Program Divadla za Komínem

na Září 2020

2.9. 2020, 19.00 – SVŮDNÁ CARMEN – houslový recitál je prvním koncertem vážné hudby z nového cyklu Klasika Za komínem. Vystoupí vycházející hvězda mladé generace českých houslistů Marie Hasoňová. Na klavír ji bude doprovázet Lukáš Klánský a během jedné skladby oba mladé umělce doplní violista Petr Holman.

Program koncertu: B. Smetana – Z domoviny pro housle a klavír, A. Dvořák – Koncert pro housle a klavír (výběr), D. Šostakovič – Pět kusů pro housle, violu a klavír, L. Janáček – Sonáta pro housle a klavír, F. Chopin – Balada č. 2 F dur op. 38 pro sólový klavír, Fantazie na motivy z opery Carmen pro housle a klavír

250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě

 

4. 9. 2020, 20.00 – koncert ZRNÍ – Zrní se poslouchá, prožívá, hraje, žije i žere. Čtyři Honzové a jeden Ondřej do své hudby odlévají beaty kladenských uhelných strojů i svěží pocit výstupu na horu. Stačí přistoupit na hru, sebrat odvahu, otevřít se, vykročit, jít, slyšet, prožít.

280 Kč v předprodeji, 330 Kč na místě

10. 9. 2020, 20.00 – MŮŽEM I S MUŽEM – Autorská hra o tom, co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí, a o zdánlivě obyčejných věcech… Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. Po čem všichni touží?  Přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován!

400 Kč

 

13. 9. 2020, 16.00 – POHÁDKA O TŘECH NÁMOŘNÍCÍCH – připluje k nám Divadlo LÁRYFÁRY s pohádkou o čestném a dobrém kapitánu Hromovi, který se na své lodi Bublině vydává za svým snem… na ostrov Hukakulu.

Pro děti od 4 let

100 Kč

 

18.9. 2020, 20.00 – koncert EČ A VLADIVOJNA LA CHIA – Nepodobá se to ničemu a dá se to přirovnat ke všemu. Členové uskupení Eč jsou osvobozeni od jakýchkoli ambic. Někdo říká, že je to směsice všeho. Oni sami tvrdí, že je to něco mezi brutální dechovkou a pouťovou atrakcí. Akci podpoří svým poetickým písničkářstvím Vladivojna La Chia. Představí komorní i kabaretní vystoupení, okořeněné bezprostředním a vřelým kontaktem s publikem.

Čtěte dále:   Loutkové divadlo - Šuki a Muki aneb Čarovné bačkůrky

200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

 

https://www.divadlozakominem.cz/

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tatíček Masaryk se vrátil domů.

Pá Srp 7 , 2020
Zrestaurovaná socha Tomáše Garrigua Masaryka se 28. července vrátila zpět na své místo v Humpolci. Čtěte dále:   Piknik, Humpolcem s umělci, odhalování sochy

You May Like

Témata