Setkání s prezidentem České republiky

77

Prezident České republiky Miloš Zeman zavítá v úterý 25. června 2019 na oficiální návštěvu Humpolce.

 V rámci svého programu se nejdříve setká s představiteli města Humpolce v budově radnice. Setkání s občany je pak naplánováno na Horním náměstí ve 14:40 hodin. Zhruba patnáct minut předem přijde na řadu doprovodný program v režii Dechového orchestru mladých ZUŠ Gustava Mahlera v Humpolci.

Setkání s prezidentem Milošem Zemanem

Petr

77 thoughts on “Setkání s prezidentem České republiky

   1. Duofám, že orchestr ZUŠ Gustava Mahlera zahraje Modlidbu pro Martu. Jinek raději pojedu v něděli 23.6. do Prahy na Letnou 🙂

     1. Je moc smutné, že naše radnice, vedená pravicovými politiky neodmítla tuto návštěvu, tak jako některá jiná města. Setkání s člověkem, který nám dělá ostudu a problémy po celém světě je zcela nevhodná věc….

     2. Vy znate lepsiho cloveka nez je Milos? Ja ne. Nebo snad ten co stale mysli by byl lepsi?

   2. Znám jednoho co si na něj dovolil pokřikovat a jel na záchytku až do Brna. Tak klidně házej než dojdeš domů, tak tě seberou 🙂 Na náměstí to nebude

 1. Tak doufám, že si ty náklady na pohoštění, které nejsou nijak mizivé, viz. ubrousky za 158 Kč ( koupila jsem je, od dodavatele na minulý raut, abych měla důkazy přehnaných nároků, které má, ale všichni se o tom bojí mluvit).
  Zaplatí ten, který měl ten nápad ho sem pozvat.
  Já vím, že je to náš prezident, ale co je moc to je moc, vždyť ty jeho neustálé chytré komentáře jsou spíš k pláči.

   1. Bohužel ano. Volí ho ti, kteří mají rádi lidi, co pusou neustále mlátí kolem sebe a nejradši poukazují na nedostatky a přešlapy jiných.
    A to pan Zeman umí bravurně. Vždyť obě volby vyhrál, až když na oba protikandidáty někdo úplně náhodou nakydal špínu.
    To byla ale zvláštní náhoda že jo pane Zemane.

    1. Ponižovat takto voliče M. Zemana je opravdu trapné a nedůstojné.. Pokud by loni pan Drahoš byl kandidátem a ne někým koho odpůrci Zemana vytáhli na poslední chvíli, mohl být na Hradě on.

     1. Ponížit Zemanovi voliče nelze.
      Výsledek volby je ale třeba respekovat a přetrpět.

     2. Tak to už tady bylo a já myslela, že se to nikdy nevrátí.
      Za Milouše a spol. jsem se taky jako většina národa styděla, ale museli jsme být ticho, protože se dokázali mstít i malým dětem.
      Ale teď svobodně prohlašuji – STYDÍM SE ZA NAŠEHO PREZIDENTA.

 2. Kratochvil a jeho poskoci na radnici meli jemnostpana z hradu poslat k sipku. Inu co no, dalsi ostuda pro Humpolec. Tak nejak uz si zvykame….

  1. Ač nejsem jeho příznivcem, tak myslím, že neměli. Ať si každý i v Humpolci udělá o pánovi obrázek. Chtě nechtě, je to náš prezident a ke změně vedou v civilizovaných kulturách pouze volby. A také k civilizovaným kulturám patří respekt k jejich výsledkům.

   1. Je tomu tak. Prezident navštěvuje v krajích tři města a obce, kde získal nevyšší podporu. Na Vysočině mezi ně patří i Humpolec s 56,71% hlasů. Na tom není co oddiskutovat. Je to jeden z nejvyšších ústavních činitelů a obraz naší společnosti. Zbytek jsou je samé kecy.

    1. Je to tak. Jen si dovolím upřesnit, že je to obraz části naší společnosti.
     Nestrkejte celý národ český do jednoho pytle.

