Podzimní výtvarné dílny

3

MěKIS v Humpolci zve všechny tvořivé lidičky na KURZY KREATIVNÍ TVORBY.

15. listopadu 2003 v klubu MěKIS, Havlíčkovo náměstí 91Kurzy vede Monika Brýdová,známá např. z pořadu Rady ptáka Loskutáka, kde prezentuje nápady z oblasti kreativního tvoření. Je možné se přihlásit i na několik kurzů, důležité je přihlásit se včas –  kapacita je max. 15 osob na jeden kurz.
Všechny kurzy jsou vhodné i pro děti od cca 9 let které, pokud kurz navštíví spolu s mamkou, mají slevu 100,- Kč.
                             Přihlásit se můžete v informačním středisku Humpolec


 Ceny kurzů jsou včetně všech materiálů.
Na každém kurzu je pro vás připraven dostatek předloh a inspirací. K absolvování kurzu není třeba výtvarný talent, stačí nadšení a chuť tvořit a vyrobit si vlastnoručně dárek pro sebe nebo pro své nejbližší.


     


8,30-10,30 TWIST ART aneb kroucené umění


210 Kč


Naučíte se pracovat s novým materiálem, díky kterému si vyrobíte květy téměř jako živé. Květy jsou vhodné do vazeb, skvěle vypadají v kombinaci se sušinou, lze jimi originálně zdobit dárky apod. Kromě rad a zkušeností si domů odnesete hotové výrobky a na místě si budete moci zakoupit materiál pro vlastní tvorbu. S sebou si přineste manikúrní nůžky.V Praktické ženě 1/2003 je ukázka této techniky v příloze Kreativ.                                                                


11,00-13,00 SAVOVÁ TECHNIKA úpravy textilu,kontury


210 Kč


Naučíte se efektní techniku úpravy textilu, vytvoříte si vlastní originální tričko a zkusíte si malovat třpytivými barvami. Kurz je    vhodný pro dívky a jejich maminky. Ukážeme vám, jak z jednobarevného trika udělat originál, jaký nabízejí vybrané prodejny za stovky korun…S sebou si přineste nůžky a tmavé bavlněné triko. (nejlépe dvě, protože technika je velmi efektní a mrzelo by vás, že nemůžete pracovat dál)


 


13,30 – 16,30   HEDVÁBNÉ TVOŘENÍ


330330,- Kč


Kurz malování na hedvábí pro začátečníky, na kterém se naučíte základní metody práce s hedvábím (mačkaná, květinová, konturování) a namalujete si šátek a hedvábnou mandalu  na zavěšení. 


17,00 – 20,00 DECOUPAGE (ubrousková technika+ krakelování


280,-


Kurz pro všechny, kteří již propadli kouzlu decoupage… další možnosti – použití krakelovacího laku, 3D decoupage  pomocí speciální hmoty. Vytvoříte si krásný obrázek včetně rámu. S sebou si přineste vlastní nůžky, popř. ubrousek, který vás zaujal  (není nutné – k dispozici bude cca 30 vhodných druhů).


 


 

Čtěte dále:   Silničáři už zahájili zimní údržbu, zatím kontrolují hlavně mosty. Často namrzá ten na 76. kilometru dálnice D1 u Humpolce

Axl

3 thoughts on “Podzimní výtvarné dílny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpoláci opraví kamenný most ve Věžnici

Pá Srp 1 , 2003
Kamenný most ve Věžnici (u Polné) podstoupí důkladnou opravu… Čtěte dále:   Den otevřených dveří v SeniorCentru SeneCura v Humpolci

You May Like

Témata