Představení kandidáta

19

Vážení obyvatelé Humpolce, vážené voličky a voliči.

Jmenuji se Zbyněk Loskot a ucházím se o Váš hlas v letošních volbách do Zastupitelstva města Humpolec. Narodil jsem se v roce 1972 a bydlím v Hněvkovicích,největší místní části města. Mám dokončené středoškolské vzdělání stavebního směru. Pracoval jsem v dělnických profesích jako zedník, v zemědělském družstvu jako pracovník v živočišné výrobě a později jako odborný skladník v jedné z logistických firem. V roce 2003 mi následkem pracovního úrazu ochrnuly dolní končetiny a pohybuji se pomocí ortopedického vozíku.

Jsem kandidátem  nejstarší politické formace v ČR – České strany sociálně demokratické. V této straně jsem členem od roku 1993. Každý politický subjekt má své klady i zápory. Jsou i v ČSSD. Moji zásadou je však snažit se tyto nedostatky odstraňovat a ne z trucu zakládat nové strany. Nepatřím mezi politické turisty a dres nepřevlékám. Chápu však, že turismus ze strany do strany je dnes velmi módní záležitostí.

Považuji se za levicově zaměřeného člověka a stydět se za to nehodlám ani dnes,kdy levice není IN. To ovšem neznamená, že dobrý a zajímavý názor z druhého pólu politického spektra nemůže být přínosem pro město, ve kterém žijeme. V městě jako je Humpolec by se strkanice podle barev stranických triček dít neměly.Od toho máme bohužel dosti klaunů v Poslanecké sněmovně.

V případě zvolení budu vycházet z hlavních bodů programu ČSSD, který se objeví v nejbližších dnech jistě i ve Vašich schránkách.Nepodpořím však již další zužování ulic v Humpolci.
Jako občan žijící v místní části znám problémy těchto vísek. Mojí prioritou je , aby v budoucnu nebyly místní části zapomenutými perifériemi, ale opravdovou součástí města.Osadní výbory musí více spolupracovat s radnicí a i zastupitelé by měli častěji místní části navštěvovat. Zkrátka býti společně více v kontaktu.Rád bych i ve spolupráci s ostatními zastupiteli a po diskusi s podnikatelskými subjekty ve městě navrhl zřízení chráněné dílny.Podobné zařízení by v Humpolci jistě stálo za zvážení.

Čtěte dále:   Participativní Humpolec: Lidé chtějí sport a zábavu. Poprvé rozhodují o penězích

Závěrem mohu slíbit,že i když jsem funkci zastupitele dosud nevykonával / v létech 2000-2002 jsem byl členem kontrolního výboru/,této role bych se i přes svůj zdravotní problém nebál. Každou práci jsem se vždy snažil dělat co nejlépe a bez chyb, tedy poctivě a zodpovědně. A to je i mé volební krédo.

Děkuji za Váš případný hlas.

                                                Zbyněk Loskot

Axl

19 thoughts on “Představení kandidáta

 1. Byť nejsem volič soc.dem.,tak panu Loskotovi fandím,na rozdíl od ostatních socdemáků alespoň něco řekne,ale ostatní mlčí a mlčí a mlčí,asi nemají co říct.

 2. Tak jistě není jedenácté místo to z volitelných,ale v historii už pronikli do zastupitelstva i osoby z míst podobných. A zrovna na listině ČSSD. Jmenovitě kdysi to byli dr. Machyán a v minulých volbách zdr.sestra Krejčí. Je pravdou,že byla na asi na osmém místě a také více byla známá.
  Ale nemusí být každý průmyslový podnikatel,či lékař.
  Volič Filip

 3. Zbyňka Loskota si dovedu představit jako platného člena zastupitelstva. A zejména nápad chráněné dílny považuji za velmi přínosný a stojící minimálně za hlubší rozpracování.

  1. Hele Pietro, vezmi Zbyňdu za ruku a zaloz si chranenou dilnu, a za sponzora si vezmi cugsfiru Grosse a kolotocnika Paroubka!

