Píšou o Humpolci: V Humpolci pod Rozkoší postaví okružní křižovatku. Kvůli bezpečnosti

15

Auta se řítí vysokou rychlostí z kopce od humpolecké místní části Rozkoš směrem do města. Kamiony mají problém v opačném směru a v zimě vyjet prudký kopec. To má být do šesti let minulostí. Dopravu od Rozkoše zbrzdí nová okružní křižovatka, kterou se na silnici číslo 34 chystá vybudovat Ředitelství silnic a dálnic ve spolupráci s městem. V místě vznikne protihluková stěna a v řešení je snížení nejvyšší povolené rychlosti.

Investiční akce má podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) název I/34 Humpolec – Rozkoš, stoupací pruh. „Délka úpravy komunikace je jeden kilometr a jedná se v zásadě o doplnění okružní křižovatky před místní částí Rozkoš ve směru jízdy na Havlíčkův Brod a stoupacího pruhu pro těžká pomalá nákladní vozidla,“ informoval Deník mluvčí Jiří Veselý.

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: První nonstop obchod na Vysočině. Vyzkoušeli jsme noční nakupování v Humpolci

Axl

15 thoughts on “Píšou o Humpolci: V Humpolci pod Rozkoší postaví okružní křižovatku. Kvůli bezpečnosti

 1. Ještě, že je starosta Petr Machek, s paní Štěrbovou v čele, by to nemělo šanci vzniknout.

  Ještě ty pozemky rozjet na Rozkoši a nastartoval tu městskou část tak, jak žádný jiný před ním a za zlomek času.

  Bravo

   1. Tak to se preci vi ze Sterbova blokovala a/nebo tajila plno veci. Vedeni ma tedky prej plnou hlavu kontroly z financaku.

  1. O termínu rozhodne Kraj Vysočina a k tomu může Humpolec jen říci svůj názor. Je zcela jedno,jestli tam sedí ten či ta.

     1. Že mě to nenapadlo hned. Díky 🙂
      Já blbec jsem totiž měl takovou utkvělou představu, že silnice první třídy jsou ve vlastnictví státu pod správou ŘSD. Tak to beru tu svojí otázku zpět. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Na Vysočině je první prodejna, kde se dá nakoupit čtyřiadvacet hodin denně. Vstup umožní aplikace

Út Bře 5 , 2024
Jihlavská Drbna: V Humpolci na Pelhřimovsku otevřela družstevní síť Coop svou první automatizovanou prodejnu v Kraji Vysočina. Rekonstruovaný obchod se smíšeným zbožím v Kamarytově ulici je teď přístupný nepřetržitě sedm dní v týdnu. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - Český rozhlas Vysočina: Vysočina má první bezobslužnou prodejnu. Zákazníci ji […]

You May Like

Témata