baví číst tady ty bláboly 😀
     Jestli bych se na úřadě něco dověděl nevím, ale vím, že bych se na nic neptal tady. I když tady v těch komentářích je často tolik moudra, že je z toho každej druhej úplně blbej 🙂

  1. Tož garsonka s předsíňkou a vlastním sociál.zařízením. Běžná (tržní) cena nájmu 5 tis. kč.

    1. Tak to je tedy nájem za cca 1/3 tržního nájemného. To se nové vedení města chová s péčí řádného hospodáře, jak mu ukládá zákon ? No to je ještě větší hrůza než jsme si mysleli…&&..

     1. To jako chcete aby všechny městské byty byly za tržní nájemné?
      Kdo tedy to tržní nájemné určí? A pak ty staříky co nebudou mít na to tržní nájemné vystěhujete na ulici aby se město chovalo tržně a hospodárně?

     2. Já myslím, že tady nikdo nikoho na ulici stěhovat nechce. Ale je pravda, že vypisovat nabídku na volný byt by město jako řádný hospodář mělo za tržní nájemné a pokud ho pak přidělí někomu, kdo je sociální případ, tak mu dát slevu. Ovšem úměrnou tomu konkrétnímu případu a ne dopředu slevovat na třetinu ceny, aniž je jasné kdo byt dostane a v jaké finanční situaci bude.
      Díky tomu jak k tomu dosud sociální vláda města pod vedením Kučery přistupovala, máme dnes v městských bytech lidi, kteří mají nadstandartní příjmy a platí směšné nájemné. Myslím, že by to mohlo být dobré téma pro HUGO – dát tento marast do pořádku.

     3. Otazka je, kdo muze za to, ze se sockou nekdo stane …
      Ale jo, at se v tom Hugny povrtaji.

     4. Možná i máme v městských bytech lidi s příjmy nadstandartními,kteří zde ovšem nebydlí a bydlí zde za tržní nájemné někdo jiný

     5. No tak pokud je takový byt navíc pronajímán, tak to je největší zvěrstvo…. HUGO do toho !

     6. Napište zástupcům HUGO na emaily, které zveřejnili. Určitě se námětům budou věnovat. Sdělte klidně i konkrétní podezření. Je jasné, že to jim v práci pomůže.

     7. Vzhledem k tomu, ze HUGO ma 4 zastupitele, verte tomu, ze se nejenom timto budou aktivne zabyvat. Pevne verim, ze se bude jednat o vice nez aktivni opozici, ktera nas bude navic o vsech vecech ze zastupitelstev informovat.
      Tesim se!
      Hugo! Do toho!

     8. Pamatuju ještě když se to taky muselo oznamovat, oznamovatelé měli i jakési přezdívky a ti nejlepší mohli na veřejnosti nosit červenou pásku. Tak tedy vpřed zpátky ani krok, kdo nepráskne tři sousedy do týdne nemá nárok na svačinu

     9. No jistě. HUGO v kontrolním výboru vlastní aktivitou posoudí, zda městský byt neužívá nějaký boháč a vyvodí z toho patřičné důsledky! Pokud možno nařídí nebohému nájemci okamžitě se přestěhovat k nějakému místnímu majiteli bytového domu, samozřejmě za řádně předražené nájemné! Již vzhůru psanci této země!

     10. Hlavně jak se pozná ten boháč?
      – Asi nebere žádnou sociální dávku
      – Má asi dvě zaměstnání
      – Určitě má byt v městským bytě, který tedy pronajímá a sám má vilu na kopci
      – Asi nemá žádný úvěr

      Nebo jak se teda pozná ten boháč na kterého se tu líčí, že bych ho prásknul jako druhý

     11. Město ví, kterým lidem se vyplácí dávky v nouzi, které lidi musí podporovat, např. nákupem TV či pračky, protože mají děti a z tohoto titulu je musí ostatní nadstandartně dotovat. Několik takových rodin žije ubytováno v místních ubytovnách. Tam platí za jeden pokoj bez vlastního sociálního zázemí nájemné 8 tis. Kč a mnozí více, na toto přemrštěné nájemné jim platíme my všichni pracující či jinak výdělečně činní. Tito lidé nedokáží dát dohromady peníze na kauci (většinou 3 nájmy dopředu), aby si mohli dovolit podnájem tržního bytu.
      Možná by se měli přímo oslovit tito lidé. Ušetřili bychom na tom nakonec všichni. Bohužel pochybuji, že tito sledují vývěsky města a o pronájmu těchto levných bytů se asi vůbec nedoví.

     12. Kontrolní výbor vedlo v období 2014-2018 hnutí ANO, stejně jako finanční výbor. Vše chny kontroly co výbor provedl byly shledány bezchybnými. ANO je nyní koaliční partner,takže mám plnou důvěru, že vše řešili v KV správně

     13. To je jak za komunistů – to bylo vždy vše také bez chyb…&.
      akorát, že sem tam něco „trochu“ chybělo…&..

     14. Ono si stačí zjistit, kdo třeba fakticky bydlí za nízké nájemné v ulici Hálkova 926 a 927…..

     15. Kdo ? prosím napište mi to ať tam nemusím chodit koukat na zvonky.
      Já Vám zas opíšu zvonky z jiného baráku 🙂

     16. Presne tak. Tato polovyjadreni si nechte. Bud primo fakta, nebo radeji mlcet.

     17. Já si myslím, že je to dobrý tip pro bytovou komisi a kontrolní výbor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nabídka volného pracovního místa

Pá Lis 16 , 2018
Finanční úřad pro hlavní město Prahu hledá referenty do vyměřovacího oddělení s místem výkonu – územní pracoviště v Humpolci. Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci - Revitalizace vnitrobloku Lnářská-Hálkova

You May Like

Témata