 4. Zbyňďo, s dokončeným středním vzděláním jsi pracoval jako zedník, krmič a skladník??? A čím bys chtěl prosím tebe svým vzděláním a zkušenostmi prospět tady tomu městu a jeho občanům??? S kecy o programu socanů se běž vycpat. Možná, že se ti někdy rozsvítí v makovici, a pak pochopís jak velkou prdel si z tebe tvi fejsbukovi pratele Samstag, Jirka Pára a Drath delaji… Preju ti pevne zdravi, ale na radnici, chraň Bůh te fakt nechci Zbyňďo.

  1. Vážený anonyme.

   Pokud chcete rád vysvětlím.
   Ano pracoval jsem jako zedník,protože jsem jím vyučen a vzdělání jsem si doplnil až po několika létech. To snad není nic špatného.Za práci na stavbách či v ZD se nestydím.

   Na rozdíl od jiných figur se na radnici necpu.Pouze jsem jeden z týmu kandidátů,který zde představil svoji vizitku. Ani na tom snad nic špatného není.
   Použil jste formu tykání, proč ne. Pokud se známe,tak mi nemusíte nic vzkazovat anonymně a svůj názor říci klidně do očí,nebo telefonu. Bylo by to chlapsky rovné.
   Zbyněk Loskot

   1. Politický turismus ? To jako že když s čistým úmyslem vlezu do nějaké strany a po čase zjistím, že to tam je samej hochštapler, kolotočář a mafián, tak tam mám smrdět do smrti a bezmocně čumět na neovlivnitelný věci ???
    Kdyby byli všichni tak charakterní jako vy, tak do dńeška jsou všichni v KSČ.

   2. V celku s Vašimi názory souhlasím, a co se týče ukončení zužování komunikací jsem zcela pro. Naopak si myslím, že všechny komunikace ve městě by se měly rozšířit minimálně na úroveň šířky státní silnice. Ještě bych byl pro prosazení změny maximální rychlosti v obci, myslím že rychlost 70 km/hod by provozu určitě prospěla, kdo se má pořád courat tou přihlouplou padesátkou. A ještě jedna věc, byl bych pro zprůjezdnění Žižkovy ulice, a to oboustranně, samozřejmě i Školní ulice ať je v celé délce oboustranná. Kdo nejezdí autem, chodí proti nám. Čest

    1. pod pojmem politický turismus si každý normální představí třeba paní Parkanovou,která je už ve třetí straně. To sna chápe každý čtenář.

     1. Hele, nešahej Topce na Vlastičku, když tak hezky zpívá, jo? :-)))

    2. Hele, si asi sedim na vedeni nebo co. Souhlasis teda s nasimi nebo vasimi nazory??? Takhle v tom zmatek! Myslim, ze silnice ve meste je treba rozsirit na uroven nejmin, opakuju – nejmin triproudy dalnice, a rychlost soupnout rovnou na 160! Proste je potreba aby to tu svistelo! Nesmime bejt zaprdeny troskari!!!

     1. Co je tohle za diskuzi? Připadám si jako z jiného světa.

     2. Kotnova odeeska nebyla nikdy takhle trapná.Honzo vrať se a ukaž že existuje slušná pravice!!!

     3. Pane Kotne,nikam se nevracejte. tři volební období už byla dostatečná doba na vaši prezentaci

     4. Člověk,který se neoprávněně nastěhuje do cizího domu neni u mě kandidát,ale obyčejný ubožák!Ikdyž v naši politice je možné vše.Kandidátky (učitelky) se fotí v podprsence,taky normální!Hold naše politika je čistá jako křišťál!Proto tyhle hloupé a ubohé lidi asi nemůžu ani cítit.S přáním krásného dne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Věci Veřejné - představení kandidátů a programu pro komunální volby 2010 v Humpo

St Říj 6 , 2010
Dámy a pánové, dovolte mi přestavit Vám první tři kandidáty Věcí veřejných, kteří se budou ucházet o Vaši přízeň v komunálních volbách: Čtěte dále:   Humpolec počítá v příštích letech s velkými investicemi, i do čistírny

You May Like

Témata