Prodej rodinného domu Hálkova

Prodej domu 198 m² s pozemkem 825 m² – Hálkova, Humpolec, okres Pelhřimov.

Reality 11 Vám zprostředkují koupi rodinného domu v klidné okrajové části obce v zástavbě rodinných domů z roku 1962. Dům je po částečné rekonstrukci, provedeno zateplení obvodového pláště, výměna původních dřevěných oken za plastová a výměna plechové střechy. Vnitřní prostory domu jsou v původním stavu včetně všech instalací.
Dispoziční členění: 1. NP veranda, předsíň, chodba, pokoj, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj a samostatná toaleta. Následuje schodiště do
2. NP, kde se nachází 3 samostatné pokoje, z jednoho pokoje je vstup na terasu, toaleta, koupelna (sprchový kout a vana). Nad 2. NP se nachází půdní prostor.
Ve sklepních prostorách se nachází kotelna s kotlem na pevná paliva a kotelna s kotlem plynovým (VIADRUS), dílna, prádelna se sušárnou a potravinový sklep.
Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina 220V, 380V, zemní plyn, obecní vodovod, kanalizaci a studna.
K RD náleží garáž a za garáží zádveří, ze kterého se vstupuje do zahrady za domem o výměře 704 m2 ohraničená plotem, na které se nachází ovocné stromy, zbořený skleník a dílna se skladem zahradního nářadí o výměře 32 m2.
Veškerá občanská vybavenost v centru města. Dopravní dostupnost: autobusové a vlakové nádraží, dobré spojení do okolních měst, sjezd dálnice (D1 EXIT 90).
V případě zájmu o více informací či prohlídku, kontaktujte makléře společnosti Ev. číslo: 22550.

5 990 000 Kč

Celý inzerát zde: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/humpolec-halkova/608275c589b3c45ff514e2a4/

Prodej domu 198 m² s pozemkem 825 m² - Hálkova, Humpolec, okres Pelhřimov
Prodej domu 198 m² s pozemkem 825 m² – Hálkova, Humpolec, okres Pelhřimov

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Řidičské martyrium na D1 po osmi letech končí. Silničáři se ještě snaží tlačit na dřívější termíny dokončení

Po Dub 26 , 2021
Rozčilujících osm kilometrů těsně za Prahou bude pravděpodobně plně průjezdných opět v polovině prázdnin. Úsek D1 mezi Mirošovicemi a Hvězdonicemi je jedním z těch, u něhož se Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) snaží vyjednat se zhotovitelem dřívější termín dodání, v tomto případě se stavební firmou Eurovia.
Modernizace dálnice u Mirošovic prozatím konč

You May Like

Témata