PechaKucha Night Humpolec vol.10

19

Sobota 16.02.2019 20:20 – 23:59

Místo konání: Humpolec, Hotel Jirmásek

Zveme vás na příští PechaKucha Night Humpolec. Desátý díl bude netradičně hostit humpolecká restaurace Jirmásek – Orlík. Představí se celkem deset projektů z různých oblastí. Můžete se těšit na následující vystupující: Jitka Jakubičková – Zauhlovačka – AvantgArt, z. s. Ondřej Zavřel a Jan Šlesinger – Unykát Barbora Kocandová a Tereza Korbelová – Z pokoje do pokoje Matouš Hrdina, Jiří Krejčík, Alžběta Medková – VÁGUS Ivo Kristián Kubák – VILA Štvanice Martin Vonka – Bez fabrik a komínů nebylo by blahobytu Klára Eliášová a Soňa Borodáčová – Nanuky PRAHA z Brna Lenka Křemenová a David Maštálka – A1Architects Filip Bitnar a Filip Čapský – grafický odpad Kateřina Šedá – Udělejte radši chodníky!

www.pechakuchahumpolec.cz
https://www.facebook.com/events/344520703027552/

Petr

19 thoughts on “PechaKucha Night Humpolec vol.10

  1. Jsem ráda, že někdo jako Petr Machek v Humpolci žije a ukazuje nám všem co znamená aktivní občanská společnost.

   1. Ja se zase těším na Machkovic platformu, už aby tady bylo léto, uvidíme jaké to bude v nové Stromovce? Taky se přidávám se svým DĚKUJI

    1. 😀 ono už je známo, kdo bude provozovatelem „nové“ Stomovky? Já měl za to, že je teprve oznámen záměr k pronájmu.
     A že by „náhodou“ provozovatelem byl týž člověk, co tam měl tu dřevotřískovou boudu?

     …. a tak my si tu v Humpolci žijeme ……

     1. Stromovku bude provozovat Měkis, kdo jiný než město by měl ukázat, co dokáže, když si nechali opravit park za 50 milionů, jakým způsobem tutu investici promění na kvalitní zážitky. Další příležitost, kde se bude moci ukázat nejenom organizační talent paní Kubíčkové.

     2. Proč tu pořád někdo tak okatě reje do pí. Kubíčkové ? Že by někdo z té slavné 8smičky ? P. Straková, p. Ryznere ??

     3. Nebuďte vztahovačný, do Kubíčkový nikdo neryje, je šéfkou Měkisu, dostává za to pravidelný slušný přijem, tak musí ukazovat a dokazovat, že oprávneně. Nic jinýho v tom nehledejte.

     4. Nevím kdo je Straková, ale pochybuji, že Rýzner vůbec tuší o existenci této stránky.

     5. Jen pro pořádek – kompletní cena za Stromovku je 62 mega !!!

    2. Platforma ? Loni získala snad dokonce 80000 Kč dotaci. Trochu moc na třídenní festival. A kolik asi má letos ?

     1. Kolik lidí platformu pravidelně navštěvuje? 30? 40? Víc to nebude.

     2. Každý soudný člověk vám řekne, že Platforma je projekt, který nám okolní města závidějí. Zde nerozhodují peníze, ale je to o lidech jejich zaujetí, nasazeni a chuti udělat ve svém čase něco pro město. Vlastně hodně podobné jako Folkové prázdniny v Telči, též to stojí na dvou lidech, v Humpu to jsou Petr a Tereza Machkovi.

     3. Nezapominejte na dnes uz celou radu sportovnich akci, ktere ve volnem case organizuje spolek kolem Triatleta Humpolecka, coz jsou predevsim kluci Voplakalovi a Markovi. Jezdim se na ty zavodi vzdy podivat, a prilaka to sem celou radu elitnich sportovcu a spoustu lidi zdaleka.K tomu pridejte Platformu a PechaKuchu od pana Machka a je toho spousta.Tak nejak mi tam nenabehlo nic z dikny Mekisu???? Ach pardon, s kolem kolem Humpolce, coz jsou burty u kina, na to jsem skoro zapomnel.

     4. Naprosto s vámi souhlasím, važme si iniciativních lidí, kteří ve svém volném čase nabízejí kulturně-sportovní pestrý program občanům Humpolce a zároveň ho i tímto kvalitně propagují. Věřme, že lidé z vedení města se tímto budou inspirovat, k tomu jim dopomáhej Bůh.

     5. Zpět k meritu článku: pojďme všichni podpořit dnešní PechaKuchu, udělejme radost pořadatelům svým zájmem. Potěší je to a vy všichni budete mít hezký večer, garantuji a prosím žádné výmluvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

5. Rada Města Humpolec - usnesení

Čt Úno 14 , 2019
ze schůze RM, která se konala dne 6.2.2019

You May Like

Témata