Píše se o Humpolci: IDNES.CZ – Na radnici v Humpolci se rozhořel konflikt kvůli trubkám do pivovaru

203

Na humpolecké radnici to vře. Opoziční sdružení nezávislých kandidátů HumpolecGO! vyzvalo starostu Karla Kratochvíla z ODS k rezignaci. Důvodem má být podle opozice opakovaná neochota vedení města řešit nesrovnalosti související se stavebními zakázkami, které se měly dít bez stavebního povolení.

Celý článek si můžete přečíst na serveru IDNES:CZ na adrese: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/spor-pivovar-bernard-potrubi-stavebni-povoleni-humpolec-vysocina.A210309_598142_jihlava-zpravy_mv

Axl

203 thoughts on “Píše se o Humpolci: IDNES.CZ – Na radnici v Humpolci se rozhořel konflikt kvůli trubkám do pivovaru

 1. Kratochvíl by měl rezignovat ikdyby ho opozice nevyzvala. Jak sám říká : pod mým vedením se město neposunulo ani o milimetr. Nejhorší starosta co Humpolec zažil !

  1. Take to mohlo byt o kilometr zpatky. Takze dik alespon za to, ze se vysokou uroven mesta podarilo udrzet.

   1. Ty řeči o vysoké úrovni čerpáte z jakého zdroje? Ročenka ODS?
    Proberte se. Jsou tu zásadní problémy se zajištěním základní zdravotní péče, to za komunistů nebylo. Jsou dlouhodobé problémy sehnat byt, parcelu za rozumnou cenu. Jediné co tu funguje je trh práce, ale to není díky žádným politikům.

 2. Není možné udělat anketu na téma spokojenost s Kratochvílem ( odstoupit – ano-ne)
  ať se ukáže vox populi?

  1. Vox populi se už ukázal. Zeman a Babiš. Tak jen houšť.
   Kdybych tady ty setrvalé a vzájemné slovní zvratky nečetl, měl bych pocit, že žiju celkem fajn život, ve fajn městě s fajn lidmi, kde vše funguje úplně, v nejlepším slova smyslu, normálně a běžně. Se všemi běžnými problémy maloměsta, běžným sousedským a rodinným klientelismem, chcete-li. Zkrátka, tak akorát.
   Nenechám se rozhodně otrávit tou vaší zhrzeností a hlubokými mindráky těla a duše, kterými dusíte stránky Humpoláka. Jděte s tím do horoucích pekel!!!

   1. ??? Já jsem pro anketu, aby se ukázalo že starosta má výraznou podporu…a vy mě pošlete do pekel?

   2. Nesrovnávejte volby do sněmovny,kdy ty poslední vyhrál Babiš za volby v Humpolci. Pokud vím tak Babiš vyhrál v řádných demokratických volbách a ty jsme snad roku 89 chtěli, ne.. Tak co pořád žehráte na vox populi.

    1. místní Burešovci jsou v koalici s ODS, to svazákům z ODS nevadí, prostě se to hodí do krámu tak co

     1. To není ANO, jejich zastupitelé nejsou členy hnutí, ani tolik slušnosti neměli, aby do ANO vstoupili, jen vylezli po zádech tohoto hnutí. To je v Humpolci u mnohých zastupitelů tradiční postup.

  1. Pamatujete si, jak tady modrý soudruzi chtěli sloučit gympl se zemědělkou a defakto ho poslat do kopru?
   I díky Štěrbové se to nepodařilo, naopak ona prosadila na kraji zachování a rozvoj zemědělky na úkor Brodu. To by se nemělo zapomenout. Komentovat Mikuláška nemá cenu, ani těm studentkám co je obtěžoval za to nestojí.

   1. Nikdo nechtěl spojovat gympl a zemědělku. To se mýlíte. Spojili technické učiliště a zemědělky v Brodě a Humpolci + Světlá-učiliště.

    V Humpolci hrozilo, že omezí víceleté gymnázium. A to byl rok cca .2011

 3. Ale že se zde rozkrádají peníze je evidentní, jen by to chtělo dotáhnout do konce, nechť policie vše řádně prošetří a pak myslím se budem divit v jakým svrabu si tu žijeme. Ale z venku to vypadá fajn, než se ovšem podíváte pod povrch a to je to, kde se momentálně pohybujou HUgny a vídí, co z venku vidět není. Tam září aura pana čistého a nejůžasnější podnikatele mezi všemi a ten i těm ostatním dopřává dostatek stínu, kde si oni můžou klientelisticky pletichařit

  Vím, že dnes všichni na HUGO nadávají, ale ono se to zlomí,

  Hugo vydržte a hlavu vzhůru, vy se nemáte za co stydět.

  1. Zaznělo tady už víckrát, že HuGo se derou ke korytům, k lizu a že je to nebezpečný.
   Úplně stejně tady před roky argumentovali vůči ANo, který mělo být změna.
   Zároveň nám tady stavěli na odiv, jak se nám obětujou a nic z toho nemají, jen že na ně lidi nadávaji.
   Jak tohle všechno jde dohromady?

   1. A jde strovnávat Mikuldu z pivovaru, Jirků z lidušky, převlečenou komunistku Kostřicovou a doktorku Dvořákovou s nezávislými kandidáty za Hugo. Pokud si dobře pamatuju , tak Hugo vůbec poprvé v historii sbíralo podpisy aby mohlo kandidovat. Ta ANOisti jsou pouze bezpáteřní osůbky, který využili příležitosti vystoupat s p. Štěrbovou. Ty čtyři pro město za 7 let pořádňe nic neudělaly. V tom vidím zásadní rozdíl !

    1. A korunu a vrchol puncu tomu dodává nejmenovaný zastupitel s opakovaně nejvyším počtem hlasů, kdož se obhajuje tím že splatnost faktury 3 a víc roků , o který doteďky nikdo nevěděl je věcí dvou soukromých stran. Hahaha. To je vrchol arogance a ukázka moci.

     1. Na vše je pamatováno v Zákonu o účetnictví. Pokud zhotovitel fakturoval, existují faktury vystavené v nějakém datu a s nějakou splatností. Jejich součástí je i zdanitelné plnění, protože do hry vstupuje i DPH. Pokud zhotovitel na základě nějaké smluvní dohody nefakturoval v době provedeného zdanitelného plnění, určitě si hodnotu provedených výkonů uvedl ve svém daňovém přiznání jako tzv. nedokončenou výrobu. V tomto konkrétním případě by ji musel uvádět několik let po sobě.
      Platby jsou obvykle samozřejmě doloženy standardními doklady, tj. výpis běžného účtu z banky, případně příjmovým pokladním dokladem příjemce peněz a výdajovým dokladem plátce.

      Podle slov ing. Voplakala takovéto relevantní doklady předloženy nebyly.
      To pak vede ke spekulacím, že práce platili občané města.

    2. No HUGO muselo sbírat podpisy ze zákona. Kdyby bylo jejich sdružení hnutím, či stranou, sbírat by nic nemuseli.

     A ke kandidátům za ANO. Pokud vím, tak pan Mikulášek byl osobou, kterou vytáhla na politickou scénu právě Štěrbová. Objevila ho. To, že nyní ji vrazil kudlu do zad, musí vyčítat tato odbornice,ale bohužel politická turistka, pouze sobě. Je to smutné a i mě to mrzí

  2. Podle me hugo mota hrusky a jabka a vi o tom, proto jen kvici a nic defacto nedela a ani delat nechce. Je to jen povyk a skutek utek – taktika loveckyho psa ZR. Humpolci skoda nevznikla – to je evidentni – nikdo nezaplatil ani korunu navic – naopak kdyby se kopalo znovu – znamenalo by to omezeni. Bernard usetril, nemusel kopat a polozil to do pripraveneho – to je taky evidentni. No ale neznamena to ujmu mestu a tudiz to vyzniva ze ryznera akorat stve a jeho ego trpi tim ze Bernard usetril ale von s tim nemuze nic delat.

   1. Proč ten tvůj svatej Standa nepředložil adekvátní doklady? Protože je nemá?
    Ten kdo to protahuje je on. Stejnej magor jako Babiš, neuzná že něco udělali špatně.
    Že prej všechno pro naše dobro, ha-ha-ha-ha-ha.

