Program 21. schůze rady města

40

Program 21. schůze rady města

odkaz na program zde:

http://mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227497

Čtěte dále:   Město Humpolec má nového mluvčího

Petr

40 thoughts on “Program 21. schůze rady města

   1. Ale prdlacky…..co to sem porad motate……aby to obsadili normalni lide a ne ta luza co tam ted sedi…..

     1. To by mne taky zajimalo. Zatim se tam tlaci jen particka normalnich zbohatliku.

     2. Jaká lůza, to jste maximálně jen Vy, pokud se takto vyjadřujete ! Víte vůbec něco o demokratických volbách ze kterých zastupitelstvo vzniká ? Když se Vám to nelíbí tak běžte kandidovat v příštích volbách, třeba za tu lůzu. A až budete zvolen, tak předveďte něco lepšího než současní zastupitelé. Ale vážně pochybuji o tom, že člověk Vašeho vyjadřování by byl toho schopen !!

     3. V demokratických volbách kandidovaly v součtu stovky lidí. Zastupitelů je 21. Takže mimo ten váš „spolek“ je tu velká spousta variant jak nahradit přesluhující důchodce. Jenže pro vás „nadlidi“ byli ti lidé z kandidátek jen kompars, že?

     4. Nemyslím si, že je to partička zbohatlíků. Tito lidé toho dokázali podstatně více, než partička učitelů, která vede město dosud. A samozřejmě toho dokázali o moc a moc víc, než většina lidí, kteří zde píší své nenávistné příspěvky…..

     5. Naši drazí kantoři nebyli dodnes schopni vykomunikovat lidem ten epochální úspěch v prestižní anketě. Ani jeden z nich neví co to lidem přineslo :-))

    1. To je těžký bavit se s tou fanatickou skupinkou co vidí jen sebe sama, a zbytek Humpolce je pro ně jen konkurenční spolek. Sice tady žije i spousta dalších lidí, ale pro ně je to jen stádo tupejch ovcí. Už aby šli tam, kam patřej.

     1. DOTAZ:

      Co se bude stavet na Luzicke ul. v miste soucasnych zahradek vedle Penace?

     2. PennoKaufoMakroAlbertoTescoHypermarket a na zbyle pude pak lanove centrum a tenisova hala. Dalsi dotazy?

     3. Ano, mám dotaz k tenisové hale!! V posledním čísle Radničníku uvádí P.L.Homolka, že veškeré provozní náklady spojené s novou tenisovou halou u Cihelny hradí oddíl LTC Humpolec a tudíž Město Humpolec provoz tohoto sportoviště nestojí žádné peníze!!!
      Tak, co znamenají položky v rozpočtu města:
      provoz tenisové haly 73 tis Kč za rok 2015 a dalších 73 tis Kč na rok 2016, tenisová hala – oprava pláště budovy 83,4 tis Kč za rok 2015
      a pak dotace LTC: na činnost 665 tis,
      na trenéry mládeže 120 tis,
      nájem 20,8 tis,
      nájem haly a vstup na kurty 495,0 tis Kč
      a v neposlední řadě projekt místní komunikace u tenisového areálu 39,9 tis Kč za rok 2015 (vím, že původně při schvalování záměru výstavby nové tenisové haly, nemělo Město do přístupové komunikace investovat ani korunu)!!
      Dále je známo, že u dvou původních tenis. hal v ul. Hradská a Hálkova muselo ze strany Města dojít k „odpuštění“ nájmu, protože tyto dvě haly nejsou nyní tolik vytížené, jako bývaly před stavbou nové haly u Cihelny, a Město musí jejich provoz „do-dotovat“!
      Pak by mě zajímalo, kdy P. Homolka vezme společně se členy oddílu do ruky lopatu, hrábě a kotouč. A urovná si navážku zeminy za objektem haly. Nechápu, že odklizení či uklizení výkopové zeminy v okolí nebylo podmínkou kolaudace!
      Pro uživatele sportoviště by to byla práce na několik hodin a příležitost ukázat, že si nové haly váží, budou dohlížet na pořádek v okolí a to třeba v rámci tréningu – jako odměny za to, že na stavbu a i údržbu přispíváme my všichni občané Města, i ti, kterým tento sport zrovna neučaroval! Prosím o stručnou odpověď, co je to za peníze z městského rozpočtu, které do haly plynou a z jakých jiných zdrojů je provoz sportoviště veden. Prosím např. procento – kolik to stojí Město a kolik dostávají od rodičů, sponzorů a jiných např. krajem či státem dotovaných zdrojů. Děkuji, Z.K.

