Petr

10 thoughts on “Program 66. schůze rady města

 1. Prý dostalo Město Humpolec během září další dvě nabídky na odprodej pozemku parkoviště u bývalého autobusáku ? Jakým způsobem Město rozhodlo o prodeji, ve prospěch jedné konkrétní firmy ? Bylo na prodej tohoto strategického pozemku vypsáno nějaké výběrové řízení nebo proběhla dražba ?? Proč se vedení města nepokusilo vytěžit z dané situace maximum, tj. prodat pozemek za nejlepší nabídkovou cenu ?? Mám obavu, že starosta zadělal Městu Humpolec na další soudní žalobu !! Ale samozřejmě z toho bude vinit jiné !

  1. Píšete nesmysly. Ty tzv. další nabídky byly k ničemu respektive ta Hendrychova měla za cíl pouze znemožnit prodej firmě co chce tam postavit obchodní centrum. Podívejte se na poslední zasedání zastupitelstva a bude Vám vše jasné /alespoň doufám/. A žaloby, to je přeci pro některé nepřející humpoláky takový koníček, bohužel.

   1. Byly k ničemu, to říká kdo? Na základě čeho? Proč je to utajeno občanům? To je pane křišťálově průhledné město pro byznys!

    1. Jděte už někam s tím svým strategickým pozemkem. Váš vesmír je opravdu hodně malý. Parkoviště , pak dlouho nic a pak zase parkoviště..

     1. Většina lidí si přeje nové obchodní domy, co je na tom tak nepochopitelné? Parkoviště se naopak mnohonásobně rozšíří. Spokojenost? Městu z toho plyne tolik benefitů, že i kdyby ten pozemek byl převodem za 1 Kč, tak by se to mnohonásobně vyplatilo. Proberte se.

     2. Nikdo se ale nezeptal, co chce většina lidí. Panstvo naděluje plebsu. Jediné, co je vlastně v téhle šaškárně problém, je ta prapodivná snaha to všechno spláchnout 5 minut před výměnou zastupitelstva. Když ponecháš stranou, co je pro občany lepší, a co ne z hlediska obchoďáku jako takového, problém zkrátka je, jak je to celé provedené. To smrdí až za roh.

     3. Od RADY města bylo velice mazané – nechat tuto zprávu rozšířit účelově nejprve TISKEM, jako hotovou věc! Když uvážím uzávěrku „Radničníku“, tak BYLO VE VĚCI ROZHODNUTO JEŠTĚ PŘED ZASEDÁNÍM POSLEDNÍHO ZASTUPITELSTVA !!! To je mazec, to je podle mě důkaz, že vedení – RADA MĚSTA (jmenovitě Kučera, Namyslo, Brukner, Bartáková, Janeček, Kukrechtová a Mácha) nehraje čistě a rozhoduje za občany bez řádného projednání zastupitelstvem, tedy mimo zákon! Lež uveřejněná v novinách se stala skutečností, RADO města blahopřeji k povedené blamáži !
      Těsně na konci funkčního období, rozhodnou o tak důležité věci, je nečestné. Problémy s tím bude muset řešit nové zastupitelstvo ! Kučero styďte se! Zkusil jste to jednou, zkoušíte to podruhé. Bůh ví proč, vám toto tolik leží na srdci nebo u vás spíš v žaludku !?

     4. Ten a stud? No vy jste naivní jako dítě z první třídy.

     5. Město převedlo před lety – za hubičku starý autobusák na ICOM, s tím, že ten tam bude provozovat autobusové nádraží. Územní plán se změnil, město s autobusákem v této lokalitě nepočítá a nyní by mělo i sousední parkoviště přenechat developerům – také za korunu ?! No vy jste dobrý hospodář, pane jo, takový socialistický – akorát naopak, že rozdáváte z obecního majetku soukromým firmám.
      V této lokalitě se vedení města rozhodlo prodělat nejen kalhoty, ale i trenky.

     6. Samozřejmě prodat za korunu bylo asi obrazně řečeno. Podle množství investic, co se tady za posledních pár let děje, je město dobrý hospodář. Nejsme ani extra zadluženi. Myslím, že je to výborná vizitka města.A jestli něco smrdí nebo nesmrdí – prostě to je politika.
      Taky se mi na tom řada věcí nelíbí, ale prostě to tak chodí. A kdokoliv sem přijede na návštěvu, tak jsou překvapeni, jak město takové velikosti vypadá a prosperuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Akce 100 let od vzniku republiky - Jak to tenkrát bylo?

Čt Zář 27 , 2018
Úterý 02.10.2018 – Středa 31.10.2018

You May Like

Témata