    1. Já vám nevím, mě zatím Babiše and his boys připomíná spíš Rýznerova squadra. Palermo, setci kradnu! Kalusik! Teď najednou se krade násobně víc, státní rozpočet nejhůř kdy byl. Nevolte trafiky, volte profiky! Je takové příznačné, že ten jeden trafikant co se dušoval na jaře z pozice ministra že vseho je dost a pak se šily roušky samodomo má teď hezký pašalík k tomu jmenování diplomatem ve Finsku…a nefotil se s ním loni na podzim slavnostně Standa. Kdepak. Byl to mladý, progresivní, schopný. Voplakal. Pardon, nejak mi s tim ten váš koment nejde dohromady.

     1. Babišovce máte v koalici. Víte vůbec o tom?
      A ohledně těch důkazů klidně mlčte, je už jasné že nikdy nebyly.

     2. Já chápu, že doba je těžká a tak někteří mají problémy se
      s ní vyrovnat. Jste si jist, že reagujete na správný příspěvek? Protože v předešlém nic o dukazech není. Vubec nic.

 4. Když to shrneme.

  Bernard byl spokojený, že se zdarna svezl s výkopem města, které to nic navíc nestálo.

  Občané byli spokojeni, že je výkop neobtěžoval dvakrát /pro mne jako nestranného občana – k nezaplacení/.

  Nespojených je tady pár jedinců, kterým se nepodařilo těmi odpadní trubkami dostat na radnici.

  Čili co z této „bajky“ plyne ?

  Pokud chceš na radnici, počkej do voleb a nelez tam kanálem.

  1. Když to shrneme, plyne z toho ponaučení že jsou si všichni rovni, jen někteří vyvolení jsou si rovnější.
   Děkujeme za názornou ukázku demagogie v praxi. Lidi, stavte bez povolení, ono se to pak nějak udělá.

 5. Je normální, co předvádí za ubohost a hulvátství, pan Bernard na FB Humpolecgo?

  Má nervy tak v kýblu, že se nedokáže ovládat nejen na zastupitelstvu, ale ani na FB???

  1. Tečou mu nervi! Ukázalo se že čistota budovaná reklamou je ve skutečnosti hlavně vyčůraností

   1. Nedivte se mu. Pokud věc otevře Policie ČR (k čemuž vše směřuje), bude muset věrohodně prokázat úhradu prací. Faktura se splatností pět let je opravdu pozoruhodná záležitost. Navíc by adekvátní částku musel mít Vodak vedenou jako nedokončenou výrobu ve své účetní evidenci. Účetnictví je samozřejmě uzavíráno daný rok, a jeho výstupy jsou postupovány Obchodnímu rejstříku. Částka za výkony v roce 2013 by nutně musela být součástí ročních uzávěrek 2013-2018. Pokud by tak nebylo, šlo by o krácení daně z příjmu, a rovněž o krácení daně z přidané hodnoty. Obdobně by to bylo i v dalším případu z roku 2015.

  2. Slušný člověk by dávno rezignoval. Přiznat vědomé černé stavby a zůstat zastupitelem, je chování člověka z banánové republiky. Ten pán se chová jako majitel města.

 6. Takže jako občani musíme hradit Vodaku zálohy každý měsíc i když jde o stovky korun. A někdo může Vodaku hradit statisíce korun až po 6-ti letech od provedení prací?? Co to je toto???

    1. Máte jedinečnou přílezitost tohoto precedentu využít. Aktuálně Vodak rozesílá faktury za doplatky na vodné/stočné. Nechte jí 6 let v šuplíku a uvidíte, co se bude dít. Následný soud možná vyhrajete. Já do toho jdu.

 7. A co kdybych stejnou logikou zítra navezl na Horní náměstí 20 lodních kontejnerů vybavených jako malometrázní byty a začal je v zájmů občanů a všech lidí v Humpolci, pronajímat za 50 Kč/m2.

  Bude s tím mít někdo z vás obhájců Standy Bernarda, problém?

  Jaký je pak rozdíl mezi černou a černou stavbou?

  Vždyť to v obou příkladech slouží pro lidi, dokonce si troufnu tvrdit, že ubytování jako startovací bydlení pro mladé je víc pro lidi než infrastruktura pivovaru.

  1. Rozdíl je ten, že černou stavbu, splníte- li podmínky dané stavebním zákonem, můžete dodatečně zlegalizovat. Tím netvrdím, že se Vás netýkají sankce, které opět řeší stavební zákon (zde jen malá poznámka pro některé, kteří pletou samosprávu se státní správou – stavební úřad= státní správa, nikoliv město).
   Vámi nastíněný případ legalizovat nepůjde – nesplníte požadavky zákona a tím pádem budete vyzván k odstranění stavby + sankce.
   V tom je ten rozdíl bez ohledu na to, kdo je čí obhájce.

   frrrr

   1. Člověk si tak říká jestli je horší varianta, že tento zásadní detail mladí, chytří, perspektivní opoziční zastupitelé neví a nebo ví, ale záměrně ho tají a používají demagogii kde mohou.

     1. Dekuji za příkladné potvrzení demagogie místnich hugovistu – pokud jsi si nevšiml, tak toto vlákno je o „černých stavbách“ a nikoliv o úhradě faktur.

   1. Já bych se rád zeptal. Necitil on se pan Rýzner při svém letu plavmo také tak trochu nad zákony? Právní stát tenkrát byl? Platí místní hugo měřítka pro všechny stejně?

    1. A slyšel jste někde Ryznera vykřikovat, že by to klidně udělal znova?

     Kdežto Pivovar opakovaně zákony porušoval, o tom není pochyb!

     1. Odpovědět na slušně položené otázky, to ne. Ale vykřikovat že starosta potlačuje demokracii a chudák opozice, to ano. Děkuji za další upřesnění mých představ o tom co jsou Hugo zač.

     2. A co že vlastně provedl Rýzner nezákonného při své autonehodě na kruháči? Můžete mě laskavě zasvětit, žiju zde teprve krátce.
      Děkuji za vysvětlení.

     3. Zákon o provozu na pozemních komunikacich jizdu nepovolenou rychlostí rovně přes kruhové objezdy nedovoluje.Dokonce ji zapovídá i v případě, že je takový kaskaderský kousek zakončený leteckým dnem.

 8. Spiš než Racek mě fascinuje ta natvrdlost zbytku zastupitelů, kterým stačí ujištění Bernarda, že se o to postará, ale přitom jim vůbec nejde o vyšetření pravdy, naopak zašlat Hugo a jeho představitele do země, ať to má básledky na humpoleckou morálku jakékoliv.

  1. A divíš se ? Stačí se podívat na požadavek parkování třebas u návštěvního centra. Nic, nic, nic, město nic na začátku neřešilo ikdyž mělo .. a šup šup šup, Brukner domluvil před dokončenim s církví prodej jehich pozemku u červený benzinky. Jenom náhoda že to bylo kousek od pozemku Metrostavu který chtěl Brukner za město koupit . Pořád je všechno křišťálově čistý že ani křišťál nemuže bejt čistčí ?

   1. Brukner je šmejd a tohle je jen jedna z dalších jeho leváren. Pokud to má být budoucí starosta, tak potěš pánbůh. V republice to stoji za h…o ( Babiš, Zeman ) ve městě za ještě větší ( trio KBK ).
    Lidi seberte se a hlavně jděte k volbám. A povinně si pusťte naše zastupitelstva, to kdyby Vás náhodou napadlo ještě volit ODS

    1. To si pusťte a dejte hlas hlavně těm, co tam nejvíc vykrikuji a považují se za “ odborníky na slovo vzate“ Hrala, Machek, Ryzner….to se pak budeme mít!

    2. A koho že tedy mám volit, až si povinně pustím naše zastupitelstva? Já abych náhodou nesáhl vedle, jsem přecijen na vaše měřítka již starší, méně orientovaný člověk.

     1. Když nic jiného začněte pravidelně sledovat nebo navštěvovat zastupitelstvo, jinak se pokuste pozitivně působit na vaše známe, ať se též začnou zajímat o věci veřejné.

