Prodej rodinný dům 4+1 se zahradou, Kletečná u Humpolce

2

Prodej domu 83 m² s pozemkem 564 m² – Humpolec – Kletečná, okres Pelhřimov.

Prodej rodinný dům 4+1 se zahradou, Kletečná u Humpolce
Prodej rodinný dům 4+1 se zahradou, Kletečná u Humpolce

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 4+1 po kompletní rekonstrukci v obci Kletečná, část města Humpolec v okrese Pelhřimov. Zastavěná plocha domu je 197 m2, užitná plocha 83 m2. Dům se využíval pro ubytování turistů. V létě plná obsazenost.
Na oplocené zahradě o výměře 367 m2 je k dispozici kruhový nadzemní bazén (3,6 m, hloubka 0,9 m) a pergola se zahradním nábytkem.
Dispoziční řešení: vstup přes verandu a chodbu, průchozí obytný pokoj (13 m2), následuje kuchyně (11 m2), ve které je k dispozici sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, dále koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem (bojler 160 l) a 3 samostatné pokoje (15 m2, 16 m2 a 15 m2). Vytápění je řešeno elektrickým kotlem s napojením na tuhá paliva.
Vesnička Kletečná leží v malebné krajině Českomoravské vrchoviny cca 7 km jihozápadně od Humpolce a cca 14 km severovýchodně od Pelhřimova. Zdejší zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými památkami, kterých se nachází v okolí nespočet. Koupání na přehradě Sedlice (4 km) nebo na koupališti v Humpolci (7 km). V obci je k dispozici restaurace, obchod s potravinami a autobusová zastávka.
Doporučuji osobní prohlídku.

Ceý inzerát zde: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/humpolec/60659619d5b35860bf7b51b3/

Čtěte dále:   Chovatelská výstava zvířat

Axl

2 thoughts on “Prodej rodinný dům 4+1 se zahradou, Kletečná u Humpolce

  1. V Kletečné žádný obchod s potravinami není už několik let. Stejně jako v Hněvkovicích. Vlastník obchodů, SD Kamenice nad Lipou je zavřel, v Kletečné prodal a v Hněvkovicích nesmyslně čeká a objekt nechává zavřený. Hledat personál už vzdal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kraj Vysočina: Nové trendy v zemědělství

Út Dub 6 , 2021
Náměstek hejtmana pro oblast životního prostředí a zemědělství Lukáš Vlček jednal v závěru března se zástupci zemědělských subjektů hospodařících v ochranném pásmu vodní nádrže Švihov a řediteli Školního statku Humpolec i České zemědělské akademie v Humpolci. Čtěte dále:   Bývalý policista z Humpolce sbírá váhy. Otevřel originální muzeum

You May Like

Témata