Prodej bytu 3+kk – Na Rybníčku

Dovolujeme si vám nabídnout velmi hezký, kompletně zrekonstruovaný byt v centru Humpolce. Prodej bytu 3+kk 65 m² Humpolec, Na Rybníčku 1318.

Byt má dispozici 3kk, 65 metrů čtverečních a v roce 2021 prošel kompletní rekonstrukcí – změněné dispozice, nová kuchyňská linka, koupelna, obložení interiérových dveří, dveře, PVC podlahy, a spousta dalších. Nachází se 8. nadzemním podlaží panelového domu v centru Humpolce, v ulici Na Rybníčku. Nabízený byt je nezařízený, tudíž si ho každý může dovybavit podle svého. K bytu je samozřejmě také sklep, který má 2 metry čtvereční. V blízkosti panelového domu je spousta místa na zaparkování.

Jedná se o družstevní byt, kdy anuita je splacena a již se vyřizuje převod do osobního vlastnictví – byt by měl být převedený na jaře roku 2022.

V Humpolci naleznete veškerou občanskou vybavenost, na náměstí je to 8min chůze. Pokud pravidelně cestujete autem, v Humpolci je nájezd na dálnici D1, který je přímo mezi Prahou a Brnem. V okolí bytu naleznete supermarket, mateřskou školku, multifunkční hřiště, dětské hřiště a další.

Pokud Vás byt zaujal spíše jako investice, můžete počítat s nájmem 13.000 Kč plus poplatky.

Rozhodně doporučujeme prohlídku.

En. náročnost b.: G – Mimořádně nehospodárná

Celý inzerát zde: https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-bytu-3-kk-humpolec-na-rybnicku-1318-4028925#utm_source=pelhrimovsky.denik.cz&utm_medium=referral&utm_content=realcity-feed&utm_campaign=servis-box-bottom

Prodej bytu 3+kk - Na Rybníčku
Prodej bytu 3+kk – Na Rybníčku
Čtěte dále:   Glamping, který dává smysl. Včelíny Želiv mění jednoduchost v luxus

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Park Gustava Mahlera nebo parkán: podívejte se, co můžete v Jihlavě navštívit

Po Dub 26 , 2021
Kam jít, když u nás je všechno pořád zavřené, povzdechl si Pavel Prchal z Havlíčkova Brodu. Navštívit venkovní výstavy, arboreta nebo botanické zahrady. To už mohou od pondělí obyvatelé Vysočiny díky zlepšující se koronavirové situaci a rozvolnění vládních opatření. Čtěte dále:   Glamping, který dává smysl. Včelíny Želiv mění jednoduchost […]
Zámecký areál ve Světlé nad Sázavou.

You May Like

Témata