Přeje Humpolec podnikání?

Dne 17.6.2008 budou vyhlášeny výsledky regionálního kola soutěže „MĚSTO PRO BYZNYS 2008“ v kraji Vysočina. Podle jednoho z hodnotících kritérií se město Humpolec umístilo na 3.příčce žebříčku celé České republiky. Bude stejně úspěšné i v dalších 49 kritériích projektu?

Které město je v Kraji Vysočina nejlepší pro podnikání?


 


Na základě 50 kritérií byla v rámci soutěže hledána města s nejlepšími podmínkami pro podnikání v kraji Vysočina i v celé České republice.


V úterý 17. června můžete být při vyhlášení vítěze soutěže Město pro byznys 2008 kraje Vysočina a dozvědět se:


          o městě s nejlepšími podnikatelskými podmínkami v kraji Vysočina,


          krajský žebříček rozdělený podle jednotlivých oblastí výzkumu,


          jak vnímají přístup obcí sami podnikatelé.


 


Co vám můžeme prozradit již nyní:


 


Jedním z kritérií vyhodnocení projektu Město pro Byznys 2008 je výzkum informační otevřenosti. Dvěma stovkám radnic v ČR byl zaslán dotaz, jak začít v jejich městě podnikat. Výzkum společnosti Factum Invenio ukázal, že:


          v první desítce žebříčku celé České republiky se umístily 2 města Kraje Vysočina (Humpolec 3. místo, Pacov 6. místo) a 9 měst odpovědělo do jednoho dne,


          jedno město nepodalo úplnou odpověď, jedno město odpovědělo až po zákonem stanovené lhůtě 14 dnů a jedno město neodpovědělo vůbec,


          radnice v kraji Vysočina odpověděly o 25 hodin později než radnice z ostatních krajů, ale kvalitněji než průměrná  radnice v Česku.


 


Bude Humpolec stejně úspěšný i v dalších 49 kritériích projektu? – Zlepšují města s nejvyšší nezaměstnaností podmínky pro podnikání?


Vše se dozvíte při vyhlášení vítěze soutěže Město pro byznys Kraje Vysočina 2008, a to od 11:00 hodin na Krajském úřadu v Jihlavě. Anebo vám postačí sledovat Humpoláka, který Vám tuto informaci zprostředkuje on-line.

Čtěte dále:   POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecká radnice se chce přiblížít lidem

Čt Čvn 12 , 2008
Představitelé humpolecké radnice se rozhodli začlenit do projektu „Město – hospodárný, kvalitní a občanům blízký úřad“. Čtěte dále:   POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

You May Like

Témata