Vloupal se do hotelu v Humpolci. Ukradl peníze a cigarety

3

Ani zamčené dveře nezastavily zloděje před vniknutím do jednoho z humpoleckých hotelů. Dovnitř se neznámý pachatel vloupal násilím v pátek ráno a následně začal krást.

„Odcizil peníze a tabákové výrobky. Zároveň poškodil dveře a skříně. Majiteli hotelu způsobil škodu za více než dvacet tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Případ policisté prověřují a po pachateli pátrají. Ten je podezřelý z trestného činu krádeže.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vloupal-se-do-hotelu-v-humpolci-ukradl-penize-a-cigarety-20221009.html

Čtěte dále:   Policisté pátrají po třináctileté dívce z Humpolecka, může být i na Brodsku

Axl

3 thoughts on “Vloupal se do hotelu v Humpolci. Ukradl peníze a cigarety

      1. Ano pachatel byl znám okamžitě. Jedná se o ubytované cikány. Pan Rychetský si je tam natáhl přes agenturu,a mnul si prsty jak na tom bude vydělávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Žadovjáci míří do Humpolce. Zazní vánoční melodie i moravská dechovka

Po Říj 10 , 2022
V úterý 29. listopadu přijedou se svým vánočním programem do humpoleckého kina zahrát hosté z Moravy. Přesněji řečeno z Kyjova. Řeč je o pravé moravské dechové hudbě Žadovjáci s kapelníkem Ladislavem Svobodou. Začátek koncertu je o půl osmé večer. Čtěte dále:   Chlapec do školy nedošel, ráno ho v Humpolci […]
Žadovjáci míří do Humpolce. Zazní vánoční melodie i moravská dechovka

You May Like

Témata