     1. Je to podle mě jednoduchý. Nikdo ho sem nezval, pozvala ho pouze sama prezidentská kancelář ve spolupráci s vedením kraje. Mě je z něj na blití ať dělá co dělá už 30 let a proto ho ignoruju. Víc se stejně nedá dělat. Protestovat s trenýrkama by se asi dalo, ale funguje to bohužel opačně. Nejlepší by bylo prázdný náměstí, ale to se samozřejmě nestane.

     2. Ano, prázdné náměstí je nejlepší forma, jak tomu nabubřelému seniorovi ukázat, co je zač !

     3. Moc Vám děkuji za to, že konečně někdo pojmenoval problém, okolo kterého všichni jen našlapují – je to prostě geront, který prakticky neví co mluví a je rád, když ho někdo poslouchá a tak blábolí a blábolí a Ovčáček to překládá.

     4. Dětem to je celkem šumák, to jsou politikou nedotčené duše. A to mi právě vadí, že jsou VYUŽÍVÁNY jako výplň davu právě na těchto typech akcí.

     5. Obávám, že tam naženou studenty a žáky základních škol… Ale zase si říkám, že učitelé a profesoři by to schytali od rodičů. Tak nevím, ale jsem pro prázdné náměstí 🙂

     6. Když tady strašil Klaus,tak tam školy také byly, to nepamatujete???

 3. Je to prezident zvolený lidmi, to je demokracie. Ten , kdo to nezná je blb. Až budou volby tam je možnost volit. Tady jsou chytrolíni , kteří neví co je demokracie a melou jen to svoje.

  1. Presne. Ponauceni pro vsechny co na volby serou. Tim dopomohli k tomu co se na hrade uhnizdilo. A prazdny namesti je utopie. Brzo tady zase uvidime ksichty tech co ty jeho kecy zerou. A to samy je s jeho kamosem Buresem.

    1. Máte plnou pusu demokracie a přitom jste ukázkový příklad demagoga a kdyby jste mohl, tak nás, co máme jiný názor nahnal do gulagu.
     Bože chraň nás od takových jako jste vy.
     A protože máme demokracii, mohu svobodně prohlásit – STYDÍM SE ZA SVÉHO PREZIDENTA

     1. Ovar a Bureš, nic odpornějšího již do Humpolce dorazit ani nemůže.. hnus

     2. Zeman by na Hradě nebyl, pokud by proti němu kandidoval opravdový protikandidát, ale pan Drahoš byl zoufale a uměle vyrobený vyzyvatel, narychlo objevený kdesi v Praze. O tom to bylo. To si musí bohužel odpůrci Zemana přiznat. Neměli koně vhodného k obsazení úřadu.
      V roce 2023 bude nová šance. Věřím, že kavárníci nezahálí a už hledají, aby zas nevytáhli nějakého králíka 5měsíců před volbama.

     3. Nechci Vam kazit radost ale soucasny najemce Hradu uz kandidovat nebude. Tj. presto ze s Vami souhlasim, ze p. Drahos byl kandidat spis proti nez kandidat pro CR tak v nove volbe v r. 2023 bude situace jina. Tedy pokud nebude kandidovat Vaclav Klausu st.

     4. Prosím Vás, víte vy vůbec, kdo to byly tzv. KAVÁRNÍCI?
      Za Rakouska – Uherska tak zrádci národa častovali buditele národa, kteří bojovali proti úpadku českého jazyka.
      Za okupace tak nazývali kolaboranti elitu národa, která burcovala k odporu a bojí proti okupantům a za komoušů tak nazývali třeba chartisty a spisovatele v ilegalitě.
      Byla bych hrdá, kdybych mohla být nazývána kavárníkem.
      Tak to z neznalosti, nebo nesečtělosti nepoužívejte jako nadávku, vždyť je to čest být kavárníkem.
      A přestaňte číst Burešovi noviny, to je jejich blábol.

