Axl

23 thoughts on “Videozáznam z 1. zasedání zastupitelstva města, 19.10.2022.

 1. Paní starostko Štěrbová, jste potěšena ohlášenou kandidaturou A. Babiše na prezidenta? Budete ho volit ??

 2. Já su obyčejná nicka, na mé volbě nikomu nezáleží. Ale rád bych si udělal obrázek o morálních hodnotách paní starostky.

  1. Co melete o morálních hodnotách. Volit si může každý koho chce a je to zatím jeho právo. Tudíž se takhle blbě nevyptávejte. Někdo třeba volit ani nepůjde, jiný si vybere až v druhém kole a pod. Takže není jediný důvod zkoumat koho bude volit starostka nebo poslední dělník z montážní firmy.

  1. Ty jo, to mi trošku pripomina toho borce, co zásobuje nekonečnými dotazy dle svého zákonného práva myslím jihlavskou radnici…😄

    1. ono je to náměstí hooodně velké, to jste na špatném rohu u těch Filipínců.
     na rožku u Jindřišské věže na dveře NPI klepejte😉

    1. Vykašlete se už na to, máte v tom guláš a ve vláknech této diskuze kaši…dávno není v Jihlavě, šla do Prahy a teď je i v Humpolci…že má vypsané hodiny v Jihlavě? Tak to tam nemají asi aktuální info na webu no…

     1. no jo státní organizace – bordel na bordel …. a kterýže poměr ukončila ?

 3. Dříve zde psalo podstatně více nespokojených lidí než je tomu dnes, po volbách. A tak nějak se nemohu zbavit toho dojmu, že štváči této textové žumpy se převážně stali ti, kteří jsou v panice z přetrhaných vazeb s radnicí a v té své soukromé panice oprašují slovní spojení jako ,,morální hodnoty“, které nepoužili přes třicet let.
  A ještě aby jo, tou dobou je zajímala pouze část z tohoto slovního spojení a to prosím pěkně,, Hodnoty“ a morální stránka věci šla absolutně stranou.
  No ještě aby ne, že?

  1. tak uvidime kolik nespokojenych sem bude psat treba za rok. A kolik z nich bude tech co byli nespokojeny pred volbama.

 4. Měřítko na změnu názorových preferencí obyvatel města, ještě k tomu projevenou v anonymitě v komentářích na webu humpolak.cz nezná ani Wikipedie. Tudíž mi řekněte jak to v praxi chcete, třeba za ten váš rok, škálovat.
  Od toho jsou právě ty zmíněné volby, proto se můžete těšit již nyní na objektivní hodnocení zastupitelstva obyvatelstvem města, jen to nebude za rok, ale za čtyři.
  Ale to co mě dnes asi nedá spát, proto doufám, že mi dáte odpovědi, co Vás měsíc po volbách, tak strašně irituje na novém zastupitelstvu nebo konkrétně na paní starostce a centralizujte prosím odpověď pouze na úřad starosty města potažmo zastupitelstvo.

 5. Nevím, ale nezdá se mi, že by tady někdo vyjadřoval nějaký extrémní odpor vůči novému vedení. Smiřte se s tím, že se v anonymní diskuzi bude jiskřit úplně stejně jako dosud a to i na účet nového vedení. Rozdávat je věc jedna a přijímat věc druhá. Každopádně se tady taky promítnou osobní sympatie i antipatie. S tím počítejte. Našinec nepotřebuje konkrétní skutky, či znalost jakékoli problematiky. Stačí jít třikrát na fotbal a můžeme trénovat nároďák.

  1. Trénovat nároďák rozhodně všichni můžeme,už totiž víme z humpolácké sportovní rubriky, že trenér nemá na výkony mužstva pražádný vliv🤣 nepomůže mu ani, že je V/veselý🙃
   Jinak je moc fajn, že už někdo z diskutujících pochopil👏🏻, ze různé zde prezentované názory nejsou vedeny jen politickou chutí či nechutí, ale přímou osobní zkušeností- tedy osobní sympatií nebo odporem…

 6. Jasně, jen úplně nevím jestli se jedná o osobní zkušenosti. Dost o tom pochybuji. Spíš se zdá, že jsou to jen dojmy na základě nějakého osobního sebeurčení nebo ksichtu objektu zájmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolák oslavuje 25 let existence

Čt Říj 27 , 2022
Neexistoval Google, Facebook, Instagram ani YouTube. Mobilní telefony měly velikost mikrovlné trouby, a v Humpolci nikdo pravděpodobně mobilní telefon neměl. Ale Humpolák už tu byl. Psal se rok 1997 když postavička Humpoláka spatřila světlo světa.
Humpolák oslavuje 25 let existence

You May Like

Témata