Axl

17 thoughts on “Pozvánka na veřejnou prezentaci

 1. At se na me nikdo nezlobi, ale tohle je dalsi projekt do supliku. Leda teda ze by se na to sehnala dotace, jinak tomu neverim.

  1. No v každém případě je nutno s tím něco dělat, když město Spolkový dům odkoupilo, tak i když to nebude realizováno asi v následujících letech tak využití se musí hledat a rekonstrukce také bude časem nutná.

 2. Jo to vypada pekne. Tak hlavne at s tim neotali a zacnou co nejdriv. Spolkac si to zaslouzi, stejne jak tato nepekna cast mesta.

 3. Já jsem nadšený.
  Peníze se seženou a celé to místo si to zaslouží.
  Nová koalice koná a na nic nečeká, vše navíc transparentně komunikuje ven mezi lidi.
  Zajímalo by mě, jak by s vlastním pohrobkem naložila prehistorická ODS. Záplatovala by se oprava za opravou a nikdy by z celého bloku nevzniklo nic smysluplného.
  Tak že já tleskám a věřím v realizaci.

  1. No já nevím. Třeba revitalizace Stromovky byla málo transparentní?
   A u sportovní haly právě probíhá to co ve svém příspěvku kritizujete. Takže bezbřehé nadšení příliš nechápu.

  2. Peníze se seženou. Asi tam někde v Bruselu narostou na stromech. Už se proberte. Penize na to musí někdo vydělat. Nebo by mohl starosta vyhlásit sbírku, jako na kapely na platformě. A když k tomu pak ještě obejde dav, jak je jeho zvykem, možná i zbyde..

 4. Vypadá to naprosto nádherně a Humpolec si takový prostor zaslouží. Bylo velmi prozřerelné od minulého vedení, koupit Spolkový dům. A je dobré, že současné vedení to posouvá dál. Nenávistné kecy a výlevy na jednu či druhou stranu jsou absolutně k ničemu a hlavně jsou dílem zbytečných jedinců, kteří jsou společnosti spíš ke škodě než k užitku.

  1. Je to blbost za 400 milionů minimálně.
   ODS, KDU co to koupili si to dopředu nespočítali.
   Současná koalice udělala hezkou soutěž, ale Humpolec má jiné priority.

   Bydlení a lékaři jsou věci, které nás trápí.

   Jen hlupák, který nemá rád Humpolec, zvedne ruku pro rekonstrukci této zříceniny za 400 milionů?

   1. Otázkou je, co bude vlastně ve Spolkovém domě? Taneční a dva plesy neuživí tuto prehistorickou budovu. To samé co bude tedy v Husovce? Plánují se přístavby obou základek a využití technicky zastaralé budovy Husovky je stále jaksi nevyřešené

   2. Ohledně lékařů.. Jak sem chcete dostat nové doktory,když se jim na malá města obecně nechce, je to v celé republice. Chybí jim často chuť tu doktořinu dělat, do toho pojišťovny často nechtějí nové ordinace povolit, je to začarovaný kruh. Možná by pomohlo, aby povinně stávající lékaři ve městech za sebe uměli najít náhradu. V některých případech se to u praktických lékařů povedlo i i v Humpolci, kdy lékař/ka odcházející do penze si zájemce o provoz ordinace našli. Ale ani to není řešení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Novinky z Jihlavy - 3.–17. 6. 2024

St Čvn 5 , 2024
Krásný dobrý den! Přehled toho nejdůležitějšího, co se uděje v následujících čtrnácti dnech v Jihlavě.

You May Like

Témata