Píšou o Humpolci: České sladkosti a dezerty musíte ochutnat

The 8smicčka Umělecká čtvrť Humpolec na Vysočině je oblíbená i pro milovníky dobré kávy a zákusků. V centru sídlí Art Café 8smička. Každý den pečou čerstvý kváskový chléb, žitný, špaldový nebo semínka, ale i výborné pečivo, jako jsou muffiny, bagety nebo ciabatta. Sladký dort, slaný quiche a kávu dostanete od Ala Coffee, rodinné české pražírny kávy. Zjednodušeně řečeno je 8smička ideálním místem, pokud chcete vidět zajímavou výstavu nebo si jen tak dát dobrotu při cestě po D1 mezi Prahou a Brnem.

Dorty, sladkosti a sladkosti. Čokoláda, smetana, káva, ořechy. To vše a ještě více získáte při cestování po České republice. Nabízíme dezerty, které stojí za návštěvu. Některé nabízejí velmi originální službu; Jiní dovedli tradiční receptury dezertů k dokonalosti.

Celý článek zde: https://www.applerecenze.cz/ceske-sladkosti-a-dezerty-musite-ochutnat/

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Konference o mámách jako hrdinkách na trhu práce

St Bře 16 , 2022
Konferenci Pečovat, pracovat a žít uspořádala 8. března 2022 v prostorách Beachwell v Pelhřimově Síť pro rodinu a její členské Rodinné centrum Krteček a Family Point Pelhřimov. Pozornost byla věnována tématu family friendly zaměstnavatelů, zavádění prorodinných opatření do firem a jejich přínosu pro zaměstnance i zaměstnavatele.
Konference o mámách jako hrdinkách na trhu práce

You May Like

Témata