Program 35. schůze Rady Města Humpolec

12

která se bude konat dne 4.11.2020 od 14:00 hodin ve velké zasedací místnosti úřadu.

Odkazy

Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

12 thoughts on “Program 35. schůze Rady Města Humpolec

  1. To bude nejdřív až po kolaudaci návštěvního centra pivovaru. To je teď na městě priorita. A taky se musí přeci zlegalizovat všechny na černo položený trubky. To zabere čas. Teprv pak možná dojde na péči občanům .

  2. A co s nimi chcete řešit?? Ti doktoři nejsou a nebudou. Je to celostátní problém a když už někdo takový je, tak jde raději do velkého města, než na venkov.
   Dokud stát nepřehodnotí systém, problém je neřešitelný a to nejen v Humpolci. Nemá to s místní politikou nic společného a zázrak se nestane ani s případnou výměnou velkého kormidelníka.

   frrrr

   1. To je pravda pane frrrr. Snad že byste se vrátil do Humpíku i s vaší paní – lékařkou a převzal by jste roli i toho kormidelníka. To by šlo , co říkáte?

     1. Ponevadz vsude byl , humpoleckou scenu dlouhodobe sleduje a aktivne komentuje tak muze preci taky prilozit ruku k dilu a predvezt co umi. Vystoupit z davu prispevatelu humpolaku. Ikdyz frrr je dobrej ze se vzdy podepise. Za to ma muj hlas

    1. Jak pravil komentář nade mnou. Proč bych to dělal? Takto je to mnohem zábavnější. Už kvúli tomu, že pár údery do klávesnice dokážu nakrknout neanonymně spoustu lidí a shodit jejich argumenty na vodě.

     P.S.: 80% našich zakázek je z oblasti zdravotnictví. Proto si myslím, že dokážu posoudit, zda dostatek doktorů je, či nikoliv !)

     P.S.2: Pokud jste doktor/ka zkuste si otevřít novou praxi. Zjistíte, že to není rozhodně jen o tom, že je doktorů málo, ale především o tom, zda pojišťovna chce, nebo nechce. Totiž motivace pojišťoven je nechtít, protože se to rovná neplatit, tzn. více peněz na účtě. Proto také komentář ke změně systému.

     frrrr

     1. to clovek zjistuje jak maj nekteri lide omezene videni sveta co?

   2. takže pokud nebudu mít svého obvoďáka,budu jezdit na pohotovost a občas si zavolám rychlou. A je to.

 1. Opravdu by zde mnohé čtenáře zajímalo, jak lze v době, kdy nikdo nemůže mladému doktorovi nic nařizovat, donutit jít zrovna do Humpolce.

  Máte milí příznivci opozičních názorů nějaký lék na nedostatek lékařů? Co byste tedy nabídli jako benefit tomuto potencionálnímu zájemci? Ani milion na ruku by nestačil, Fantasmagorie jako přidělení vilky to nemá cenu komentovat. Zbývá jen lobovat, lákat a čekat s čepicí v ruce jestli se někdo chytí.
  Tak co položíte na stůl??

  1. Tahle debata už tu byla. Na otázku, jak konkrétně motivovat, tu z klávesnice někoho potřebného padlo “ love“….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hejtman Jiří Běhounek obdržel od prezidenta republiky medaili za zásluhy

Po Lis 2 , 2020
Hejtman Kraje Vysočina a lékař Jiří Běhounek figuruje mezi 38 oceněnými, kterým prezident Miloš Zeman udělil nebo propůjčil pro letošní rok státní vyznamenání. Čtěte dále:   8. zasedání zastupitelstva města, 20.12.2023

You May Like

Témata