Na silnici opět úřadoval alkohol

9

Dnes krátce po desáté hodině dopolední došlo u Billy k dopravní nehodě, jejímž strůjcem byl alkohol. Mladý slovenský řidič odbočoval z ulice na Kasárnách na vedlejší ulici Husovu, přičemž nezvládl řízení a vjel do protisměru, kde narazil do zaparkovaných vozidel. Řidič i jeho spolujezdec utrpěli lehká zranění, škoda na vozidlech zatím nebyla vyčíslena. Naštěstí v době čilého městského ruchu nedošlo ke zranění chodců pohybujících se v bezprostřední blízkosti nehody. Humpolák vám přináší fotografie z místa střetu krátce po nehodě.

V souvislosti s výše zaznamenanou nehodou bych měla výtku k humpoleckým policistům. Snad každý, kdo bydlí anebo se často pohybuje v centru města, ví, že bezohledné závodění mladých řidičů v ulicích Humpolce je více než časté a humpoleckou policií nadmíru tolerované. Samozřejmě – než-li honit ty různé Alonsy a Schumachery, je jednodušší obcházet stojící vozidla a za stěrače strkat pokuty za špatné parkování. Ale řekněte sami – kdo je pro vás nebezpečnější? Nesprávně zaparkovaný vůz anebo jedoucí vůz řízený šílencem či opilcem?


 

Čtěte dále:   Retro-bazar Milotice

myska

9 thoughts on “Na silnici opět úřadoval alkohol

   1. ano, udělal hopla, ale za tím ožralou zůstala cca půl milionová škoda. Ještě stěstí, že to ožralé hovado nesebralo na přechodu paní co tam přecházela, anebo se nedostal na chodník, kde mohl lidi přimačknout na dům. Bohužel jak jsem slyšel, tak ho policie nechala v cele zadržení jen dnes do oběda a poté ho propustila. To jsem zvědav, jak toho mladého slováka dostanou před soud !

     1. dle svědků i odhadu policie před křižovatkou zhruba sto v okamžik nárazu o něco méně. jinak měl v krvi přes dvě promile.
      a to vše v 10 dopoledne…

  1. jen pro pořádek, ulice do níž řidič odbočoval a v níž se stala nehoda, není Husova, ale Nerudova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Exhibice při příležitosto otevření nového zimního stadiónu v Humpolci

Pá Pro 1 , 2006
Zimní stadion se dokončuje a my si myslíme, že by to chtělo na slavnostní otevření nějakou pecku. 22.12.2006 od 17.30 proběhne na zimním stadionu hokejová show, kterou pořádá hokejový oddíl TJ Jiskra Humpolec. Utká se slavný HC Olymp známý ze seriálu Poslední sezóna, jehož závěrečný díl se bude vysílat právě […]

You May Like

Témata