Platforma a léto jdou do finále!

Léto uteklo jako voda a my se s vámi budeme loučit. Na závěr však máme opravdu našláplý program. Ve středu se můžete těšit na Jiřího Havelku, který nám přijede představit svůj nový film Mimořádná událost. Ve čtvrtek se s letošní sezónou Letní Platformy Humpolec rozloučíme koncertem famózní kapely VLTAVA. Děkujeme všem za krásně strávené léto v parku Stromovka a tento týden se těšíme na viděnou.

Připomínáme, že středeční akce je v případě deště přesunuta do zóny pro umění 8smička.

🌱🍁🌾 Pěstujeme kulturu v Parku Stromovka!

POHYBOVIŠTĚ

Atletika

Pohybové hry s atletickým oddílem TJ Jiskra Humpolec.

středa 24/8 od 16:00

VE STŘEDU VEČER

Jiří Havelka a Mimořádná událost

Režisér a scénárista Jiří Havelka nám přijede představit svůj nový film.

středa 24/8 od 20:30

STROMOVKA DĚTEM

Žonglování v parku

Čeká nás pestrý workshop plný zábavy se skvělým žonglérem Filipem Štanclem.

čtvrtek 25/8 od 15:00

HUDBA V PARKU

Mr. Lovo

Těšte se na fusion nejen moderního jazzu, ale také funku lehce ovoněného náladou 80. let.

čtvrtek 25/8 od 18:00

HUDBA V PARKU

Vltava

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně. Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie – světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program „Náklad štěstí“ u příležitosti vydání stejnojmenného reedičního boxu všech řadových CD skupiny a novinkového alba raritních nahrávek „Diamantové boty ve dvířkách kamen“. Objeví se v něm skladby, které z pódia dlouho nebo dosud nikdy nezazněly. Během koncertu dojde na minulost, přítomnost i budoucnost. Kromě raritních písní z dávných dob a známých hitů ze všech období existence budou představeny také novinky z připravovaného alba. Dle varování kapelníka Roberta Nebřenského „…svět, vytvořený v „Nákladu štěstí“, poskytuje již dostatečný prostor pro kvalitní život pouze v něm.“ Upozorňuje tak na riziko potíží při pokusech o návrat do běžné reality.

čtvrtek 25/8 od 20:00

Generální partneři festivalu: 
Hranipex ৷ OSMA
Hlavní partneři:
CT Park ৷ Valeo ৷ HOPP ৷ Exbydo ৷ Kaufland ৷ SixPointTwo ৷ Wiesner-Hager ৷ Adores ৷ MHA
Realizováno s podporou:
Město Humpolec ৷ Kraj Vysočina
Partneři:
AUTO RACEK ৷ BJS ৷ ENED Steel ৷ OK PLAN ARCHITECTS ৷ STATUS ৷ BaraBakery ৷ Barvy Alenka ৷ Comatex ৷ DAMAINVEST ৷ Elma-elektro ৷ HOEKO – Automotive ৷ KomObjekt ৷ LAKUM – GALMA ৷ AKUSERVIS Mareš ৷ Plantica ৷ Pneu Neubauer ৷ PROFIL ৷ PROTECT ৷ REALITY 11 ৷ Servant ৷ Steel Center Europe ৷ Humpolecká Stavební ৷ Kilowatt ৷ Riverich ৷ ASO ৷ DH Dekor ৷ Metropolitní síť Humpolec ৷ OK control ৷ Pečenka ৷ SMIP ৷ SPACE COM ৷ StaMPi ৷ STIMA ৷ Kudy z nudy ৷ smsticket

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Petice i vyhrožování. Brod řeší spor kvůli jihozápadnímu obchvatu města

Út Srp 23 , 2022
Přesně za týden se zastupitelé Havlíčkova Brodu vrátí k debatě o trase jihozápadního obchvatu. Jednání na počátku léta přinesla spoustu emocí, rozhodnutí však nikoliv. Složité to bude i nyní. Většina oslovených zastupitelů touží po variantě, která se nejeví reálně.
Jihozápadní obchvat Brodu může být kratší, Šmolovům se nejspíš nevyhne

You May Like

Témata