     5. Samozřejmě že vím o tom, že Zeman kandidovat nemůže, jen jsem chtěl říci, že hledání kandidáta nového, by mělo být dřív než to udělal Drahoš

  2. Ano a je zrovna tak prezidentem, který mnohými lidmi zvolen nebyl, ale je jimi trpěn. To je taky demokracie. Kdyby byl velkým státníkem, všeobecný respekt národa by měl. Svým vystupováním společnost jen rozděluje na ty, kteří jej uctívají nebo jej nenávidí.
   Je to jen jeho celoživotní dílo a vizitka. Jako u Klause. Sklízí jen to, co zasel. Navíc se k tomu ještě obklopil nepředstavitelně arogantním mnluvčím Ovčáčkem a svitou dalších panáků a gaunerů, ze kterých se chce jen blejt.

   1. Ovčáček mi teda vůbec nevadí z té hradní kamarily. Normální mluvčí,odborně na vysoké úrovni. To horší postavou je Mynář.

    1. Nechci ho moc rozebirat ani o nem polemizovat, ale normalni mi moc nepripada. Spise jeko totalni exot. Znama s nim chodila do tridy a prohlasila, ze byl nejpodivnejsim ze vsech po celou dobu studia. Absolutni soliter a asocial, cemuz verim. Jeho vystupovani svedci o tomtez. A o jeho profesionalite opravdu neni pochyb. Je takrka nulova. Neprislusi mu polovina veci, ktere vykonava vcetne urazeni poloviny naroda a lhani o zakladnich faktech i tech zcela viditelnych. Ta ubohost s tou prezidentovou virozou. Doporucuju si to obcas pustit znovu. Strasny!!! Hlava statu zlita na plech!!!

     1. Mám svědectví od osoby,která byla se Zemanem na oné akci otevírání klenotů. Není sympatizantem Zemana a sám řekl, že Zeman opilý nebyl tehdy.

     2. Dokonaly svedectvi asi ani netreba. Te ostudy napachal stejne uz tolik, ze je me to uplne jedno. Ale stejne at uz to bylo jakkoliv, vypovida to mnohe o totalni neschopnosti celeho hradniho aparatu, ze ho v takovem stavu nechali vystoupit na verejnost. a jeste v tak posvatny okamzik. Primo strasny. A dalsi urazky, sprostota, hulvatstvi a arogance, netolerance po celou dobu. Zaroven respektuji, ze se to nekomu muze libit a proto ho voli. Nic proti tomu.

     3. Oblibu o prsa cinske atletky zvoleneho prezidenta ctihodneho Milose Zemana ukaze navstevnovnost na jeho exhibici v Humpolci.
      Teoreticky by mesto takovy napor fanousku nemelo zvladat.
      Ledaze by vsechno bylo jinak.

     4. A co bude tento rudej šašek dělat tuto neděli, nebude na Letné??

     5. Budou se s Burešem na hradě držet za ruce a doufat, že to ustojí.

     6. Když se bavíme o Letné, chtělo by to se domluvit a konečně i v Humpolci ukázat Burešovi a spol., že ty jeho čachry nebudeme dál snášet a bejt celý Evropě k smíchu nebo k pláči.
      Využívám této příležitosti a svolávám všechny, kdo se chce zapojit do protestů, ozvěte se, ať tahle diskuse má aspoň nějaký smysl.

     7. Všichni, kdo chce pomoc s organizací, se ozvěte na tel. 603446297.
      Prosím ty, co nechtějí, ať to číslo zapomenou.

     8. „Motýle se valí na Prahu!!“ , tak možná i v Humpolci, díky za konstruktivní návrh, ozvu se

     9. Hranipex organizuje autobusy nebo autobusy, kdo ma zajem nalezne vice na jejich facebooku

     10. To máte pravdu, ale tam se registruje, až když se tady domluvíme, proto jsem dala k dispozici číslo, aby jsme se dohodli nejdřív mi tady a pak kontaktovali milion chvilek. Díky za ozvání.

