Letní parket Hořepník 2004

5

Po letech ticha se v areálu loni v létě opět rozlehl rockový a metalový sound. Letošní sezóna začala v pátek, Hořepickým rozjezdem s kapelami Jenakaši, Spadla klec a Silent Bounce. A na co se můžete těšit? Kapely zvučných jmen se vrací.

Pátek 4.6. – Turbo +Brix
Sobota 12.6. – Morava
Pátek 18.6. – Extrabend
Sobota 3.7. – Arakain +Marký John
Pátek 9.7. – škWor +Theatre
Pátek 16.7. – Disco
Sobota 24.7. – Doga
Pátek 30.7. – Rockson +Matyas
Pátek 6.7. – Keks
Pátek 13.8. – Fousatej Hat
Pátek 20.8. – Markýz John +Kiss Revival
Pátek 27.8. – Morava

Pro čtenáře, kterým Hořepník nic neříká: z Humpolce na Petrovice, Želiv, Křelovice – směr Pacov a první obec je Hořepník. Parket je na konci obce, po pravé straně.


Poznámka autora: rád jsem tam chodíval a jestli mi to vyjde, v pátek zajdu na Turbo a vezmu s sebou foťák. Snad se podaří zachytit atmosféru, nebo ještě lépe – nelitujte tech asi 20km a zajeďte se pobavit. Fakt to stojí za to!

Čtěte dále:   Loutkové divadlo pro děti

5 thoughts on “Letní parket Hořepník 2004

  1. jeeeeee Ja chci na Hata a na Dogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          1. Prave – ja tam mam hodne kamaradu a uz se mi tam s nima tak nejak libi, holky mne pozvaly na kus leta za nima – a jinak skautsky tabor, Datel, venkov, kemp, cundr – my mladi potrebujeme „zit po svem“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

P O Z V Á N K A - kolo trasy

St Čvn 2 , 2004
Čtěte dále:   Palačinkový víkend v Želivě

You May Like

Témata