Petr

8 thoughts on “Pozvánka

  1. Starostu také v našem volebním systému nevolí voliči přímo,ale až zastupitelé zvolení…Na Slovensku je to jinak. Tady musíte po volbách čekat co,kde a kdy s kým vytvoří za koalici. A pak bude jasno o novém starostovi.. A při devíti stranách to nebude lehké rozhodování a skládání..

  1. Než napsali svůj program tak si měli zjistit jak funguje město, rozpočet, smluvní vztahy apod. Nepsali by tam ty nesmysly o rozdělování rozpočtu lidmi a revizi smluv o dodavatelích vody atd.

   1. A to jako proboha myslite jak? Jako ze po prostudovani chodu mesta by se radeji meli rozhodnout a nekandidovat? A neni to nahodou naopak? Ze po prostudovani smluv a chodu uvnitr mesta se prave proto rozhodli kandidovat? Nezlobte se na me, ale Vase argumenty jsou hodne opravdoveho neznalka, kteremu mozna nevadi, co se deje za jeho zady a vyhovuje mu zit se stadem ovci.

     1. Ale rozpočet se mimo mandatorních výdajů dá opravdu z větší části rozdělit dle přání lidí. A byť máme nejlevnější vodu široko daleko, tak udělat revizi smluv určitě není na škodu. On problém ani tak není ve VODAKU, ale v našem současném zástupci v PEVAKU, který z neznámých důvodů hlasuje proti tomu, aby měli občané levnější vodu. Ale ono to možná jde ruku v ruce s jeho snažením, aby jedna místní firma měla kvalitní pitnou vodu z místních pramenišť a tím bude zařízeno, že občané budou pít chemicky upravenou a podstatně dražší vodu z řeky…&..stejný scénář jako u ICOMU…& a jako u Vysočinských nemocnic…. a jako u dalších. Je třeba jako sůl, aby se obměnilo celé vedení a byl přístup k důkazům……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Šipkovaná s HumpolecGo!

Čt Zář 20 , 2018
Komunální volby jsou charakteristické křížkováním, ALE pamatujete si ještě vůbec na šipkovanou?

You May Like

Témata