Pohádkový les v Josefodole 2009

1

Milé malé i velké děti,
Již 23.května 2009 od 10 hodin!


Rok se s rokem sešel a máme tu opět jaro a s ním naše známé putování napříč pohádkami kouzelným lesem se spoustou pohádkových postaviček, které všechny dobře znáte.
Ani letos nebude josefodolský les zahálet a trpaslíky, vodníky, čarodějnicemi a dalšími kouzelnými bytostmi se bude jenom hemžit.
Tak neváhejte, popadněte maminky a táty, brášky a sestřičky, babičky, dědečky, tetičky i strýčky, zkrátka všechny, co mají rádi pohádky a přijďte se s námi společně pobavit, zasoutěžit si, zkrátka užít si prima zábavu, těšíme se na vás.

Na co se máte těšit ??

Po celou dobu konání akce hraje skupina FERNET a Vánek , přijede Promotion team Hitrádio Vysočina dále ukázka cvičení psů , zvířátka ze stanice Pavlov a hlavně ukázka z westernového městečka Stonetown.

Historie „ Pohádkového lesa “ se začala psát v roce 2001 pod hlavičkou Svazu zahrádkářů a ochránců přírody Josefodol. V tomto roce ho navštívilo asi 90 dětí a 12 pořadatelů pro ně mělo připraveno na 8 stanovištích spoustu pěkných úkolů. Za jejich splnění děti dostaly nějakou tu sladkost nebo malý dárek.

Další ročníky se stávaly stále více navštěvovanějšími a proto i počet pořadatelů pomalu, ale jistě vzrůstal. Vše vyvrcholilo v roce 2008, kdy návštěvnost přesáhla očekávání všech 120 pořadatelů. Na pomyslném startu se sešlo 1.227 dětí a jejich doprovod se ani nepočítal. Každý rok v lese na děti čekají známé i méně známé pohádkové bytosti, které mají připraven lehký úkol, za jehož splnění je čeká sladká odměna. Po celý den probíhá v prostoru koupaliště doprovodný program.

Vzhledem k vysoké účasti a ke zkvalitnění služeb, hlavně pro dospělý doprovod, byla zavedena kyvadlová doprava mezi Světlou nad Sázavou a Josefodolem. Díky tomu, že se ukázala jako skvělý nápad, zůstane zachována i pro letošní rok. Samozřejmě, že pořádání takovéto akce se odvíjí od štědrosti sponzorů. Tímto bychom chtěli oslovit případné zájemce o přispění na akci pro všechny děti. Našim věrným sponzorům ještě jednou děkujeme, že nám každoročně pomáhají rozzářit dětské oči.

A co říci závěrem ? I letos se na Vás bude v lese těšit spoustu pohádkových bytostí, bohatý doprovodný program, kde si i dospělci přijdou na své. A kdy že to vypukne? No přeci 23.května 2009 od 10 hodin do 14 hodin v prostoru koupaliště v Josefodole. Více podrobností naleznete na www.josefodol.cz.

Pohádkový les v Josefodole 2009

Axl

One thought on “Pohádkový les v Josefodole 2009

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výprodej zásob armádního zboží v Humpolci

St Kvě 13 , 2009
Rád bych Vás informoval o konání našeho výprodeje skladových zásob armádního zboží, který se koná od středy 20.5.2009 do soboty 23.5.2009 na Zimním stadionu v Humpolci, v ulici V Cípku 1552.

You May Like

Témata