      Více lidí co se pravidelně zajímají, vytváří dostatečný tlak na všechny politické představitele, kteří budou vidět, že voliče občany tak jednoduše neopijí rohlíkem jak byli zvyklí v minulosti.

      To pro začátek není málo, ani Řím nebyl postaven přes noc

      Více aktivních lidí, více aktivních politiků!

     2. Mnoo jak dopadla Rise rimska vime vsichni. A mnoho spolecnych znaku tady take muzeme spatrovat.

     3. Římská říše byla 400 let na vrcholu lidstva BtW😀😀😀

     4. Děkuji za fundovanou odpověď. Budu vše pečlivě sledovat. Jen prosím o radu, zda si mohu utvořit obrázek sám, nebo máte nejake doporučení? Nestačilo by třeba, kdybych ani nic nesledoval a rovnou si nechal od Vás doporučit, co je pro mne nejlepší?předem děkuji. Ovčan

     5. Volte Bernarda, ten ovčany miluje, vždyť on to vše dělá pro (ovčany) lidi😀🤪😀

     6. Mnohdy se muze stat, ze si clovek proste nevybere nikoho a volit nepujde. Ale tak je to se vsim.

     7. Když nepujdete volit, mlčky souhlasíte s tím co je nyní…a nebo je vám to jedno.

     8. Určitě bude na výběr dost možností. Hlavně je potřeba vybrat osobnosti, které známe. Aby nás nepřekvapili, že půjdou proti lidem jako současná koalice.

      Čekám že tu budou jako možnost i Piráti. Hlavně je třeba dát příležitost mladým lidem, aby Humpolec byl městem i pro mladé. Nejen pro dožívající dinosaury bez charakteru.

     9. Děkuji za vysvětlení, jiste bylo dobře míněno, ale úplně mi nepomohlo, jsem teď zmatený ještě víc, když mi doporučujete volit pana Bernarda. Myslel jsem, ze volit jej není správné. Ach jo. Nějaká další pomoc? Děkuji. Ovčan

     10. Jo a ještě děkuji za zařazení. Když spočítám výsledek předchozích voleb v přepočtu na mandáty, logicky z toho tedy plyne, abych použil Vaši paušaluzaci, že 75% voličů jsou „dožívající dinosauři bez charakteru“. Z toho plyne jedna úvaha a jedna otázka. Úvaha: Asi to budete mít těžké a nikdo vás nebude moci vinit, pokud dalších volbách nedosáhne drtiveho vítězství. Přecijen, s tak hloupým elektorátem, to je jako perly s oním, znáte to. Nyni otázka: Pro případ vítězství, jak plánujete naložit s nami dinosaury? Ve vašem programu jsem neviděl žádná sanatoria pro pomylene, nebo alespoň univerzitu třetího věku pro případ,ze byste nad nami ještě úplně hůl nezlomili…
      Děkuji. S úctou Ovčan, dožívající dinosaurus bez charakteru.

 9. Mě zajímá, jestli Pivovar má s firmou Vodak Smlouvu o dílo a poté bych rad viděl ty slavné rukou psané faktury, které byly vystaveny 2 mesice poté, co se o to téma začal zabývat finanční výbor. Do té doby Vodaku nescházelo 1.700.000,- Kč, není to divné?

  Víc než HUgo, které je vyzýváno k omluvě, by měl celou záležitost věrohodně vysvětlit pan Bernard.
  Zároveň bych očekával větší zainteresovanost některých zastupitelů. Zde vidím velkou flegmatičnost a spoléhání se, že to Bernard překřičí hulvátství, lží, manipulací a osobním útokem. Faktem je, že v zastupitelstvu sedí hodně zjehlých ovcí, které mu zvednou ruku na cokoliv, příkladem jsou jména viz Arnotová, Jirků, Balnohová, Dvořáková, Kostřicobvá, Vystrčil, Hrdlička, Čáp či Bendl. Od těchto lidí nevidím samostatnost v úsudku, ty jdou jak krysy za svým Krysařem a jeho kouzelnou píšťalou. “”Jen pozor, aby nedopadly stejně jak ty krysy z té pohádky””🤪🤪🤪

  1. Mě zajímá, dokdy nás Bernard bude obtěžovat svými nezvládlými akcemi. Už je to fakt otravné a čím dál víc to smrdí, podobně jako to svinstvo co od něj teče Smetankou. V létě je to k zblití jít kolem kanálu.

 10. „Jste banda zběsilých kariéristů, která se neštítí jakékoliv podlosti, pomluvy a lži.“

  Když si představím člověka, kterého znám desítky let, a vím že takový není ani náhodou, mám věřit tomuto hodnocení od pana Bernarda? Je mi líto, že tu rozjel takovou negativní náladu. Připomíná to jedovaté výlevy pana Zemana. Pane Bernarde, je čas abyste odešel.

  1. To už není ani směšný. Ale jen a pouze trapný jak sem hugo sází další přitroublé neověřitelné blbosti. Zkoušeli to s tím zoufalcem „co si všechno z tenkrát pamatuje“, ale ukazalo se, že trpí pokročilou sklerózou. Tak teď pro změnu nekdo někoho zná – ale samosebou se neuvede koho, protože by se mohlo ukázat, že jiní lidé by Bernardův popis mohli shledávat trefným. Jako to tam vážně pánové z PR huga nemáte někoho, kdo by nebyl pro cilovku těsně po lobotomii? Mě to docela uráží, že inteligenci Humpolaku takhle podceňujete a svěřujete psaní komentářů absolventům pomocné školy.

    1. Přečtěte si čtvrtou větu mého příspěvku a pak…pozor…pokuste se zamyslet…ano, bude to bolet…a pak se ji pokuste pochopit. Děkuji.

   1. Parta zběsilých karieristů, která se neštítí jakékoliv podlosti a lži.

    Přijde vám, že toto hodnocení co dnes napsal poblázněný Bernard na Hugo Fb sedí na tyto lidi?

    Zuzana Žaloudková, Tomáš Voplakal, Petr Machek a Václav Alenka?

    1. Uprimne ? Pokud Hugny veskera sva narceni mesta a Bernarda regulerne nepotvrdi soudne, tak ze sebe tu nalepku nevolitelnych zbesilych karieristu nesmyji.

     1. Zajímalo by mě, když Hugny svá slova potvrdí.

      Co by pak měl dělat hulvátský Bernard nebo manipulativní starosta?

     2. Pak je logická otázka, co by měly Hugny dělat když svá slova nepotvrdí?Resp. se z těch slov stanou jen pomluvy, urážky a lživá nařčení. A i na to náš trestní řád pamatuje. Do konečného výroku soudu je to 50:50.

    2. Jsem tedy netušil že jsou v hugu uz jen tito čtyři, ale prosím, klidně vezmu zavděk jimi. Jistě nemusim připomínat nechutný podraz Voplakala, který vysvětlil tak, ze mi bránice málem praskla od smíchu. Byl Voplakal nějak interně potrestán za poškození zbytku dobreho jména hugo? A co tito zmiňovaní? Distancovali se od toho nějak? Na zastupitelstvu se tvarili, ze se nic nestalo. Z toho je možné vyvodit, že takové chování jim nevadí a schvalují ho. Otazka za dva Bludistaky- jak byste stručně charakterizoval lidi takovych charakterových a morálních kvalit?

     1. Kubíčku už toho nech, a běž se stejně dojímat na Bernardův FB profil. Možná Voplakal se zachoval ne úplně ideálně, ale Bernard zde opakovaně porušoval zákony. Tak mu běž bědovat do jeho prohnilého svědomí

     2. Kubíčku a penězovod z městský kasy kolem 45000 měsíčně krát 12 plus roční bonus odpovídající minimálně jednomu platu , což v úhrnu dělá přes půl miliónu korun , který ti domu teče z Měkisu je v pořádku ?

     3. Nezachoval ideálně je hugoeufemismus pro porušení zákona? Tak to teda tleskám! A co svědomí Voplakala? Čistý? A těch dalších taky? Porušování zákona jejich kolegou je do pohůdky? Bravo, toť vskutku čacká opozice, která zamete se starými pořádky! Vivat hugo!

     4. 550ooo x jak dlouho? Minimákně 10 let? 5,5mil. kč z města do rozpočtu rodiny Kubíčků? Mno, slušbej balík. Za ten už stojí kopat kolem sebe do Hugen. Se ani Vojmírovi nedivim jako.