     11. Hurá na nákupy do Prahy a zadarmo. Jak znám Rýznera tak se bude platit

     12. Jinak v Praha na Letná super atmosféra. Teď se akorát stydím za Humpolec, že v téhle době zase pozval Zemana… Humpolec by si měl brát příklad z jiných měst, třeba Litomyšl, Jablonec… Nebo někdo víte, že se organizuje na zítřek nesouhlas s politikou Hradu? Vidím to spíš, že tam zase naženou žáky a studenty ze škol…

     13. Kratochvíl, Kukrechtová,Brukner: srabíci, kteří nejen, že neumějí jednat rovně, ale ještě se smáčí s ANO figurkami a Zemanem, který je jen zkaženou třeštničkou na našem zoufale nízkém komunálním dně. Hlavně ať si představitelé nezapomenou pořídit památeční fotky, která jim bude připomínat jejich morál.

     14. Co tady tak bezostyšně lžete? Myslíte, že si ho pozvali? V žádném případě! Pozval se sám, neboť jak už tady bylo řečeno, získal v Humpolci jeden z nejvyšších počtů hlasů na Vysočině. Tak neplácejte urážky typu toho japonskýho fašisty z SPD.
      Naopak všechna čest, že se vedení města navzdory všemu chová profesionálně.

     15. Na pivacich jsem potkal zastupce HUGO jak se div nelibali s Bernardem. Az je od sebe musel odhanet. Takova je mezi nimi revnivost 🙂

     16. Když se s někým nechci scházet, tak se sním nesejdu, viz Litomyšl. Na to tady máme pokakánky, aby odřekli Prolhanýho Zemana a věřím, že Brukner s Kratochvílem se budou v příštích Radničních listech prsit fotečkou.

     17. a to je kdo? Ryzner? Machek? Marek? Nebo nekdo jiny? Poslusnejsi?

     18. Na to nemáme odvahu. Humpolec je malé město a potom se člověk dostane zbytečně do drbů… asi tak. I Mikuláš Minář měl ve Vodňanech trému… a na Letné profík…

     19. Jaký profík ?? Mlel tam samé hlouposti, lepší vládu jsme zatím za 30 let neměli.
      Zajímalo by mě kolik tam bylo učitelů a lékařů, dostali nejvíc přidáno, a že by to bylo ještě málo ?

     20. Nebyl jsem tam, tak nehodnotím, ale s tou nejlepší vládou, to je teda úlet.

     21. To bohuzel neni ulet. To je nejaky ANOista, Babisova ovce..

     22. Pomatená kobliha z Burešovic sekty.. nic víc a nic méně

     23. Já nejsem volič Miloše Zemana, ale ani Drahoše. Ovšem jsem opravdu zvědavý koho Zemanovi odpůrci chtějí v roce 2023 vytáhnout jako uchazeče o Hrad. Zatím jen úhor a poušť. Nikdo se neobjevuje a všichni z nich jen slintají nad slovenskou prezidentkou. Ještě nic nepředvedla ale všichni jsou z ní vedle.

      Co jde na Slovensku nemusí vyjít v Čechách.Tedy vytáhnout někoho dva měsíce před volbou.
      Co však Slovákum závidět lze, je fakt, že u nich se volí prezident přímo už od roku 1998. Přímé volby se nebáli a za Mečiara ji zavedli.
      A tady ODS,pravice zejména včetně lidovců a kavárníků pořád hledala na přímé volbě mouchy.
      Když se chce, jde to

     24. Když se chce jde co? vy bolševiku
      Jde bohužel zvolit za prezidenta tohle vypité monštrum, to jsme to dopracovali..

