Počítačový kurz pro začátečníky, vhodný také jako vánoční dárek

Ve středu 6. listopadu 2013 v 17 hod. v budově Střední školy informatiky a cestovního ruchu v Humpolci začíná další PC kurz pro začátečníky. Navazuje na vydařený jarní kurz, kde se sešli senioři, kteří našli odvahu vrátit se do školních lavic a úspěšně bojovat s nástrahami počítače.

Kurz probíhal v příjemné atmosféře a těší nás, že na doporučení již úspěšných absolventů, se nyní nahlásila další skupina zájemců.

Výuka bude 3 hodinová v 6 blocích. Je určena pro začátečníky a náročnost lektor vždy přizpůsobuje tempu účastníků. Každý účastník během kurzu obdrží výukové materiály a podle zájmu také příklady na procvičení. Je možné přinést si USB disk a odnášet si vypracované úkoly domů do svého počítače. 

Výuka je zaměřena především na orientaci v operačním systému (pracuje se na Windows7), na správnou práci s prohlížečem www stránek a na práci v aplikacích MS Word a Excel.

Chcete-li tento kurz věnovat svým blízkým jako formu vánočního dárku, máme pro Vás připraven dárkový poukaz. Více informací můžete získat v budově školy nebo na telefonním čísle 721 827 504.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Program HD Jihlava - listopad 2013

Pá Lis 1 , 2013
Program Horáckého divadla v Jihlavě na měsíc listopad 2013.

Témata