PelhřimovskyDenik.cz: Hotel Kotyza v centru Humpolce, který navštívil i Klaus, je na prodej. Víme proč

6

Od poloviny minulého století je jednou z dominant na Horním náměstí v Humpolci. V současnosti je hotel Kotyza na prodej. První zájemci už o budovu z Pelhřimovska projevili zájem. Prodejní cena se vyšplhá na desítky milionů korun. Deník zjistil, proč je stavba k mání.

Hotel Kotyza v roce 2007 navštívil také bývalý prezident Václav Klaus. Tehdy si zde při své cestě na Vysočinu dopřál například bramboračku a pěnu z říčních raků s hlávkovým salátem a citronovou omáčkou. Nyní nabídka na prodej způsobila podle prodejce Michala Skuhry z realitní kanceláře poprask. „Že je nějaký hotel k mání, není úplně neobvyklé. Přesto je to v tomhle případě na Vysočině výjimečné. Nabízíme ho chvíli a už se ozvali vážní zájemci, tak zvědavci,“ uvedl prodejce a Deníku prozradil důvod, proč stavba změní majitele.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/hotel-kotyza-humpolec-prodej-pelhrimovsko-vaclavklaus.html

Axl

6 thoughts on “PelhřimovskyDenik.cz: Hotel Kotyza v centru Humpolce, který navštívil i Klaus, je na prodej. Víme proč

  1. Asi to nenese, no co by to bylo jiného. Nebo rodina už nechce dál podnikat v oboru. Jsou to jen spekulace

    1. Milí humpolaci, hrdí obyvatelé hlavního města závisti – každému je do toho, proč Kotyzovi hotel chtějí prodat, tak akorát velké kulové.

        1. A tak ty hospode a hotelu venoval Kotyza s manzelkou velkou cast zivota. Kdo vi o cem to je, tak zavidet nemuze. Nezbyva nez poprat uspesny prodej a uziti si zaslouzeneho duchodu.👍

  2. Kašpárku my také víme proč je hotel na prodej. Klausovi tehdá nechutnala bramboračka z raků (prý byla tvrdá klepeta) a majitel hotelu to prostě dodnes nedal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zlíňaci testují - novinka - wild wings v KFC

Pá Dub 5 , 2024
Do KFC přiletěly Wild Wings! Novinka v podobě kuřecích křidélek v omáčkách. Tak jsme si pro ně taky museli zaletět.

You May Like

Témata