Petr

20 thoughts on “Zápis

 1. Tak přeci budeme platit Smetánce vybudování zpevněné komunikace až k tenisové hale?!?
  To je děs, před pár lety tu padaly sliby, že TUTO komunikaci Město platit ROZHODNĚ nebude, když stavba samotné haly odsála z rozpočtu Města tolik milionů. Kolik to tenkrát vlastně bylo ?? 20 nebo dokonce 30 mil. Kč ?? Pro legraci pár zbohatlíků??

  Ale asi je to přednější než zkapacitnění ČOV, nová kanalizace či opravené chodníky?

  Ale není přeci jen 7 mil. Kč na zpevnění místní komunikace v délce cca 200 m trochu moc ??? To jako, že jeden metr bude stát 35 000 Kč??? Z čeho to bude – z leštěné žuly nebo mramoru???? Sory jako, nezbláznili jste se???

  Koukněte se, jak se Pan Homolka v „radničníku“ z března 2016 chlubí tím, že provoz tenisové haly občany Humpolce nic nestojí (viz. http://www.mesto-humpolec.cz/assets/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227515, strana 6)

  Opravdu vůbec nic!?!

  1. Cena zakázky se bude soutěžit,stačí shlédnout jednání Zastupitelstva města ze dne 1.3. Tato tematika tam byla diskutována a demokraticky hlasováním rozhodnuta. Doporučuji to vidět

     1. Na kanálu youtube napište Město Humpolec a ukáží se vám všechna zastupitelstva ze záznamu od roku 2016. Nebo je možnost v den jednání zastupitelstva sledovat přímý přenos na témže portálu.

      Starosta je svůj na každém jednání, s tím už musíte počítat. Za rok a něco jsou komunální volby, tak to můžete zkusit a kandidovat. Výběr subjektů je ve městě veliký

  2. Pan Libor Novák jako předseda LTC dal tehdy jménem klubu veřejný slib jak na FV, tak před zastupiteli, že komunikaci zaplatí LTC a on jako osoba za to ručí ! Veřejný příslib je právní akt který lze právně vymáhat. Nechápu, proč k tomu vedení města přistupuje takto laxně a nevymáhá to ! To je na podání trestního oznámení na starostu a spol. , protože chtějí mrhat veřejnými prostředky, aniž by vymáhali to na co má město nárok.

   1. Vyhledejte a uveřejněte o tomto příslibu zápis podepsaný jak Novákem, tak i někým z města. Pak je možné se o tom bavit. Do té doby jsou to jen plané řeči !

   2. Sice to vůbec není pravda, ale to asi velkou část diskutujících na tomto fóru pro vyjadřování nenávisti nezajímá.

    1. Veřejný příslib nemusí mít písemnou formu.
     Právě proto, že je učiněn na veřejnosti před svědky tak platí ! Přesně dle zákona.

     1. Máte ty svědky a dosvědčí Vám ten příslib, včetně přesného data a přesného vyjádření pana Nováka ? Pokud ano, tak hned jednejte a nenechejte to na městě ! Nechci Vám nic podsouvat, ale tady to nevyřešíte a jinde jste zřejmě pro to aby tento „veřejný příslib dle zákona“ platil nic neudělal, že.

     2. Ale no tak zkuste podle zákona o svobodném přístupu k informacím požádat o zápis z pracovní schůzky členů zastupitelstva 9.4.2014, který následně obdržel každý člen zastupitelstva a je dokonce součástí archivovaného dokumentu z následného zasedání. V něm se mj. dočtete, že zástupce LTC ing. Novák na této schůzce veřejně prohlásil, že: „za zatrubnění potoka a dešťovou kanalizaci LTC uhradí max. 213 tis. Kč“. Zda k vyrovnání této slíbené částky mezi zhotovitelem stavby tenisové haly a LTC nakonec došlo nelze dohledat. To je ale jiný příběh. Ale jistě se nejednalo o příslib úhrady nákladů na rozporovanou příjezdovou komunikaci, jak tu zaznělo! No, a je po senzaci!

 2. „Athleticko-footballový club“ Humpolec je také pěkná hříčka. Ten název musel vymyslet neskutečný debill.

   1. Naopak je skvělý historický název. Vy by jste zřejmě chtěl aby se klub jmenoval „Rudá záře“, nebo tak nějak, že !

     1. Ne díky, machýrků, co si na trávníku honěj trika, už je na světe dost a dost a jedno jak se jmenují….. 🙁

     2. Nudíte se? Kupte si medvídka mývala. Nebo hrajte fotbal. Nebo něco jiného. Nebo jděte něco dělat. Nuda je původcem trudomyslnosti a na Vás je to vidět… On ten pán s knírkem, co kdysi říkal, že práce osvobozuje, minimálně v tomhle rozhodně do větru nemluvil…

     3. Nazývejte mne, jak chcete. Pokud Vám to pomůže od trudomyslnosti, co bych pro Vás neudělal:-) Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak se efektivně učit

Čt Bře 2 , 2017
Sobota 04.03.2017 09:00 – 13:00; Humpolec

You May Like

Témata