     5. Když to nevíte, tak si napište na ÚOOÚ, rádi vám vše podrobně ohledně nelegálního nahrávání bez souhlasu vysvětlí.

     6. Jo a abych nezapomněl – nejsem Kubíček, zdravím Šerloky z Huga 😁. Jestli je to s těma fakturama stejně jako s odhalením mojí totožnosti, tak už abyste začli sepisovat ponížené omluvné supliky na všechny strany.

     7. Hele, našla jsem si tohle: bez souhlasu dovoluje zákon zachycovat podobu z důvodu ochrany jiných práv a zájmů (např. kamerový systém chránící před zloději), dále pro vědecké, umělecké, zpravodajské a ÚŘEDNÍ účely, pod které spadá i případ, když někdo vystoupí v záležitosti veřejného zájmu. Právě sem spadají osoby vykonávající veřejnou moc – úředníci, policisté, ZASTUPITELÉ či občané veřejně vystupující během jednání zastupitelstva. Nicméně vystoupení ve veřejném zájmu musí být spojeno s výkonem veřejné moci, nelze to chápat jako pouhé vystoupení kohokoliv na veřejnosti.

     8. To jste našla dobře. Ale hledejte dál – jednání se neodehrálo na veřejnosti a SB tam nebyl coby zastupitel, ale zástupce soukromé firmy. Jistě to dokážete rozlišit.

 11. Humpolecgo Facebook

  Milon sem milion tam z 1.3.2021

  Přečtěte si jak se na Hugo Fb, vyjadřuje zastupitel Bernard, ten zastupitel co získal nejvíc preferenčních hlasů v posledních volbách. Možná i vy jste volili tohoto pána. To je pravá tvář Stanislava Bernarda alias Miloše Zemana humpolecké komunální politiky!

  1. A to tady prý spolek Pro Humpolecko vytváří toxické prostředí.
   Pivovarské jedy se z kanálů dostaly i na FB.

 12. Koukám, že Hugo tady již stačilo urazit kde koho, včetně většiny voličů.
  Zřejmě jin někdo nařídil, že to nám „ovčanům“ musí do těch palic narvat za každou cenu, aby ty hlasy prostě dostali.

   1. Díky za vysvětlení. Já (tedy ne že bych si myslel, ze můj názor je relevantní) se domnívám, že abych se mohl vůči někomu vymezit, musím být sám nositelem vyšších, někdy možná opačných hodnot. Tady vidím místo příslibu kultivovanosti dehonestaci, urážení, nálepkování. Ano, možná (bohužel) taková je politika. Ale hrajete-li podle stejných not, nejste lepší než váš soupeř. Na to nezapomínejte. Ovčan.

 13. Rekapitulace:

  Pivovat Bernard, opětovně porušuje zákonu, obahacuje se na vrub města, tzn nás občanů

  Jeho spoluvlastník pan Bernard iniciátor tohoto podvodu, na kterém se pivovar obohatila, si nevidí do huby a na všechny strany křičí, že všichni lžou.

  Vítejte v Humpolci, městě pro byznys🤮🤮🤮

 14. Tak trubky v zemi a už krade. To je k smíchu. Rýzner se může zbláznil. Lidi z pivovaru budou volit Standu. Ale lidi z Hranipexu ZR asi nevolí co. Obdivuji trpělivost starosty. Jednou mají většinu tak se má hlasovat a neposlouchat opozici je to stejně o ničem.

 15. Nekoukejte jen na trubky v zemi, celá operace je spojena i se stavebníma pracema. Vedení města dělá, že neslyší, ale Hugo drží v rukách soudní znalecký posudek, přečtěte si to ve článku pod kterým píšete tyto komentáře.
  “Pivovar se obohatil o miliony”.

  Myslíte si, že je Rýzner sebevrah, nota bene soudní znalecký posudek znamená kulaté razítko, to není žádný bla bla bla, to nepřekřičíte ani když budete od rána do večera sedět s PR pivovarskýma poradcema u počítače.

  A kdo koho bude volit, se ukáže ve volbách, křišťálovou kouli nikdo nemá.

  Jen jsem zvědavý jestli i město bylo v celé akci “černý stavby pivovar” okradeno, naším milovaným panem pivovarníkem.

  1. Nabízím ješte jeden pohled, jak to celé mohlo být.

   Přišel Standa (Bernard) za Jirkou (Kučera – bývalý starosta), že by se mu šiklo si přiložit pivovarské trubky do výkopů, které provádělo město.
   A proč ne, kašli na povolení, domluv se s Vodakem, něco jim dej a všichni budeme spokojení a tak se i stalo.
   Jejich jednání sice bylo účelové, neb účel světí prostředky, ale hlavně bylo amatérské, co se týče kvalitního finančního vyrovnání. Jelikož kdo by v roce 2013, 2015 nebo 2018, předpokládal, že se zde objeví opozice, která po našich dlouho vládnoucích BIG BOYS, půjde jak slepice po flusu?
   A tak se na krásno, může stát, že HUGO pomocí znaleckých posudků zjistí, že se pivovar obohatil a město bylo kráceno.
   Zároveň si dokážu představit, že to záměr pivovaru a velkého Standy, opravdu nebyl, ale jak již jsem se zmínil, amatérismus a bohorovnost v celé akci převážili nad pečlivým rozpočtováním a vyrovnáním se důkladně s městem Humpolec.
   A tak, když se v tom kluci a holky z HUGA začali šťourat, měl se náš Standa pokorně přiznat a měl ukázat velkorysost i to, že jsme jen lidé, lidé chybující. Dnes by to byla minulost, která by zdejší mínění neštěpila a Standa z toho mohl vyjít s minimem šrámů.
   Bohužel zvolil cestu boje. Boje, kdy se neštítí planě vyhrožovat soudem, osočovat HUGO za pokrytce, lháře atd ( viz jeho vyjádření na HUGO FB.)
   No a pokud v HUGO znaleckém posudku bude, že se pivovar obohatil na úkor města, byť by to byly desetitisíce, bude se mu již z této pozice daleko hůř hledat úniková cesta. A tak se nakrásno může stát, že tyto “černé stavby pivovaru Bernard”, budou pro našeho Standu stejně tak ostudné, jak bylo pro Václava Klause chilské pero, pamatujete jak ho “šlohnul”😀.

   Závěr: Standa by se měl pokusit (d)omluvit, doplatit 2-3 miliony (bolestné městu) a obětovat Karla. (stejně Vlasta by byl lepši starosta)
   Jen nevím jestli tohle Velký Standa umí.
   Pokud to však bude hrotit tak jak to hrotí dopadne to pro něj ještě hůř a Karla stejně vystřídá Vlasta.

   Politika je “umění kompromisu” ,to by si měl politik Standa uvědomit. Jinak to co se na začátku zdálo, jako výhodná prkotina, ho může z humpolecké politiky úplně vyhodit a ještě nádavkem mu to může celorepublikově poškodit jeho jméno a PR jeho pivovaru.

   PS: HUGO a jejich představitele zde nehodnotím, neb předpokládám, že pokud mají v ruce znalecký posudek, tak si myslím, že momentálně netahají za kratší konec provazu.

   1. To je zase vejšplecht. Co se týče hodnoty znaleckého posudku doporučuji dát si do Googlu heslo Kramný. Tam se před soudem znalci hádali mezi sebou zda a jak je možné zabít proudem 2 lidi. A vy se vší vážností tvrdite že si Standa teď nebude moci dát zpracovat posudek, kde se bude tvrdit že za poskytnuté služby by mělo město ještě zaplatit pivovaru třeba?😁
    Hugo nehodnotim, mají provaz tak se na něm můžou oběsit třeba.

