Píšou o Humpolci: Paradox: v Humpolci opustí finanční úřad vlastní kanceláře, jde do nájmu

12

O finanční úřad přijde od července Humpolec. Několikrát oceněné Město pro byznys. Finanční správa má ve městě moderní budovu. Stěhuje se ale do Pelhřimova, kde stát platí nájem soukromé firmě. Kde jsou úspory ze státního rozpočtu, divila se starostka Humpolce Alena Štěrbová.

O rušení finančního úřadu se v Humpolci dozvěděli den po Velikonocích. „Ministr financí nás obeslal e-mailem, ve kterém stálo, že se u nás stejně jako v dalších víc než sedmdesáti městech ruší finanční úřad. Je to o nás bez nás,“ komentovala starostka Štěrbová.

Axl

12 thoughts on “Píšou o Humpolci: Paradox: v Humpolci opustí finanční úřad vlastní kanceláře, jde do nájmu

 1. Hlavně, ře tam zůstává detašované pracoviště z Prahy. Takže to vypadá, že nám sem pošlou další
  Prahu X a náš finančák proto uvolní místo

 2. Všimněte si posedlosti fialového hnusu čísly. Zrušili 77 berňáků, a teď přicházejí s konsolidačním balíčkem 55 způsobů jak pustit lidem žilou. Co bude následovat? 33 zavřených dezolátů?

  1. Když andrejko prošustroval v době ekonomického růstu veřejné finance na uplacení svých voličů, tak teď musej cvakat všichni nebo se z těch dluhů v budoucnu naše děti pos.rou.

  1. Ti velcí kluci z ANO tomu bohužel pouštěli žilou už před covidem, viz. bezprecedentní rozpouštění státních rezerv, covid pro ně byl nakonec šikovná zástěrka. A to stávající velení? To lituji, situace už dávno není pohodlně řešitelná. Jakákoliv snaha o nápravu a stabilizaci rozpočtu bude „odměněna“ u dalších voleb.

 3. Přesně, nakonec jak říkal Babiš po prezidentských volbách…
  Zkuste žít bez Babiše….
  Tak tady to máte 😉

   1. Prezident Pavel si svoje členství u bolševíků, odčinil prací pro NATO 🙂 Narozdíl od Dluženy nebo Babiše.. :/

    1. Možná odčinil,ale nesmyl, že byl v KSČ, dokonale prolustrovaný tehdejší věrchuškou do pátého kolena. Převlékl kabát a tak sloužil v NATO. Nejde to odčinit. To je jen výmluva pro ty jeho voliče.. Nic víc.

   2. A opět ve svém nešťastném a marném životě doufáte špatně. Ale dožít se s tím asi dá. 😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení o záměru pronájmu uvolněného bytu

Čt Kvě 11 , 2023
č. 38 o vel. 1+1 v bytovém domě č.p. 730 v ul. Školní v Humpolci – byt v Domě s pečovatelskou službou. Byt této velikosti je určen pro manželský pár.
Pronájem bytu 2+kk 42 m² 5. května, Humpolec, okres Pelhřimov

You May Like

Témata