Petr

18 thoughts on “35.Rada Města Humpolec – usnesení

 1. Tak sem dneska sledovala zase schůzi zastupitelstva. Co by jste dělali kdyby jste byli v kůži p. Kamana ? Je dobře že záměr prodeje neprošel.

  1. Jak S. Bernard nehlasoval tak si proste neumel protlacit zamer svyho pivovaru . Klientelismus se snad v nasem Humplu blizi ke konci. To preci dal nejde ! Stret zajmu tadys byl dost dlouho prehlizenej. Mi to tak pride.

  1. otázka je za co prodá tohleto u pivovaru… aby na mě koukali z vyhlídkové věže, to bych měl obrovský zájem koupit jeho nemovitost

     1. Jasne ze trzni. Zdaleka ne kazdemu bude rozhledna vadit, to spis ta radovka, za kterou pivovar nemuze. A hlavne domky tady na prodej moc nejsou. Takze ber nebo nech lezet. Asi tak no.

     2. Co nevadí zdenkovi múže vadit martinovi . Užívá doměnky. Já bych dome pod věží odkavaď na mě můžou všichni vyčuhovat nechtěla ani zadarmo . Natož za tržní cenu, hahaha

     3. já bych koupil, ale samozřejmě tohle je velká negativní externalita, to se na tržní ceně hodně projeví

 2. Povolit tu vyhlídkovou věž byl totální nesmysl a destrukce centra města. K panoramatu města komín pivovaru patřil a dnes je znetvořen ocelovou konstrukcí. Na věži u Orlíku to šlo překousnout,ale tady to působí ohyzdně. A to prosím píši jako člověk co nikomu nezávidí. To pro zdejší škarohlídy, kteří za vším vidí závist.

  1. A me se to zase líbí. Oživí to centrum mesta, přiláká další turisty a profitovat z nich může nejen pivovar….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Máš chuť pomoci Vysočině?

Pá Lis 20 , 2020
Havlíčkobrodský Senior Point a Oblastní spolek Českého červeného kříže Havlíčkův Brod nabízejí zájemcům z řad veřejnosti jednodenní kurz Moderního ošetřovatelství v praxi.

You May Like

Témata