    1. Pravda je, že v důvodové zprávě, kterou Hugo předložilo na zastupitelstvu 30.9. 2020, byl jasný apel, aby se pověřil vedoucí Odboru místního hospodářstvi, pro další detailnější prošetření. Dnes mohlo město držet tento znalecký posudek a mohli jsme být o kus dál v této ostudné pivovarské blamáži.
     Hugo je asi jediné, které to chce prošetřit, a proto si již na podzim najali nezávislého soudního znalce. Ano máte pravdu, každý si může přivést svého znalce, ale v ekonomicko-stavebním posudku, pokud jim zadáte stejné podklady, vám tak rozdílné ceny nevyjdou, jelikož se řídí tabulkami, které jsou pro všechny stejné a druhý podklad je projektová dokumentace a ta je též z každého úhlu pohledu vždy stejná.
     Toto není vyšetřování dvojité vraždy, kde máte tisice hypotéz, bez jediného svědka, jen s panem Kramným.

     Nesnašte se z toho dělat bramboračku.

     Co vás bere lidi, copak vám nevadí, že se zde rozkrádají městské peníze. A vrchol drzosti je, že se mají omlouvat ti, kteří na to upozornili?

     V každé normální společnosti, by se tato kauza nejdřív poctivě prošetřila, teprve poté by se dělali závěry.
     Co mají v ruce vedoucí představitelé města za důkazy, že žádají omluvu?
     Nic, jen animozitu vůči HUGU.

     Souhlasím s Hugem, nechť odstoupí starosta, jelikož se nesnaží chovat nestranně a objektivně. Je to smutné a ostudné

     1. Nebudu se pouštět do nějakého hlubšího komentáře. Jen osobní zkušenost- jedna stavba, jeden projekt, jeden detail na fasádě. Dva soudní znalci – kraj vs. zhotovitel – stejná posuzovaná věc, dva různé výsledky. Dodnes u soudu bez výsledku (stavba dokončena 2014).

      frrrr

  2. hugo mozna drzi v ruce posudek ale z posudku vyplyva, ze bernard usetril a mesto nebylo kraceno, protoze to tak jako tak bylo vykopano. no a to je cela ta saskarna. proto hugo nic nezverejnuje, protoze by dopadlo jako zpraskany pes – vyslo by najevo ze akorat zbytecne podjebavaj. jediny co z toho tady uplne krici je osobni nenavist ryznera k bernardovi. a zaslepenost fanatiku.

 16. Tak ješte, aby byl ten druhý znalecký posudek, které si objedná město a pak uvidíme “ty rozdíly”

  Zatím 1 : 0 pro HUGO!, jsou prostě o krok před koalicí😂😂😂

  1. Ani nemusíte princezno,tomu,kdo nesnese pohled na ten lítý boj
   poslouží můj bystrý zrak.Tak princ Hugoň se Standovi směle
   postavil. Standa se naklání,naklání se níž a níž a hledá prince
   Hugoňě v porostu a princ Hugoň se snaží Standu vylákat a zatím Standoděje jen tak oťukává mečem a jak vidím bude obtížné soupeře
   od sebe rozlišit,protože mají oba bílé kabáty.A teď se princ
   Hugoň zachytil Standova prstu a už ho mydlí,ale nejde to přátelé
   nejde to,prst je samá pěna,ale prsten né a né dolů a tak princ
   Hugoň zaútočil na Standovo citlivé místo-na brňavku.Tak je to
   správné,to byl úder přátelé a ještě jeden,tak se nám to líbí,tak
   se na Standu musí,ano a teď Standa umdlévá a teď se dokonce
   Standoděj s hanbou,ano s hanbou plazí z bojiště – a není to Standa je to
   princ Hugoň.

 17. Ať to čtu zleva či zprava, nemohu se zbavit dojmu, že se nám v Humpolci, tom malebném městečku, rozmohl takový nešvar: ROZKRÁDAJÍ SE ZDE MĚSTSKÝ PENÍZE!!!

  Rozhodně správný postup je prošetřit, sesbírat co nejvíce faktů a když to bude potřeba předat Policii ČR!

  Zatočit s takovým svinstvem, padni komu padni!

  Žádné zbytečné diskuze!!!!!!!

  1. Pozor! Tady evidentně utrpěl újmu i stát!
   Krácení daně z příjmů, krácení daně z přidané hodnoty!

   1. A pak se take muze stat, ze ze zvere lovici se stane zver lovena.
    Jak rika jedna asijska znacka – nic neni nemozne.

    1. Zatím starosta Kratochvíl tvrdil, že město nezaplatilo ani halíř navíc za pivovar, to samé o víkendu na HUGO FB tvrdil i pan Bernard.

     Jaký bude váš postoj, když HUGO dokáže opak?

     Budete v ten moment potporovat HUGO výzvu na odstoupení pana Kratochvíla? A co s Bernardem?

     Nebo budete zpochybňovat důkazy? A převracet to do osobní roviny Rýzner vs. Bernard?

     Mimochodem přehrajte si zastupitelstva je to na youtube, nebo si přečtěte vyjádření pana Bernarda Humpolecgo Fb, jediný kdo má animozitu a hraje na osobní rovinu je pan Bernard.
     Rýzner již od 30.9. na zastupitelstu, ale i poté jede pořád proti samosprávě a jestli rozumím správně psanému textu, tak výzva není na odstoupení Bernarda, ale na odstoupení Kratochvíla za své neobjektivní a stranné chovaní, za neochotu věc transparentně vyšetřit orgány města (Odbor místního hospodářství a kontrolní výbor) viz HUGO předložená Důvodová zprava z 30.9. 2020, tam jsou všechny kroky popsané.
     Jediný kdo nechce konat je vládní koalice s podporou Čssd a komoušů. Proč asi? Mimochodem pan Namyslo byl u všech nezákonných staveb jako 1. místostarosta a je tak hloupý, že se 24.2 nechal slyšet, že o žadných černých stavbách neví. Neumí číst nebo to jen chce zamést pod koberec, ten náš hodný Slávek🤮🤮🤮

     Hlavně sebou nenechte manipulovat, pivovarské PR jede na plné obrátky, kauza se jim jemně vymyká z rukou, proto ty hulvátské výlevy Bernarda.

     A kdy už konečně dá Rýznera s Voplakalem k soudu. Nebo je tak neschopnej, že ještě nenašel právníky za 6 měsíců a nechá na sebe lít jen tak kýble špíny?

     A vy mu ty soudy věříte?🤪🤪🤪🤪

     Začínám chápat, proč ho zde volí tolik lidí, vás opije i jeho nealkoholikým pivkem😢😢😢

     Zapojte víc hlavu a nebuďte taková ovce

 18. hugo mozna drzi v ruce posudek ale z posudku vyplyva, ze bernard usetril a mesto nebylo kraceno, protoze to tak jako tak bylo vykopano. no a to je cela ta saskarna. proto hugo nic nezverejnuje, protoze by dopadlo jako zpraskany pes – vyslo by najevo ze akorat zbytecne podjebavaj. jediny co z toho tady uplne krici je osobni nenavist ryznera k bernardovi. a zaslepenost fanatiku.

  BINGO !!!

  1. Zatím starosta Kratochvíl tvrdil, že město nezaplatilo ani halíř navíc za pivovar, to samé o víkendu na HUGO FB tvrdil i pan Bernard.

   Jaký bude váš postoj, když HUGO dokáže opak?

   Budete v ten moment potporovat HUGO výzvu na odstoupení pana Kratochvíla? A co s Bernardem?

   Nebo budete zpochybňovat důkazy? A převracet to do osobní roviny Rýzner vs. Bernard?

   Mimochodem přehrajte si zastupitelstva je to na youtube, nebo si přečtěte vyjádření pana Bernarda Humpolecgo Fb, jediný kdo má animozitu a hraje na osobní rovinu je pan Bernard.
   Rýzner již od 30.9. na zastupitelstu, ale i poté jede pořád proti samosprávě a jestli rozumím správně psanému textu, tak výzva není na odstoupení Bernarda, ale na odstoupení Kratochvíla za své neobjektivní a stranné chovaní, za neochotu věc transparentně vyšetřit orgány města (Odbor místního hospodářství a kontrolní výbor) viz HUGO předložená Důvodová zprava z 30.9. 2020, tam jsou všechny kroky popsané.
   Jediný kdo nechce konat je vládní koalice s podporou Čssd a komoušů. Proč asi? Mimochodem pan Namyslo byl u všech nezákonných staveb jako 1. místostarosta a je tak hloupý, že se 24.2 nechal slyšet, že o žadných černých stavbách neví. Neumí číst nebo to jen chce zamést pod koberec, ten náš hodný Slávek🤮🤮🤮

   Hlavně sebou nenechte manipulovat, pivovarské PR jede na plné obrátky, kauza se jim jemně vymyká z rukou, proto ty hulvátské výlevy Bernarda.

