Páteční koncerty

1

Koncert Fleret a Pozdní sběr. Václav Polanský & ON Air. Koncert nadaných mladých muzikantů a finalistů hudební soutěže BRÁNA. Koncert kapely THE LIFT.


Pátek 07.08.2015 19:00

Místo konání: Lipnice nad Sázavou, hrad Lipnice

V rámci projektu Castle tour 2015 vás zveme na hrad Lipnici na koncert skupiny Fleret a Pozdní sběr.

Předpodej vstupenek v infocentru Humpolec, vstupné 240 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě. 

Václav Polanský & ON Air.

Pátek  07.08.2015 20:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec, park Stromovka

Když před více než čtyřmi lety odešel mimořádný hudební talent Václav Polanský z Prahy, hudbou tepoucí české metropole, a uchýlil se zpět do rodného Pelhřimova, jistě netušil, že v něm bude pozvolna dozrávat touha po své vlastní tvorbě, která vyústí v autorský hudební projekt zasahující jitro i soumrak lidské duše. A tak se zrodil projekt Václav Polanský & ON Air postavený na čisté a přímočaré formě akustického zvuku. Netradiční složení kapely (cajon, bezpražcová basa, akustická kytara, elektrická kytara, flétna) dává skladbám možnost ukázat svou sílu, intimitu a přirozenost. Tahle hudba je jako sladký jed. Je svá, je silná a osobitá. Pozornému posluchači dá načas své uši a své smysly. Odzbrojuje i vábí, oslabuje i posiluje, škrtá i připisuje v pocitech. Tlačí do samoty, až ke zdi a přitom přikazuje, rozbij samotu a stvoř prostor kolem svého srdce! Žij otázky a dožiješ se svých vlastních odpovědí! Když se sejdou skvělí muzikanti, je to záruka skvělé muziky. VP & ONA mají navíc co sdělit. Jsou to kluci, co už rozumí životu. Ví toho bezpočet o bolavých a promlčovaných láskách, o dějstvích srdce, o pozemské hvězdě. Smrště, které se přes ně přehnaly, myšlenky, které uzrály mimo ně i proti nim, lásky, které se vystřídaly, to všechno poopravilo někdejší nevinnou mladickou naivitu a slabost. A to všechno se promítá do písniček, které budete poslouchat se zavřenýma očima a ve stálém souznění…


Kontakt

Jméno: Tereza Machková
E-mail: t.kottova@email.cz
Telefon: +420 723 758 689

Koncert nadaných mladých muzikantů a finalistů hudební soutěže BRÁNA

Pátek  07.08.2015  17:00 – 21:00

Místo konání: Kaliště, areál rodného domu G. Mahlera

V pátečním podvečeru se Vám představí na tradičním vystoupení nadaní mladí muzikanti a finalisté soutěže BRÁNA, která je každoročně pořádána Českou tábornickou unií. Název soutěže Brána vznikl přeložením latinského slova Porta, přesněji Porta Bohemica – Brána Čech. Je to soutěž pro děti a mládež do 18 let v interpretaci nejen trampské, folkové a country písně. Soutěží se v kategoriích jednotlivců a skupin, ve většině s vlastním doprovodem. Vlastní tvorba soutěžících je vítána. V průběhu roku jsou pořádána jednotlivými oblastmi tzv. oblastní kola, ze kterých jsou odbornou porotou vybráni soutěžící do celorepublikového finále. Soutěž Brána je pro mnoho začínajících interpretů místem, kde poprvé stojí na "prknech" před mikrofonem a stává se odrazovým můstkem pro další jejich činnost. Důkazem jsou i známé tváře, které vzešly z Brány, se kterými se můžete v současnosti potkávat na nejednom z festivalů či na koncertech. Vstupné je dobrovolné a v případě příznivého počasí proběhne vystoupení na venkovním pódiu.


Kontakt

Jméno: Jiří Kutiš
E-mail: kutisjiri@seznam.cz
Telefon: +420 602 109 897

FABRIKA CLUB – koncert kapely THE LIFT

Pátek  07.08.2015  22:00

Místo konání: Humpolec, fabrika club

V pátek 7.8. od 22 hodin vystoupí ve fabrika clubu humpolecká pop – rocková kapela THE LIFT. Vstupné na koncert zdarma (platí se klasické vstupné 50 Kč po 23. hodině – za platbu vstupného dostanete kupón na 50 Kč na bar). Pop – rocková kapela THE LIFT hraje ve složení Pavel Pipek (kytara, zpěv), Nicolas Vrána (kytara, zpěv), Dominik Tomšů (baskytara, zpěv) a Aleš Holub (bicí, zpěv).


Kontakt

Jméno: recepce fabrika hotel
E-mail: recepce@fabrikahotel.cz
Telefon: +420 565 302 010

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

One thought on “Páteční koncerty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Z deníku Policie

St Srp 5 , 2015
Muž vyhrožoval ženě mačetou. Po dálnici se řítil rychlostí 189 km/h. Policisté se v prvním pololetí roku mohou pochlubit vysokou objasněností.

Témata