Pátrání po pohřešované ženě

8

PELHŘIMOVSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci

Devětašedesátiletá žena odešla v úterý 29. ledna kolem desáté hodiny dopoledne z místa svého bydliště v obci Hadina – Čejov. Do současné doby se žena do místa bydliště nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Žena se s ohledem na svůj zdravotní stav špatně pohybuje, působí zmateně a je dezorientovaná. Je vysoká přibližně 170 centimetrů, má štíhlou postavu, rovné středně dlouhé zrzavé vlasy a modré oči.

Policisté po ženě vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám, které prověřily místa, kde by se žena mohla pohybovat. Do současné doby se však pohřešovanou ženu vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže je uveden odkaz, kde naleznete bližší informace o pohřešované osobě. Jeli odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=22410130191620

por. Mgr. Stanislava Miláčková, komisař

31. ledna 2019; www.policie.cz

Petr

8 thoughts on “Pátrání po pohřešované ženě

  1. Už se našla 🙂 Je to složitá osoba co cestuje mezi Prahou kde má byt a dceru a Hadinou kde má nějakou chalupu. Po městě šlape na tříkolce s bednou vzadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Věda v muzeu - Stát Izrael a jeho vývoj od roku 1948 do současnosti

Po Úno 4 , 2019
Čtvrtek 07.02.2019 17:00

You May Like

Témata