   A kdy už konečně dá Rýznera s Voplakalem k soudu. Nebo je tak neschopnej, že ještě nenašel právníky za 6 měsíců a nechá na sebe lít jen tak kýble špíny?

   A vy mu ty soudy věříte?🤪🤪🤪🤪

   Začínám chápat, proč ho zde volí tolik lidí, vás opije i jeho nealkoholikým pivkem😢😢😢

   1. Ale proč se divíte? Poslední volby ukázaly jasně, že v Humpolci je nás hloupých (nevoličů HUGO) znatelně více, než vás chytrých. Nechci radit, to bych si z pozice člena hloupější menšiny ostatně ani nedovolil, ale – z mých životních zkušeností plyne, že pokud chci někoho přesvědčit i své pravdě, nejdřív potřebuju pochopit důvody jeho postoje. Pokud ho začnu dopředu urážet („vás opije i jeho nealkoholickým pivkem“), můžu si byt jist, že jej nejen ztratím, ale zároveň postavím proti sobě. Ovčan

    1. Takovej vůl jako Ovcan, at klidne voli Bernarda a jeho klietelisticko- rozkradaci bandu.

     Uzijte si to tam to amoralni prostredi, podvody a levarnicky a je fuk kolik vas takovejch hajzliku jako vy je , klidne vetsina, ale pamatujte jednou to UCHO nevydrzi a DŽBÁNEK se rozbije.
     A hlavne vsimnul jste si o cem to je v ty vasi bande?
     Prehrajte si posledni zastupitelstvo, kdyz starosta Kratochvil vyklada o tom jak uz nektere zastupitele boli 3 dny pred zasedanim bricho. Proc asi? Tusi, ze jim je neprijemny obhajovat podvody a levarny.
     Asi tak uzivejte si svuj zivot a kazdy den, kdyz se kouknete do zrcadla, tak si reknete, nu co nevadi, ze jsem na strane podvodniku a lharu, Hugo me nepresvedcilo, tak maji smulu.

     Sam si musite pravdu hledat na humpolaku neni!!
     Bez rozdilu kdo tady koho obhajuje.

     1. souhlas, mně by z toho krytí prasáren taky bolelo břicho

     2. Děkuji za reakci. Můžete – konkrétně – uvést, kde jsem napsal, koho jsem volil či budu volit? Nazval jste mě v jednom příspěvku volem a také hajzlikem. Dale mne přiřazujete do nějaké skupiny (…v ty vasi bande…), aniž byste o mně vůbec něco věděl…Abych si z toho mohl něco vzít, můžete prosím být trochu konkrétní? Napsal jsem tu pouze, že jsem v minulých volbách nevolil HUGO. Proto jsem vůl? Co vaši rodiče, známí? Taky jsou volové a hajzlici, pokud měli jiny názor než Vy? Nebo jste k nim shovívavější?děkuji a přeji krásný podvečer. Ovčan

   2. jo a nenechte se zmast tema fanatikama, vono muzou byt na obou stranach sporu. I kdyz mnozstvi smajliku, vykricniku, otazniku a tucnych vyrazu zatim hovori zcela jasne

   3. Dobrý večer, sáhodlouze jste nám popsal situaci kdy Hugo něco prokáže. Mohl byste laskavě popsat i situaci opačnou? Tedy že se žádné obvinění Huga nepotvrdí? Co nastane pak? Jaké důsledky z toho pro sebe vyvodí Hugo jako celek i eho zastupitelé ?

     1. Důstojnická čest se zřejmě netýká frajera, co sedí v zastupitelstvu a staví jednu černou stavbu za druhou na pozemcích města, a ještě vykřikuje před kamerou že to udělá kdykoli znovu. Skutečný důstojník a nejobětavější zastupitel. Měl by mít pomník na náměstí, nejlépe nějaký moderní z černých trubek.

     2. Nechci vám bránit ve svatém rozhořčení, jistě to tu můžete vykrikovat stále dokola -ale tím se z té polopravdy pravda nestane. Jen vás to usvědčuje z toho, že nejste schopen pochopit ani základní veci, které (i tu) již byly vysvětleny.

     3. Co je polopravda?
      Bernard vše na video přiznal.
      Sám vykřikoval, že to udělá znovu.
      Má zastupitel města porušovat zákony jako nějaký recidivista?
      Opravdu to chceme?
      Má to řešit celostátní tisk?

     4. Dekuji za potvrzení že nezvladnete nic krom demagogie a polopravd. .Cela pravda
      je, že tzv.černáá stavba jaksi zmizela a je z ní zcela legální stavba. Proč to neuvadite? Co tam máte dál? Teda kromě toužebného přání permanentně rozkopaného Humpolce.

  2. Bernard jen vyhrožuje, protože když do toho zatáhne soudy a policii tak jde sedět jednatel Vodaku.

 19. ja davam hlas Standovi, za to, ze vari dobry pivko a taky proto, ze pro Hugny jsou Humpolaci debilove. Tak
  prece by nechtely hlasy od debilu.

 20. Já se přidávám taky pro Standu, za to jak tady Pivovar elegantně rozkrádá městský peníze a humpolecký ovčani, jsou štěstím bez sebe.

  Kdo umí ten umí, to se mu musí nechat. Copperfield hadr!

  1. Ja si zase myslím, že vážení členové rýznerjugend buďto mají potíže s pochopením psaného textu, nebo, a toho se bojím více, jsou zaslepeni nenávistí tak, ze už nedokáží rozlišit fakta od svých představ. Stačí tu zmínit „HUGO jsem nevolil (možná proto, že jsem jej neznal, což nemusí být nutně jen má chyba), a už jsem podporovat Bernarda, ODS… Zajímalo by mne, pro koho chcete po vítězných volbách pracovat, když tady dáváte najevo, že většinou humpoláků pohrdáte. Ovčan

  1. To je opravdu závažné obvinění. Pokud je pravdivé, je třeba jej dokázat. Obávám se, že ta obvinění trvají už poměrně dlouho a zatím nebyla podepřena důkazy. To může snahu vás spravedlivých v očích nezávislého voliče lehce devalvovat. Takovéto výkřiky jsou sice typickým symptomem čecháčkovství ve stylu „úspěch se neodpouštì“, či „kdo má, ten krade“, ale rovněž myslím, že nezávislého voliče neosloví. Pokud opravdu chcete přinést otevřenost, serióznost, spravedlnost….vystupte z malosti, přestaňte lacině okopávat kotníky a hovořte pomocí dat a faktů. Tímto způsobem boje riskujete, že zejména my hlupáci nejsme schopni rozeznat, proč byste měli být lepší než ti, které kritizujete. Děkuji a přeji krásný den. Ovčan

   1. Uvědomujete si při své inteligenci, že tlačíte na to aby šel sedět jednatel Vodaku? Jen kvůli tomu, že vyšel Standovi vstříc.

    1. Na nic netlačím, to je Vaše interpretace. Reaguji na fakt, že tu padají obvinění a urážky bez důkazů. Pokud není věc vyšetřena, nelze dělat závěry. Až vyšetřena bude, pak bude čas na soudy a ty budou dělat jiní, ne Vy nebo já. Možná také někteří zde radikální pisatelé zjistí, že ne vždy je vše jen černé nebo bílé. Pěkný den. Ovčan.

     1. Ja myslím, ze vyšetření nikdo nebrání. Ovšem existuje nějaký proces, který k němu vede. Zahrnuje v sobě i rozhodovací mechanismus, zda bude či nebude vedeno vyšetřování. Patrně jediným způsobem, jak toto zjistit, je podat podnět k šetření PČR. Osobne si kladu otázku, proč má jedna ze stran zajem na medializaci případu a přitom tedy neiniciuje vyšetřování, zvláště pokud tu čteme jasná, velmi sebevědomá obvinění. Tenhle pes, zdá se, štěká velmi zostra, ale proč se tedy bojí kousnout? Nerozumím tomu. Ovčan

     2. Pane ovčane, na vaši otázku je velmi snadná odpověd. Ten nenávistně štěkající pes, resp. podvraťák by kousal jak šílený. Ale nemá žádné zuby. Chce se nažrat a domnívá se, že alespoň za ten štěkot dostane kost. Neví ale, že bez zubů jí bude moci jen olizovat a nakonec stejně chcípne.

