Oznámení o zahájení sběru upotřebených jedlých olejů a tuků

8

V Humpolci začal sběr upotřebených jedlých olejů a tuků v dubnu 2014, aneb oleje do dřezu nepatří.

Ajedleoleje.JPG

převzato z: "Radniční listy" (vydává Městský úřad v Humpolci)

Čtěte dále:   1. schůze RM

Petr

8 thoughts on “Oznámení o zahájení sběru upotřebených jedlých olejů a tuků

     1. Nooo, že si to je někdo ochoten lejt do auta a ničit si ho, tak to je jeho věc. Ale topit v kamnech vypáleným olejem z kuchyně, a nejlépe v PET lahvi, je podle mého názoru naprosté diletanství, ignoranství a nezodpovědnost.

     2. Pokud se to pořádně profiltruje a přileje do nafty, tak nic moc neníčí. Vždyť od Bursíka co s Kateřinou topil mrkví, je možný normálně legálně do nafty a benzínu přilívat řepkový olej.

      A zbytek se dá s pilinama do kamen 🙂

     3. Ono se to hezky některým lidem píše o ekologickém chování, chápu, že obyvatelstvo planetu ničí.

      Ovšem situace je ve skutečnosti taková, že vše ekologické je bohužel silně drahé. Kotle na peletky, peletky samotné a pod. Nelze se divit ,že lidé topí olejem s pilinami, uhlí je čím dál dražší a topení dřevem je sice módní, ale kdyby všichni vlétli do lesů, tak bude škoda daleko větší.

      Tak čím lze na Vysočině, kde bývá zima dlouhá topit? Plyn je drahý, neboť je dovozový, všichni se bojí Ruska. Jestli si někdo myslí, že budou do ČR vozit Amíci plyn z břidlice za hubičku, tak to se pořádně mýlí.

     4. …..aneb oleje do dřezu nepatří. To jenom blb to leje do dřezu. Vždyť ten olej má tolik možností dalšího využití. Od natření laťkového plotu až po topení ve skleníku po jaru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vítězství na půdě nejslabšího týmu v soutěži.

Út Kvě 27 , 2014
Muži A národní házené – Humpolec zvítězili v nedělním utkání. V neděli čeká muže „A“ poslední venkovní utkání sezóny. Čtěte dále:   DATAPLÁN - projekty města

You May Like

Témata