Program – Bernard Fest 2017

14

22.-23.-24. června 2017 v Humpolci


Čtvrtek (zdarma), pátek, sobota: 22-24.6.2017

Čtvrtek
 • 16:00 – VYSOČINKA
 • 17:30 – SVĚT POHÁDEK – VYSTOUPENÍ ŽÁKŮ HUDEBNÍHO A TANEČNÍHO OBORU ZUŠ G. MAHLERA HUMPOLEC
 • 18:30 – DECHOVÝ ORCHESTR MLADÝCH ZUŠ G. MAHLERA HUMPOLEC
 • 19:30 – SWINGING CHIPSES
 • 21:00 – MICHAL HRŮZAYouTube
Pátek
Sobota


Změna programu vyhrazena. www.bernardfest.cz 

Petr

14 thoughts on “Program – Bernard Fest 2017

    1. To teda ano a klobouk dolu. Loňský rok 25 let výročí a taková akce , zadarmo. Bernard fest kvalita za víc než dobrou cenu. Všechny druhy piv za 25 Kč. Teď zase v únoru akce na basu za 1Kč. Při přepočtu vyjde vynikající pivo na 8,6. A dalo by se jmenovat dál. Ples Bernarda atd. A když přejede někde po městě 10 jejich kamionů za den a to jsem možná prehnal,tak se někteří míní po….. Ale je to diskuze ať si každý napíše co cítí.

     1. Nic proti místnímu pivu, ale třeba Rychtář GRUNT 11tka, výborná chuť, hořkost akorát..Mohu jen doporučit.

     2. Ježišmarjá, já už myslel, že okřídlená hláška, že je Bernard nepřiměřeně hořký, se tu neobjeví…. Uff, to se mi ulevilo. Díky za všechny fajnšmekry.
      A kdo se chce věnovat urinoterapii, může zkusit třeba pivko z města na severovýchod od Humpolce:-)

     3. Myslím si pane Krajíčku,že autor zde nijak nekritizoval hořkost či sladkost značky Bernard, jen vyjádřil sympatie k jiné značce na trhu.

     4. Myslím, že netřeba se zde dohadovat. Nejlepším hodnotitelem jsou výsledky na trhu. A tam je to pro Bernarda jednoznačné…… obrovský úspěch, který je třeba firmě přát a ne ho závidět. Je to totiž úspěch i pro celé naše město. Ale to samozřejmě je třeba na to mít pozitivní pohled a ne se užírat závistí. Úspěch firmě jí totiž můžu přát i když mi třeba jejich výrobek nechutná. To se totiž vůbec nevylučuje, ale holt ne každý k tomu chce takto přistoupit…. P.

     5. Nevytvářejte pořád atmosféru,že někdo něco pivovaru závidí a užírá se. Trochu to připomíná ty výrazy, které se používaly před rokem 1989, jako klid na práci, političtí ztroskotanci a pod.

      Každý ,kdo se zajímá o pivovarský průmysl,ví co je značka Bernard. Neznamená to však, že se posadí každý na zadek před touto firmou. To nemůžete chtít po nikom.A také platí, co zákazník, to jiná chuť. Takže asi tak

     6. Vytvářet takovou atmosféru obecně, by bylo nošením dříví do lesa.
      Věřím tomu, že kdo bude chtít navšívit Piváky a produkty Bernard mu nesedí, jistě nebude mít problém si sebou vzít svoje oblíbené konkurenční lahvoně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krysař

Út Úno 14 , 2017
Pátek, 17.02.2017 v 19:30

You May Like

Témata