     3. ze vas to furt bavi se s tema umanutcema bavit. osobne jsem taky debil, pac jsem hugo nevolil ale naucim se s tim zit. driv jsem sem semtam i neco napsal, ale zjistil jsem, ze to nema smysl. nehovorime stejnym jazykem a hledime na vec z uplne jinych uhlu.

 21. Zatím jediným psem, který zde štěká (myšleno v Humpolci) je Bernard, který již 2 roky od zastupitelstva červen 2019 ( kde se trubky a smlouvy otevřely poprvé) vyhrožuje Rýznerovi, Štěrbové a Voplakalovy soudem. Přehrajte si zastupitelstva a přečtě si články. Všude Bernard mluví o tom, že je bude žalovat.

  Proč je tedy už k tomu soudu nedal?
  Kde to vázne, když je to tak jasný?

  Hugo dělá svojí práci velice konstruktivně. Kdo ze starých mafošů, očekával, že Hugo vytáhne soudní znalecký posudek?

  Sbírání důkazů chvíli trvá, ale když vidím jak Bernardovy pouštej nervy, jak hulvátsky se vyjadřuje, jak veřejně lže a manipuluje, tak si myslím, že jde HUGO správným směrem.

  Těším se co bude předloženo na zastupitelstvu 28.4.

  Rozhodně to bude dalši dějství v této klientelistické žumpě

  1. Bernard celou dobu od provalení kauzy trubky jen zastrašuje a uráží. Kdyby se z toho mohl s právníkama vylhat, tak už to udělal. Spoléhá na to, že všechny svými útoky otráví a že se nic vyšetřovat nebude. Bohužel i většina zastupitelů se nechala zmanipulovat a stává se spolupachateli. Asi je jim jedno, co si o nich lidé myslí.

   1. Já zase vidím to, ze protistrana celou dobu jen lacině plive na druhé. Kdyby měla argumenty, které by mohla se svými právníky použít, už by to dávno udělala. Spoléhá asi na to, že stokrát opakovanému nařčení bez důkazů voliči uvěří. K tomu ještě uráží všechny, kteří neprojevují nadšený souhlas s jejimi praktikami. Asi je ji jedno, co si o ní lidé myslí. Hezký den všem. Ovčan

 22. Řešení kauzy je jednoduché a jasné.
  Stačí když pan zastupitel Bernard odhalí veřejně všechny záležitosti,které se týkají umístění potrubí. To znamená bez výmluv na to, že je to záležitost mezi dvěma soukromými subjekty. Tyto doklady prezentovat v tisku či na zastupitelstvu města.

  Tím se jasně ukáže, kde je pravda. A doložením patřičných dokladů nemohou zastupitelé HUGo a spolku STAN už nic namítat.

  Jestliže tyto náležitosti, např.smlouvy, faktury, nemá v ruce a nemůže je zveřejnit, pak je na místě jeho rezignace na mandát zastupitele. Když se žádná škoda neprokáže, je na místě omluva zastupitelů HUgo. A zvážení rezignace na mandát zastupitele.

  Jestliže by se ukázalo, že škoda městu vznikla tak je jasné, že musí vše zpětně doplatit a tučná pokuta navíc + rezignace na mandát. Nic složitého v tom není třeba hledat.

  Takhle by totiž postupovali ti lidé, kteří uvažují selským rozumem. Už mnoha tisícům voličů v Humpolci leze tato nekonečná kauza krkem a mají dost výstupů aktérů obou znesvářených stran.

  1. mnoha tisicum volicu v Humpolci? V Humpolci voli cca 4 tis. volicu. Ad1. Ad2 cca 10% z toho da hlas Hugu. Zbytku je to bud jedno nebo to neresi. Tj. cca 500 volicu to resi. Potencial ze se pocet zvysi je tak na 20% – tj. na 1000 volicu. To neni mhoho tisic. To je mhoho set. Kdyz uz tam musi byt to mnoho.

  2. Jen upozorňuji, že pokud se škoda prokáže, tak by v prvé řadě měl rezignovat pan starosta.

   Jinak naprosto souhlasím

   A upozornění pro detailisty, nebylo to HUGo, kdo na posledním zastupitelstvu tuto kauzu opět otevřel, Hugo jen odpovědělo na mimořádný bod zasedání o kterém vsíchni (ODS, KDU, ANO, ČSSD a KSČ) věděli dopředu. Jen pan starosta zapomněl informovat HUGO a STAN, jen taková malá zákeřnost🤮

 23. Přeji Rýznerovi hodně energie, aby tyto klientelistické a nekalé praktiky, poškozující finanční zájmy města, dotáhl a předal Policii ČR, je potřeba, toto toxické prostředí trochu pročistit.
  Děkuji slušný Občan Humpolce.

 24. Každý zápas musí mít nutně rozhodčího, aby se dal zápasem nazvat. Pokud rozhodčí není, vznikne z toho takováto ubohost, kterou normální člověk nemůže brát vážně. Bohudík dnes již lidé neskočí na to co není hodnověrně a právoplatně podloženo.

 25. Ono se nedá donekonečna okrádat a rozkrádat město. Je dobře, že mlaďoši do toho jdou, nejvyšší čas.
  A i Bernard pozná, že žádný strom neroste do nebe.

  1. Začínám hořet nedočkavostí. Kdy už se konečně dozvím, kdo a jak konkrétně se tu snaží „donekonečna okrádat a rozkrádat město“? Rovněž doporučuji žalující straně prověřit firmu auditující finanční hospodaření města – pokud jsou činy dnešního vedení tak závažné, nedovedu si představit, že by při správném vedení auditu nic nezjistila.
   Omlouvám se za další hloupé otázky, ale chtěl bych mít jasno. Děkuji předem. Ovčan

 26. Enron, Wirecard byly též společnosti, které byly auditovány, přesto rozkrádání v miliardách dolarů či eur nebylo zabráněno. Audit není všespásný, kór, když je proti němu vystaven klientelisticko korupční systém.
  Nebo si snad myslíte, že Brno-střed pod vedením ANO a místostarosty Švachuli, nebylo auditováno?

  Nedělejte Ovčane ze sebe většího vola než jste🖕

  Zdraví Občan Humpolce😉

  1. Děkuji za vysvětlení. Já žiji v dojmu, založeném na prohlášení opozičních zástupců a jejich příznivců, že vznesená obvinění jsou založena na takových faktech, že v případě postoupení orgánům činným v trestním řízení bude výsledek rovněž jasný.
   Chtěl jsem ze sebe udělat většího vola, než jste Vy. No a vidíte, jsem takový vůl, že ani to se mi nepovedlo. Tak snad příště. Krásný večer všem občanům i ovčanům. Ovčan.

 27. mile Hugny, chlapi a babicky, rad bych vam fandil, ale porad je to malo. Resp. nic. Takto se snad zmeny nedalaji. Kdyz nemuzes pridej vic. Tedy pokud je co. Ale jinak je my vase myslenka sympaticka.

 28. Nebude prosím nikomu v Humpolci vadit, když si na své zahradě postavím rodinný dům, bez stavebního povolení

  Mimochodem, dělám to pro lidi, čim méně práce pro úředníky, tím méně úředniků.

  Děkuji za odpověď,
  Poctivý Občan z Humpolce

  1. Hezké ráno, Poctivý Občane z Humpolce, urcite si jej bez povolení postavte. Ukážete tak všem, že nejste o nic lepsi, než ti, které tady (a dost možná správně) kritizujete. V tu chvili Vaše morální právo tepat druhé padá. Snad to neni projekce toho, jak se budou občané chovat po volbách, az nás ovčany přehlasují. To by se kruh nehezky uzavřel…. Krásné ráno vsem. Ovčan

 29. Ne nebude to nikomu vadit. Az te nekdo napraska, tak stavebni povoleni stejne dostanes ale mozna i nejakou tu pokutu.