     4. Ono to bylo dokonce slíbeno veřejně!!! Nečekejte ale, že by z toho někdo vyvodil nějakou odpovědnost. Máme co do činění se šmejdy, kteří se vrhli na veřejné finance.

      web Českého rozhlasu:

      Halu však brání i starosta Humpolce Jiří Kučera: Podmínkou města bylo, že si to budou tenisté provozovat bez nároků na provozní náklady. Budou si muset sponzorsky sehnat peníze nebo si pronájmem vydělat na provoz.

      http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/tenisti-v-humpolci-budou-mit-novou-tenisovou-halu-ne-vsem-obyvatelum-se-ale-dalsi-kurty-libi–1250648

     5. Dejte to jako podnět kontrolnímu výboru zastupitelstva.

     6. A myslíte, že se tím bude někdo zabývat, pokud to podám jako anonym ? …. Mám totiž obavu ze msty, pomluv a házení klacků pod nohy ze strany stávajícího vedení. dík

     7. Já se domnívám, že určitě ano, pokud je anonym věcný a slušný.

     8. Dotazy směřujte na zastupitele, kteří hlasovali pro prodej parkoviště u nádraží. Jistě Vám rádi odpoví, pánové Karafiát, Kratochvíl, paní Balnohová, Mikulášek určitě rádi odpoví.

     9. To je možné, ale otázka parkoviště u autobusáku je věc již několikrát marně probraná! Teď bych ráda zjistila podrobnosti kolem financování tenisové haly u Cihelny – tj. financování z rozpočtu městské kasy (viz. rozpočet města)
      http://www.mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227350)

      a v rozporu s těmito údaji tvrzení P.Homolky otištěné v posledním číslu Radničníku (kdy P.Homolka tvrdí, že rozpočet Města se na financování haly nikterak nepodílí – podle slibu, který zastupitelům v minulosti oddíl dal), (viz. Radničník str. 6)
      http://www.mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227515

      PROSÍM O VYSVĚTLENÍ p.HOMOLKU !!

     10. Pan Libor Novák – předseda oddílu LTC dal na finančním výboru a na zastupitelstvu veřejný slib, že LTC nebude požadovat od města ani korunu na provoz haly a oddílu LTC, dále veřejně slíbil, že výstavba haly nepřekročí rozpočet schválený zastupitelstvem a taktéž, že on osobně ve spolupráci s LTC sežene peníze na opravu komunikace k hale ( cca 800 tis ) a pokud se to nepovede, tak tuto opravu uhradí z osobních prostředků. Na toto vše je dostatek svědků a taktéž je to v zápisech jednání jak FV, tak zastupitelstva. A nic z toho nebylo dodrženo a vedení města je to jedno a tyto veřejné sliby nevyžaduje splnit ! Jak je to možné, když jen pod podmínkou těchto slibů, byla výstavba haly zařazena do rozpočtu a následně schválena zastupitelstvem ?????? P.

     11. To je mazec! A k tomu všemu se teď P.Homolka v Radničníku chlubí, že Město na halu nepřispívá „ani korunu“ !!

     12. Ja ted zacinam stavet barak, treba by mi to mesto taky calnulo kdyz plati kdejakou hovadinu a jeste se necha obalamutit slibem.
      Vzdyt prece tohle uz ale opravdu neni mozne. Tady se lidem doslova sere na hlavu.
      Kdo to prosim Vas volil?
      Ja tedy tady slavnostne slibuju, ze kdyz mi mesto zaplati pulku baraku, tak si upravim cestu k nemu, postavim plot a odvezu vykopovou zeminu……
      Pripad tenisove haly pouziju jako precedenc a pokud to neklapne, podavam navrh na prosetreni kontrolnim uradem. At to stoji co to stoji!

     13. Je zajímavé, že zmiňované číslo Radničníku doposud není na Humpoláku zveřejněno. Proč??

 1. Nekolikrat transformovny spolek proti rozvoji prisel s novou technikou. Tvari se, ze nemaji nic spolecneho sami se sebou. Nakonec je ale stejne prozradi omezene vyjadrovaci schopnosti, nenavist a bezmezny obdiv ke svemu mecenasi.

  1. Je naprosto směšné, že první příspěvek z dnešního dne (sobota) vlastně nereaguje na žádný z předchozích příspěvků. Ukazuje nám další a další vady jakéhosi spolku, o jehož působení ví dotyčný asi více, než samotní členové tohoto spolku. Připadá mi, že snad v kocovině zapisuje pomluvy, které si včera večer vyslechl v jedné z městských drbáren – tj. hospod. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Proč v sobotu ráno píšete to co píšete ??? Špatně jste se vyspal?

    1. Jasně, to nemůže. Ale proč ten Radničník není uveřejněn, když ostatní jsou????
     A proč se P. Homolka chlubí, že Město nedává do haly žádné finance, když to není pravda??? Asi proto, aby se to ututlalo,že??

    2. a k čemu jinému je humpolák dobrý?? než k anonymnímu žvástání v pracovním čase?tak to tady zrušte a budete mít klid!

     1. Přesto se ale občas najde žvást, který se zakládá na pravdě. Však ať lidi píšou , ať se zajímají to je v pořádku. Kolem té haly by mě to taky celkem zajímalo. Ať to klidně město částečně dotuje, jako ostatní sportoviště. Nemám s tím problém, ale musí to proboha tenisový oddíl uvést a neuvádět nás v omyl. To je pak celkem špína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ozvěny FolKAliště - koncert skupiny ŽAMBOŠI

Út Bře 15 , 2016
Sobota 19.03.2016 18:00 – 20:30 Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata