Petr

89 thoughts on “Program 6. zasedání zastupitelstva města

 1. Bod 13 hlavně nepodepisovat dodatek, a nyní máte milý voliči moznost vidět jak budou hlasovat hadi z KDU, STBacký ANOisti, obě strany byly před volbami při posledním hlasování proti prodeji pozemku u autobusáku. Vsadím se, že teď jak mávnutím kouzelného proutku změní názor

  1. Naopak,situaci s pozemkem tj. stávajícím parkovištěm vyřešit ať se tam konečně něco děje,je nejvyšší čas !Jestliktomu prodek povede, tak prodat.

   1. Ponechat alespoň nějakou plochu k parkování. Jestli tohle nevidí nynější zastupitelé, nemají tam co dělat

    1. Parkoviště plnilo svůj účel v souladu s provozem starého AN.
     Po té co bylol AN zrušeno, ztratil ten plácek svůj původní účel.
     Nyní již pro město není žádným přínosem, zdarma tu odstavují
     svá auta všelijací lidé.
     Takže prodat, a peníze investovat třeba na opravu kanalizace na Rybníčku.

     1. Ano prodat, ale nejvyšší nabídce, a né jak to proběhlo před volbami

     2. Říci, že parkoviště ztratilo smysl po zrušení AN je nesmysl.

     3. Přesněě. To může říct enon zástupce ods nebo přímo nějaký lidovecký zastupitel (Brukner – Mácha), který před volbama něco jiného říká než po volbách. Na blití..

     4. Což takhle vrátit? původně zde byly domky jejichž majitelé byly vystěhováni a domy zbořeny. Kanalizace na rybníčku byly opravená spolu s rekonstrukcí sídliště.

  2. Humpolecký (spíš humpolácký) ANOisti jsou prospěcháři. I. Kostřicová se předvedla v pravem světle – nejdřív ne teď ano. a ANO! hnus.

 2. Tak vážení kdo sledoval nebo byl přímo na dnešním zastupitelstvu ? To by, co ? Bernard úplně pěnil , jakmile se jednalo o jeho pivovar a jasné porušování zákona . navíc dlouhodobě. A moc si vážím opozičních zastupitelů za Hugo a tentokrát i za Stan že se nebojí otevírat body které si to zaslouží. Byť do nich zejména S. B. šije a snaží se je urazit. Śkoda jen že se odhlasovalo uzavření dodatku ke smlouvě k parkovišti u AN.

   1. Zdá se, že pivovar Bernard neplní smlouvy, které má uzavřené s městem Humpolec. Tak buď lžou úředníci města, nebo lže pivovar Bernard, jiné možnosti nejsou. Jsem zvědavý k jakému výsledku se dobere Vedení města, až zkontroluje dotčené smlouvy.

    1. Vypadalo to jak na komunistické schůzi v padesátých letech. Nikdo neřešil, kde je pravda, ale pod vedením Standy a ODS se řešilo, jak přepsat oficiální zápis z finančního výboru, zda je možné vyměnit neposlušné členy finančního výboru a jak omezit jednání FV…..to je neskutečný diletantismus a arogance moci !!!

     1. Navíc pan Bernard vyhrožoval trestním oznámením tzn. zastrašoval členy FV od dalšího konání, ač musí moc dobře vědět, že oni mají pravdu !

     2. Jo jo je to tak. Hugo uz shrnuje nejdulezitejsi body na facebooku..

     3. Všechny smlouvy má kontrolovat Kontrolní výbor. Nikoliv finanční. O tom to je.

     4. Ale dyt financni vybor nechtel nic kontrolovat !! Jenom doporucil zastupitelum a vedeni at smlouvy necha proverit. Zamerne mystifikujete informace ??

    2. A má teda pivovar potřebný smlouvy a platí za znečišťování městské ČOV, nebo ne, a proto se tak sv. Standa rozčilil? Myslím že zrovna včera ukázal svou pravou tvář mimochodem…

     1. Smlouvy má, ale na něco úplně jiného než vypouští a odebírá ! A pan Bernard ani neví, že kanalizace a ČOV není VODAKU ale města, takže se jedná o veřejné peníze a ne jak tam vykřikoval, že to je smlouva mezi dvěma soukromými subjekty a že do ní nikomu nic není. A to už je cca 20 let zastupitel a neví co město vlastní a kdo co provozuje.. to je opravdu úsměvné.

     2. Štěkání na spolumajitele pivovaru je na humpolak.cz. plno A v konečném výsledku ho zase voliči zvolí a bude mít nejvyšší počet preferencí. Tak k čemu to tady má cenu.

      Chlapa ze skladu nikdo nezvolí, pivovarníka vždycky..

     3. Tak ať se panu Bernardovi, chlap ze skladu postaví, zatím jediný kdo se mu nepodřizuje jsou představitelé HUGA a paní Štěrbová. Kdokoliv z Humpolce může vstoupit do komunální politiky a všechny strany a hnutí budou rádi za nové lidi, ale ať tito noví lidé počítají s tím, že je to opravdu hodně práce. Číst 100 ky stran materiálu, zorientovat se v legislativě, myslím že každý si to může zkusit, jen ať to není jako drtivá většina současných radních a zastupitelů, kteří si neprostudují ani velké investiční akce, viz Stromovka a pak hlasují jak jim straničtí vůdci předepíší a oni jsou pak zmatení, že ani netuši pro co vůbec hlasovali. Zeptejte se Kukrechtový, Kratochvíla, Bruknera, kdy se detailně seznámili s altánem na Stromovce, ale v klidu rozhodnou že se vybuduje za 10 milionů kavarna a veřejné wc a až po 2 letech zjistí, že to není zázemí pro Platformu. Smutné, když vidíte, že ve vedení města jsou podržtašky.

     4. Ale lidé voliči jsou asi spokojeni. Právě s těmi, kteří tam jsou. Nic proti HUGO, jsou noví a snaží se. I když paní Žaloudková už v minulosti kandidovala za ODS, to mnozí ví.
      A že lidé spokojeni jsou svědčí případ další členky zastupitelstva paní Balnohové. Z nevolitelného místa na kandidátce ji vykřížkovali na post náhradnice a po odchodu Bartákové je místo ní. A ještě ji nikdo neslyšel na zasedání zastupitelstva ani muknout, tak že o tom to je. Mnoho kritiky tady, ale ve finále stejné tváře.

     5. To je pravda no. Tak snad si konečně voliči uvědomí že je třeba sledovat činy a nejen slova. Ta slova u někoho fakt nejsou slyšet – pí Balnohová, Arnotová, Konstřicová, p Hrdlička atd.

     6. Hrdlička má přezdívku „němý zastupitel“. Za tři volební období kromě pozdravu ještě neřekl slovo. Ale komunisti ho tam asi chtějí mít.

     7. Pak teda nechapu jejich voli/ce ??? sou vazne tak zahledeni ?

     8. Ono u paní Arnotove je to to samé. Nemá zastupitelka. Je tam platná jak mrtvému zimnik.

     9. No aspoň se pořád usmívá. To ase asi někomu líbí. Ale jinak v MZ zbytečná

     10. Ona je v nějaké vazbě na pana frrrr, aktivního komentátora zde, že jo?

     11. Ano, je. Mate s tim problem?
      Na Humpolak davam komentare uz leta a tchyni k tomu rozhodne nepotrebuji.

      Frrrr

     12. Možná by ona potřebovala na zastupitelstvu vás aby byla schopna konečně něco kloudnýho říct než jen oznámit střet zájmů třeba u dotací.

     13. A co takový střet zájmů u Bernarda a jeho pivovaru, na to Leklá ryba z Kdu už vůbec nemá se vymezit proti takové křivosti. Jednoduše CZ má Babiše se střetem zájmu a Humpolec má Bernarda s jeho střetem zájmu a humpolecký ty se Bernarda bojí, neboť kdo se ozve bude okamžitě napaden a dehonestovám jako se to stalo Rýznerovi a Štěrbové. Více odvahy

     14. Ta by to ani nechytla, to je taková loutka, s kterou si p Brukner voře jak je mu libo. Typická hlasovací mašinka asi tak, máte možnost se jí na to doma zeptat hahaha

 3. Finanční a kontrolní výbor jsou ze zákona povinné orgány městského zastupitelstva. A zastupitelstvo je také má úkolovat a ne aby to jako v tomto případě bylo obráceně. FV nemá co MZ doporučovat, natož aby prověřovalo nějaké smlouvy. K tomu je právě KV. Proto se divím zastupitelům, že tak naprosto nesmyslně probírali zápis FV. Měli stručně a jasně pověřit aby oba dva výbory ve spolupráci uvedené smlouvy, pokud jspou o nich nějaké pochybnosti, zkontrolovaly a výsledek předložily MZ.

  1. Zase zavádějící zpráva – záměrně ? A on fin výbor snad úkoloval MZ ? Záznam jsem viděla a FV pouze doporučil městu, aby ověřilo… Tzn. klidně práci mohou provést úředníci … Vy jste z koalicie, že tak manipilujete informacema?

   1. Bernard z toho dělal zbytečnou bouři ve sklenici vody. To samé diskuse k tomuto tématu. Kontrolu provede třeba KV a bude. Nic víc, nic méně. Členy do KV i FV nominuji jednotlivé strany a hnutí.

    1. Znovu opakuji, FV nemá co MZ doporučovat, ten může jen konstatovat,že by bylo vhodné něco z jejich pohledu zkontrolovat a poté počkat zda jej zastupitelstvo touto kontrolou pověří.A už vůbec bez provedené kontroly jen tak od boku napsat, že smlouvy jsou jaksi nestandartní. Divím se členům FV,že na takto formulovaný text vůbec kývli.

     1. Plácáte nesmysly. Přečtěte Si doporučení FV, které bylo jednomyslně schváleno všemi členy FV, bez politické příslušnosti. 9 pro 0 proti. Jednoduše pivovar Bernard, má máslo na hlavě a město je z toho paf, že se tím bude muset veřejně zabývat a ti štve vlastníka pivovaru, panačistého

     2. Tato společnost mnoho let ničí kanalizaci a zařízení čistírny, protože vypouští vody, které vůbec nesmí do kanalizace a na ČOV přijít ! A to vše platíme celé roky my, občané města. Je moc dobře, že se do toho konečně někdo opřel a začal rozplétat to, co minulé vedení s ODS pěkně zapletlo..a zastupitelstvo místo aby řešilo problém, tak řeší výměnu členů FV, změnu jednacího řádu , omezení pravomocí a dokonce trestní oznámení na členy. Tak to jsem naposledy zažil v době normalizace v sedmdesátých letech..

     3. Co na to slavná a spravedlivá Transparency international?
      Ví o tom, co tu činí pán s čistou hlavou?

 4. Hezky pekne. Akurat jsme shledla zaznam. To byla zase zabava. Mi prijde ze z 21 zastupitelu se na schuzi pripravuje tak 6 a z toho maximalne 2-3 poradne mezi ktery teda koalicni zastupci urco nepatri. )-:

  1. No, spíš mi při shlédnutí záznamu připadalo, že jediní, kteří nejsou v obraze a připraveni jsou zástupci HUGa. Jejich neznalosti a rozpaky z předložených zpráv, kdy si mohou kdykoli podklady vyžádat od informovaných představitelů města a dotčených úředníků mě docela udivily. A neustálé fňukání a naříkání nad nedostatkem informací je již směšné a domnívám se, že jim žádné plusové body nepřináší. Doporučoval bych jim více se věnovat přípravě a pan nevypadat jako Alenka v říši divů.

   1. Zajimavej nazor. Mi prijde teda jako neoriontovany spis vedeni mesta a hlavne ti kdoz se neptaji. Ale urcite snedli vsechnu mozdrost sveta a tak vsechno na vybornou chapou a zjistili si predem jak doporucujes .. 🙂

 5. Což já sem hlavně zvědavá jestli zápis z jednání FV zveřejní. Zastupitelé ho měli přece už ve středu k dispozici ale na webu městečka pořád ani dneska není. Zasáhl Stanislav nebo Mikulda?

 6. Taky jsem si pustil záznam zasedání, dyž se tu o něm tolik napsalo. Pominu už pivovar a jeho smlouvy Překvapilo mě kolik už město nasypali peněz do budovy u nemocnice. Teďkonc dalších 850 tisiců? Dyť na budova byla údajně po rekonstrukci a stála několik milionků. To tehdy Kučera a spol neudělali obvyklý šetření technickýho stavu? Zase je vidět jak se nehledí vlevo vpravo dyž de o veřejný prostředky. Hrůza hrůzoucí!

  1. Tu budovu město koupilo za 12,5 mega, což byla totálně nesmyslná cena v té době vůči stavu v jakém byla. Dohledejte si, jak rychle to tehdy Kučera protlačil ke koupi.

 7. Žijeme v malém mafiánově, pokud se někdo jen trochu otře o pivovar a jeho zájmy, je z okamžitou platností vyloučen ze slušné společnosti. A jelikož se Štěrbové a Rýznera bojí, tak je potřebují co nejvíc poplivat, zašlapat, očernit. Jsem zvědavý jak se tato kauza bude dále vyvíjet. Těším se na výsledky prověření smluv. Jěště, že Kontrolní výbor vede ing. Voplakal, záruka objěktivní kontroly.

  1. Hlavně bylo strasně zajímavý, že 20 min nadávají na Rýznera, ale jestli pivovar Bernard porušuje smlouvy to tam nikdo ani neotevřel, jsem zvědavý kam se celá tato záležitost dostane. Doufám, že tady konečně bude někdo, kdo se Bernardovým zájmům, které jdou proti zájmům humpoleckých obyvatel, nekompromisně postaví. HUGO do toho!!!

   1. Tyhle palcivy problemy by preci nemeli zajimat jenom Hugo. Jde o dopad na vsechny obcany mesta. Pivovar zatezuje kanalizaci i COVku, bere chemicky neosetrenou vodu z Perlavky kdyz my pijeme povetsinou chemii z HuPePa a navic COVce zkracuje zivotnost! A tohle vsechno uz od devadesatych let. Konecne nekdo otevrel Pandorinu skrinku a proto Stanislav b. tak janci. Jde mu o penize i povest..

   2. Konečně i Bernard bude muset plnit smlouvy a dodržovat co slíbil, zároveň pozor na něj, je to nenažranej kolenovrt, který je pro peníze schopen udělat spoustu leváren

    1. Je to marný, je to marný, je to marný. Pořád melete dokola, že Bernard něco porušil, když FV si dal do zápisu, že by bylo vhodné zkontrolovat smlouvy pivovaru s městem.Znovu pro ty nechápající, FV je výborem zastupitelstva města podobně jako KV. Není to žádný autonomní orgán, který může doporučovat něco MZ, naopak MZ zadává úkoly jak FV, tak i KV. Je samozřejmě dobré, že tyto výbory vede opozice, ale při projednávání záležitostí a hlasování o nich ve výborech, má předseda stejně platný hlas jako ostatní členové výboru. Pokud FV si odhlasoval a posléze napsal do zápisu to co bylo prezentováno na posledním MZ, tak porušil svoje pravomoce a měl by zápis upravit. Třeba v tom znění, že konstatuje ohledně smluv město versus Bernard, by bylo vhodné aby pokud s tím zastupitelstvo souhlasí, je KV zkontroloval. Tak se věci mají, a ti co zde píší totální hovadiny,ať si to nastudují !

     1. Výbory obecně jsou poradními, iniciativními a kontrolnímy orgány zastupitelstva obce, z čehož vyplyvá, že v podstatě plní funkci sběru informací a jejich analyzování pro zastupitelstvo obce. Tak, že kde je problém, FV jen dělá co má a s tím mají lidi podřízeni p Bernardovi velký problém. Konečně bude měřeno všem stejným metrem

     2. To co jste napsal/a je nesmysl. Vybory jsou i iniciacnimi organy. A mohou teda z logiky veci doporucovat. Coz se snad teda stalo na poslednim zasedani FV. Nic vic nic min. Enemze se to dotyka Bernardu je ohen na strese. Byt to treba Hranipex tak Stanislavek oroduje za prosetreni to se vsadim.

     3. Bernard by měl jít vzorem když k němu tolik lidí vzhlíží. A co myslíte, dovolil Komisi pro urbanismus a architekturu, aby se vyjádřila ke stavbě trafostanice v Jihlavské ulici nebo snad k výstavbě zákaznického centra? To si pište, že ne. Takový je to ,,dobrák,, co myslí na město a občany. Humpolec je mu fuk. Vždyť se tu nenarodil

     4. Tak ho přestaňte volit do zastupitelstva..To je ten krok, který musí volič v zaprděném Humpolci udělat. Tyhle štěky zde váhu nemají.V roce 2022 máte možnost

 8. Navrhuju vypsat novou anketní otázku tady na webu (místo ohňostroje, co je teď): Myslíte si, že vedení města zveřejní zápis ze zasedání FV, na kterém se diskutoval Rodinný pivovar Bernard a jeho smlouvy ohledně vody, v původním nezkráceném a nikým neovlivněném znění? ANO vs. NE… Vlastně můžeme hlasovat i tu ve vlákně. 🙂

 9. V pátek bylo ve škole vysvědčení, že jo. Tak tady známky za dosavadní půlroční zastupitelskou činnost 🙂

  Karel Kratochvíl, starosta, 4-
  Ing. Vlastimil Brukner, 1. místostarosta, 4
  Mgr. Alena Kukrechtová, 2. místostarosta, 4-
  Petr Bendl, radní, 4
  PhDr. Ilona Kostřicová, radní, 4-
  Ing. Jan Mácha, radní, 3-
  Mgr. Zdeněk Mikulášek, radní, 4
  Mgr. Václav Alenka, zastupitel, 3
  Dagmar Arnotová, zastupitelka, 5
  Ivana Balnohová, zastupitelka, 5
  Ing. Stanislav Bernard, zastupitel, 3
  MUDr. Jaroslav Čáp, zastupitel, 5
  MUDr. Ivana Dvořáková, zastupitelka, 5
  Mgr. Pavel Hrala, zastupitel, 3
  Jindřich Hrdlička, zastupitel, 5
  Josef Jirků, zastupitel, 4-
  Ing. Petr Machek, zastupitel, 2-
  Ing. Květoslav Namyslo, zastupitel, 4
  Ing. Tomáš Voplakal, zastupitel, 2-
  Mgr. Miloslav Vystrčil, zastupitel, 3
  Mgr. Zuzana Žaloudková, zastupitelka, 3

  Jak by jste hodnotili vy? Jinak ?

  1. 5 u Balnohové? je tam od dubnového zastupitelstva. Původně zvolena nebyla.A jak může mít Hugo 2 a 3, když první co předvedli byla jejich podpora zdražení svozu odpadu, kdy návrh na 660 Kč nepodpořili a tím se přijal návrh na 780 Kč. Takže 4

   1. Sice, tam je I. B. od dubna, ale nepředvedla nic ani v zastupitelstvu minulým. Takže jasná 5ka.

  2. Tak Vy z češtiny za 5!!. Naučte se časovat tvar slovesa být.
   Kdyby Vám po dělalo potíže, zde máte pomůcku:

   Jednotlivé správné tvary
   Osoba Tvar slovesa být * Osoba Tvar slovesa být *
   já (1. os. č. j.) bych my (1. os. č. mn.) bychom
   ty (2. os. č. j.) bys vy (2. os. č. mn.) byste !!!!!
   on, ona, ono (3. os. č. j)by oni, ony, ona (3. os. č. mn.) by

   Příklad:
   Měli byste si být vědomi toho, že jste se nechovali zrovna vzorně!
   Mohli bychom se najíst už nyní?
   Byl bys hodný, když to uděláš.

   1. Ale tak tady vubec neslo o cesky jazyk ne? Jde o podstatu veci. Odvadite zamerne diskuzi jinam. Vy budete z radnice co

   2. Omyl. Nejsem z radnice ani z žádné politické strany. Jen občas kouknu na Humpolák a komolení českého jazyka mi prostě vadí. Nic jiného v tom nehledejte.

    1. Jakmile má někdo jinej názor, už ho flastrujete, že je z radnice. Typickej příznak hugošílenosti. To vaše pseudovysvědčení :-). Přímo neskutečný! Blábol na blábol. Hugo je prostě Boží a to doslova.. Nejvíc mě baví ta jejich proklamovaná nezávislost 🙂 fakt prdel. Jsou organizovaný jako svazáci. Ovšem čím si např. pan Václav Alenka v říši divů zasloužil tu milosrdnou trojčičku? Těžko říct, neboť zatím působí spíše opravdu jen jako pako.

     1. Teda vy ste se teda rozčílil/a. Zbytečně. Dyť je to pěknej příspěvek s tím vysvědčením

     2. Mějte jistotu, že o rozčilení z mé strany nemůže být naprosto řeč. Spíše pobavení k popukání. Hlavně průzračně tendenční a jednostranné. Možná čirá propaganda, která od voleb moc neuvadá. Celkově hlavně velmi nedůvěryhodné.

     3. No nevím. Autor známkující zastupitele a radní z toho spíš vyšel jako hlupák.

 10. Je moc dobře, že v městském zastupitelstvu jsou aspoň pomálu nové tváře. Ze záznamu je vidět, že jednání mají v některých bodech úplně jiný drive než bývalo zvykem. ODSka si už nemůže úplně tropit co se jí zlíbí.

  1. Ano , ano. Pardon vlastně Hugo – Hugo. Konečně si Ods-ák pan Žaloudek nemůže dělat co se mu zlíbí, protože mu v tom brání živou Hugovodou pokropená manželka ( fungl nová tvář) paní Žaloudková. Tak tomu máme rozumět?

     1. Tak dík, ještě že vás tady máme, páč jinak nevím, co bychom si počali.

   1. Tak ja bych rekl ze zrovna pan Zaloudek nestoji za tema vsema problemama ktery tady ODS zpusobila. To je treba ukazatna jiny sokoliky a kukacky.

    1. Jogín s kukačkou za pomoci ODS ovládají dění ve městě o dost více, než by bylo rozumné…

     1. Všichni víme, že ODS je už u vedení města až skoro dlouho. Radost z toho nemám. Ale respektuji sílu 5 mandátů, kterou mají a pokud jiné uskupení nebo strana získá víc, bude jednou i ten starosta třeba už konečně z jiné strany. K nadávkám se ale nesnížím, i když jsem tvrdý anti ODSák. Voliči zatím určili minulé volby jasné pořadí a vítězem byla ODS.

 11. Jen tak na okraj. Je zajímavé jaká bouře ve sklenici vody se tady strhla kolem údajných nevýhodných smluv mezi pivovarem Bernard a městem.Přitom z usnesení 6. MZ jasně vyplývá, že MZ jako takové neuložilo svým výborům aby se tímto podezřením zabývaly !? Tak jak tam „pracují“ zastupitelé z HUGA, když takové usnesení neprosadí ? Dokonce jej ani nenavrhnou ?? Shrnuto, jsou stejní jako ti ostatní. Je až neuvěřitelně trapné se dívat na většinu zastupitelů, kteří nejsou vůbec schopni se k čemukoliv vyjádřit. Jo, máme to co jsme si zvolili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Setkání s prezidentem České republiky

Pá Čvn 14 , 2019
Prezident České republiky Miloš Zeman zavítá v úterý 25. června 2019 na oficiální návštěvu Humpolce.

You May Like

Témata