 30. Pokuty se preci za černé stavby v Humpolci nedávají, viz. Pivovar Bernard a město Humpolec

  Nebo všimnul si snad někdo z vás, že by byla vyměřena pokuta ať již pivovaru nebo městu, za jejich nezákonné postupy z let 2013, 2015 2018

  Děkuji za odpověď
  Poctivý Občan z Humpolce😀

  1. a za to, že pivovar nemá ani jedno parkovací místo pro nové centrum, se taky žádná pokuta nevyměřila. Nějak ty výkřiky Huga, jak je všechno špatně, utichly.

  2. Ten titul Poctivý Občan Vám byl někým udělen, nebo jste se tak zhodnotil sám? Promiňte mi tuto hloupou otázku, ale momentálně jsou v Humpolci kriteria pro takové hodnocení nejasná. Děkuji za odpověď. Pěkný den. Ovčan

   1. Tady se kazdy hodnotí sám. Stejně tak jako se otituloval pan zastupitel Machek architektem-urbanistou, a jemu podobni, tak nevim proč by se kdokoliv nemohl nazyvat Poctivy obcan, nebo třeba zasloužily všeumelec…

 31. Rád bych postavil bytovku pro 6 bytů, vsak musím mít 8 zajištěných parkovacích míst, pro získání stavebního povolení. Čímž se mi celý projekt prodražuje!
  Můžete mi prosím vysvětlit, jak je možné, že k návštěvnickému centru k pivovaru, nemusí být při stavebním povolení řešeno ani jediné parkovací místo?

  Děkuji za názor
  Poctivý Občan Humpolce

  1. Ad počet parkovacích stání) Výpočet je trochu složitější a zohledňuje se více věcí. První veličinou je ve Vašem případě velikost bytů – na garsonku se počítá půl auta, do 100m2 plochy bytu jedno auto a nad 100m2 dvě auta. Tzn. je rozdíl, zda mám 6x garsonku, nebo 6x velký byt. Máte- li jiný stavební záměr, výchozí přepočtové jednotky jsou zase jiné (parkování přepočtem na zaměstnance, lůžka, plochu provozovny apod.). Dále je poměrně velký rozdíl kde stavíte, rozumí se velikost obce vs. stupeň automobilizace a dále lokalita centrum vs. okraj bez dopravní obslužnosti.

   https://www.apko.cz/aplikace/index.html

   Ad musím mít) Ano, vyhláška č.501/2006 Sb. říká v §20 odst. 5), písmeno a), že na pozemku je třeba řešit parkování v potřebném rozsahu. Jenže ta samá vyhláška §26 říká, že je možno v tomto bodě udělit výjimku. Jen odbočka, na výjimku není právní nárok, záleží na stavebním úřadě zda Vám ji po posouzení záměru dá, či nikoliv (soulad s územním plánem apod.). A ještě jedna odbočka, stavební úřad není „město“, ale státní správa. Abyste to neměl úplně jednoduché, u staveb pro bydlení navíc ještě ve stejné vyhlášce existuje §21 odstavec 1), který říká, že odstavná a parkovací stání musí být umístěna ve skutečné docházkové vzdálenosti do 300m, je- li to technicky možné. Důležité je to slovo musí a to, že na daný paragraf nelze udělit výjimku – to je ten zásadní rozdíl mezi Vaším záměrem a záměrem občanské vybavenosti.

   Ad občanská vybavenost) pokud jsem správně zaslechl, pivovar koupil pozemky někde u benzinky. Tzn. předpokládám, že se snaží splnit požadavky ČSN 73 6110 „Projektování místních komunikací“, kde jsou doporučené (důležité slovo) docházkové vzdálenosti dle doby parkování od 200-500m a zároveň bude pravděpodobně operovat i s §24, odstavec 3), vyhlášky č. 501/2006 Sb., který vyloženě říká, že odstavná parkovací stání autobusů apod. se mají vymístit mimo plochy bydlení atd.

   Ad stavební povolení) neumím komentovat, neviděl jsem jej a neznám jeho podmínky. Máte- li jakékoliv pochybnosti, dá se napadnout/ přezkoumat a to i zpětně. Zákon na tyto případy pamatuje a jsou dány postupy. Jen dejte pozor, co napadáte – jiný obsah má stavební povolení a jiné územní řízení.

   Mohu se samozřejmě mýlit, nejsem právník – na stavebním zákoně, stejně jako na ostatních, se dá dělat kariéra. Má- li někdo jiný, podotýkám obecný, právní rozbor, rád podiskutuji.

   frrrr

 32. V Humpolci jde všechno, když patříš do správný party

  Potřebujete položit infrastrukturu do země za pár šupů, dokážeme pomoc?

  Naplánujeme v místě vaší pokládky opravu vody či kanalizace a vy si to k nám jen přihodíte zn. Není třeba ani stavební povolení.
  Když budou lidi hodně remcat, tak jim řekneme, že to celé děláme pro ně, jelikož se dotčené území nemuselo 2 x rozkopávat.
  Vámi objednané zemní práce rozhodně nefakturujeme. Pokud vznikne v budoucnu problém, že se v tom začne někdo šťourat, tak vyfakturujeme za výrazně zvýhodněných cenových podmínek, klidně s několika letým zpožděním (6let, 4roky či 1rok) odklad dle domluvy.
  Smlouvy o dílo zásadně uzavíráme jen ústně a doklady vystavujeme ručně psané kvalitní propiskou.

  Zajistíme tiché a loajální zastupitele, kteří se za vás a vaše nezákonnost vždy postaví. a ještě budou vymáhat omluvu za poškození cti a dobrého jména

  V případě potřeby, dehonestujeme kohokoliv kdo bude chtít něco vyšetřit.

  Další možnosti dle domluvy
  Nabízíme seriózní a dlouholeté zkušenosti a široké spektrum dalších přijemných služeb v případě zájmu neváhejte kontaktovat

  karel.kratochvíl@mesto-humpolec.cz

  1. Měl/a byste své frustrace svěřit do rukou odborníků. Obávám se, že toto není psychiatrické fórum a těžko Vám zde někdo pomůže. Ovčan

  2. To je fajn ale bohužel nic trestného…..

   Ale sakra, na čem se má ta vaše politická konkurence chytnout když jí nedáte žádnou šanci ?

 33. To je velmi překvapivé tvrzení. Myslím, že na základě předchozích komentářů stoupenců opozičního hnutí to nemůže být pravda – vzhledem k tomu, že nás (většinu obyvatel = vaše nevoliče) tu častujete výrazy indikujícími naši mdlou inteligenci (o morálce nemluvě), není příliš pravděpodobné, že bychom Váš jinotaj dokázali pochopit tak, jako Vy. Na nás musíte přímo, jednoduchými větami, žádné skryté významy. Děkuji. Ovčan

 34. Mam neco pro Hugo, na tom uz by se dalo stavet. Dnes jsem videl Kratochvila jak venku zahodil vajgla !

 35. Stačí když Hugo prokáže, že starosta napomáhá zametat pod koberec pivovarský rozkrádaní veřejných peněz.

  A pak Kratochvíl poletí jak vajgl!

  1. Je s podivem, že vše již sama neprověřila kriminální policie.
   Nebo koná a sbírá důkazy? Uvidíme.

  2. Ano, to staci. Ale neprokaze, bo zcela zrejme nema nic. A s tim jejich posudkem si muzou vytrit vytrusnici. Jen musi hlasovat kdo zacne. 🤣

 36. Že tady místní ODS za 30 let vládnutí má pár kostlivců, o tom snad nepochyboval nikdo.

  Ale že v těch levárnách jede i Bernard, je pro mě obrovský zklamání.

  Jděte už do PRDELE!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jihozápadní obchvat Brodu může být kratší, Šmolovům se nejspíš nevyhne

St Bře 10 , 2021
Budoucí jihozápadní obchvat Havlíčkova Brodu může být kratší, než se původně zamýšlelo. A také pravděpodobně nevyvede dopravu z místní části Šmolovy, což radnice požadovala. Varianty nové trasy nyní začali posuzovat odborníci, kteří připraví podklady pro změnu územního plánu.
Jihozápadní obchvat Brodu může být kratší, Šmolovům se nejspíš nevyhne

You May Like

Témata