Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce, nevrátila se do zařízení pro mládež v Senožatech

Policie z Vysočiny pátrá po třináctileté Natalii Šarišské. Pobývala u svého příbuzného v Humpolci na Pelhřimovsku, odkud se nevrátila z povolené dovolenky do zařízení pro mládež v Senožatech. Naposledy ji lidé viděli v Humpolci 29. září. Informovala o tom policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Dívka je štíhlá a vysoká přibližně 165 centimetrů. Má středně dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči a nosí dioptrické brýle. V době odchodu na sobě měla vínovou mikinu s kapucí a potrhané modré rifle.

„Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám,“ uvedla Lébrová.

„Policisté prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Pelhřimovsku nebo Havlíčkobrodsku, není ale vyloučeno, že se nachází i na jiném místě republiky,“ dodala.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Konec komplikací. Pražskou ulicí se řidiči v Humpolci projedou už brzy

Po Říj 9 , 2023
Po ulici Pražská a na Kasárnách se od listopadu projedou řidiči v Humpolci. Život jim do konce října zatím ještě komplikuje dopravní uzavírka těchto dvou frekventovaných ulic.

You May Like

Témata