Příští týden vyhlásí nejlepší podnikatele Kraje Vysočina

11

Ve středu 12. října budou vyhlášeni krajští vítězové 17. ročníku podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat o přízeň odborné poroty, získání titulu a postup do celorepublikového kola. Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů na Vysočině se koná v hotelu Fabrika v Humpolci od 17.00.

Firmou roku Kraje Vysočina se vloni stala společnost PLEAS, která vyrábí denní a noční prádlo pro muže a ženy. Titul Živnostník roku Kraje Vysočina si odnesl angličtinář Bronislav Sobotka. Letos se v krajském klání utkají společnost DISPERGA zabývající se výrobou diamantových brusných nástrojů, firma GEONOVA poskytující komplexní geodetické práce, nebo společnost OPTIKON výrobce a vývojář pasivních a aktivních optoelektronických prvků a zařízení. Mezi živnostníky se můžeme těšit třeba na trenérku mozku Evu Fruhwirtovou, na Ludmilu Pospíšilovou provozující biofarmu nebo na včelaře Petra Špačka.

Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které proběhne 8. prosince v Praze na Žofíně. V rámci finálového večera budou oceněni také celorepublikoví vítězové doprovodných kategorií.

Axl

11 thoughts on “Příští týden vyhlásí nejlepší podnikatele Kraje Vysočina

 1. Proč musí redakce všude cpát fotku Bernarda. Fotka z akce pro marketéra, nemá co dělat s Podnikatelem kraje Vysočina, když už nemáte fotku např pana Hendrycha z MHA, který tuto soutěž vyhrál, tak tam dejte oficiální logo soutěže.

  Jinak to vypadá, že Bernardovi neustále lezete do zadku.

  Troška objektivity, by neškodila. Když uvážíme v jakých konotacích v poslední době se jméno Bernard objevuje ve veřejném prostoru.

  Tento pán už je hodně mimo mísu a čím dříve to nejen redakce humpolaku pochopí, tím lépe.

  https://www.sosp.cz/

  Už jen čekám, kdy si padnou kolem ramen s Petrem Hájkem z protiproudu.

  1. Ano máte pravdu, byl jsem líný stahovat a hledat jinou fotku, tak jsem použil nějakou starou z archivu. Moje chyba.

   Nicméně podezírat a obviňovat redakci Humpoláka z toho že leze panu Bernardovi do zadku je opravdu hodně k zasmání. Myslím že se tu dá dohledat v komentářích jak to ve vztahu Humpolák – Bernard je.

   1. Axle, a to jsme si mysleli, že ty mindráky a kompenzační výkřiky některých duševních malorolníků po volbách skončí, co? Chyba. Humpolec zůstává hlavním městem závisti a nenávisti. Zášť je tu s nami, buďme s ňou!

    1. “Buďme s ňou”… jako třeba s Alenou Š. ?!? Jj, tak ta nám teď všem ukáže, jak se to dělá. Všestranná mistryně světa v komunikaci, naslouchání, toleranci, respektu a sebereflexi… 🤮

   2. Nepodezírám, neobviňuji, jen upozorňuji, že to tak může vypadat.

    Chápejte toto upozornění jen jako dobrou radu, nic víc nic méně.

    Rozhodně to není o závisti, nepřejícnosti.

    Fakta jsou fakta.

    1. Jasně, je to o pravdě a lásce. Tak to myslíte, že?
     No je to na první přečtení patrné.
     Radit, to vy umíte báječně moc a ochotně.
     Možná by neškodilo těmi „dobře“ míněnými radami trochu šetřit.
     K ničemu než k zlosti totiž nevedou.

 2. Že by na vás platilo: pro pravdu se každý zlobí?

  Pane pojďme se dohodnout, že už nebudeme mít nikdy na nikoho žádné výtky. Vy si myslíte, že bude svět hezčí a já vidím, že mi to připomíná komunismus. Pamatujete tam se ve zprávách neobjevila jediná špatná zprava, tedy pokud se nemluvilo o prohnilém Západu nebo o zdrogované opozici. Stejně ten režim skončil na smetišti dějin.

  Chytrý se z výtky poučí, hlupák se rozzlobí a urazí.

  1. kvicelo hlavne HUGO. Ted bude mit sanci se predvest. Nezavidim jim to. Pani Sterbova ma komunikacni schopnosti sveho guru Burese, takze to bude radost s ni spolupracovat. Za rok uvidime, kam to vedeni radnice dotahlo. Co noveho pro HU vznikne. Podle me nic, protoze se budou vsichni bat neco rozhodnout. A pani Sterbova si pojede svoji linii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vloupal se do hotelu v Humpolci. Ukradl peníze a cigarety

Po Říj 10 , 2022
Ani zamčené dveře nezastavily zloděje před vniknutím do jednoho z humpoleckých hotelů. Dovnitř se neznámý pachatel vloupal násilím v pátek ráno a následně začal krást.

You May Like

Témata