     25. Je to troska, chudak. Je mi ho lito. Starec co toto nema zapotrebi.

     26. Jak je to jednoduché být ukryt za anonyma a někoho urážet. Dle mého je to demokraticky zvolený prezident a je spíš ostuda, že se nikde nenašel kdo ho porazí.
      Navštěvuje místa kde byl volen a taky má vztah k vysočině.
      Jestli je vypitý nebo nemocný stále má mezi ušima dost výkonný nástroj a pokud by jste si někdo našel čas ho poslouchat, tak zas tak hloupý není. Jo klidně se přiznám, že jsem ho volil, jeho oponent mě rozhodně děsil svými názory. Nemyslím naučené kecy před volbou prezidenta ale cca rok 2003-4 kdy těžce loboval za placené školství a studentské půjčky, tehdy přímo řekl, že kdo nemá peníze ať nestuduje.
      Tohle mi utkvělo v paměti a když se objevil jako protikandidát Zemana, měl jsem jasno. Já prostě uznávám, že byl volen a vyhrál. A teď je tu takový směr, nadávat a urážet, přitom je to jen brek nedozrálého člověka co neuzná názor ostatních.
      Volby zas budou a pokud bude většina sedět doma a pak štěkat na internetu, tak bude výsledek stejný

     27. A tak Zeman vyhral jen o par hlasu a buh vi jak to fakt bylo …

     28. Ano, je pravda, že tato lidská troska byla demokraticky zvolena. Je ale smutné, že náš národ je tak hloupý, že si ho zvolil…&
      A jestli si někdo myslí, že je možné mít do nekonečna zadarmo zdravotnictví a školství pro všechny, tak se hluboce plete. &&..
      To neutáhly ani o bohatší ekonomiky jiných států…&.

     29. Pan prezident byl sice demokraticky zvolen, to je pravda. On ale naprosto nevnímá fakt, že je nejvyšším státem placeným úředníkem, jehož ústavou daným úkolem je reprezentovat a sloužit VŠEMU lidu této země. On se ale chová jako soukromý podnikatel a do výkonu svého úřadu i do zahraniční politiky promítá pouze své osobní postoje a názory. Rozhodně tedy nedbá o blaho VŠECH občanů ČR. Není to náhodou v preambuli prezidentské přísahy, kterou již dvakrát vykonal ?
      Prostřednictvím svého úřadu si vyřizuje opět pouze osobní účty a další četné mindráky, které za ta léta logicky posbíral. Já jako jeho nevolič jsem byl hloupě a naivně přesvědčen, že nakonec bude nad věcí a svou roli zvládne a naprosto mě šokoval, co ze svého úřadu za ta léta vytvořil a jak strašnými lidmi se obklopil.
      Ze mně se pak stal občan druhé kategorie, kavárník, sluníčkář a pomatený vyvrhel placeným Sorosem a Bakalou, který se prý vlastně povyšuje nad ostatní.
      Prezident, jeho mluvčí, jím svéřepě preferovaný a podporovaný premiér, jeho kámoš exprezident a další a další členové součané mocenské garnitury mě neustále urážejí, prskají a plivou do tváře. Ale měl bych mlčet, protože on byl demokraticky zvolen. Aha!
      Chyba lávky! On je prostě námi placený úředník, nic víc. Protože se mi jeho činnost nelíbí, protestuji. Nelikviduji!!! Zkuste si představit, jak byste naložili se svým zaměstnancem, který by vás nereprezentoval tudíž nepracoval dle vašich představ? Vykopli byste ho!!!

 4. Děkujeme prezidentu republiky, že navštívil jako jeden z mála prezidentů Humpolec. Nemusím ho volit, ale jeho názor si poslechnu.
  Jinak ty co ho tady kritizují neví co je demokracie a je dobře že jenom kecají.

  1. No koukám na fotky z této hrůzostrašné akce a to patrně svezli důchodce z celého okresu, ne?
   To je ta jeho voličská základna.
   A opět odporné kecy a urážky…je mi stydno za národ, který si může toto zvolit

   1. Musím řvát smíchy, když tady čtu ty glosy jako, že kdo tady kritizuje prezidenta neví co je demokracie :-)))) Ale právě to je ta demokracie!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přívalový déšť zatopil panelový dům v Humpolci

Pá Čvn 14 , 2019
z 13.6.

You May Like

Témata