Program humpoleckého kina na měsíc ZÁŘÍ

Hola-hola, škola volá. A pokud jste již odrostli školním lavicím, usedněte do těch biografových.

Úterý 2.9. – středa 3.9.  17:30 hod.  VALL-I – pro děti


VALL-I (Víceúčelově Automatický Likvidační Lisovač – Imunizátor) je poslední robot na planetě Zemi, kterého to lidstvo zanechalo, aby ji vyčistil. Balí veškerý odpad do úhledných kostek. Je příšerně zvědavý, do všeho strká nos, ale je také trochu osamělý. Dá se říct, že je sběratelem starožitností – do jeho sbírky patří například Rubikova kostka, žárovka nebo lžíce, kombinovaná s vidličkou. Když se setká s robotkou jménem EVA (Environmentálně Vyhledávací Autosonda), která na Zemi přistane, a VALL-I se vydává na dobrodružnou cestu napříč galaxií, kterou si nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech. Od tvůrců filmů Hledá se Nemo a Ratatouille.


Vstupné: 70,-Kč, český dabing             


 


Úterý 2.9. – středa 3.9.  20:00 hod. ROLLING STONES  


 Sex, drogy a rock´n´roll.


Hudební dokument Martina Scorseseho z koncertu legen-dární kapely Rolling Stones vznikl během dvou dnů na podzim 2006 v Beacon Theatre v New Yorku.


V roli hostů vystoupí také kolegové z poprockové branže – Christina Aquilera, Jack White či bluesman Buddy Guy.


Hrají: Mick Jagger, Keith Richards, Martin Scorsese, Christina Aquilera, Bill Clinton a další.


Vstupné: 70,-Kč                                                                              


 


Čtvrtek 4.9.  20:00 hod. PAŘÍŽI, MILUJI TĚ – art


V Paříži, miluji Tě se sešli světoznámí režiséři, mezi něž patří bratři Coenovi, Gus Van Sant, Gurinder Chadha, Wes Craven, Walter Salles, Alexander Payne a Olivier Assayas, aby společně ukázali Paříž způsobem, jaký tu ještě nebyl. Natočen lidmi stejně kosmopolitními jako město samo. Americký turista vidí rasové napětí a paranoidní vize města. Mladá emigrantka pracuje v buržoazním prostředí. Americká hvězdička natáčí film. Muž neví, zda být s manželkou nebo milenkou. Mladík pracuje v tiskárně a touží po jiném muži. Otec se pere se vztahem ke své dceři. Pár se snaží okořenit svůj sexuální život. To je jen pár zážitků, které tvoří PAŘÍŽI, MILUJI TĚ… 


Vstupné: 60,-Kč                                                                                                       


  


Sobota 6.9. – neděle 7.9. 20:00 hod., Úterý 9.9. – středa 10.9. – čtvrtek 11.9.  20:00 hod. BATHORY                                                                             


Vzkříšení čachtické legendy. Výpravný snímek plný velkolepých bitev i osobních dramat.


Historický velkofilm Juraje Jakubiska a současně nejdražší filmový projekt střední Evropy přivádí k životu krvavou legendu o Čachtické paní. Ta se podle pověstí koupala v krvi panen a na svých panstvích po léta vraždila a mučila své poddané. Kruté skutky dovedly hraběnku Erzsébet Báthory (1560 – 1614) až do Guinnessovy knihy rekordů, v níž je vedena jako největší vražedkyně všech dob.


Kým ve skutečnosti byla? „Krvavou hraběnkou“, sadistickou vražedkyní, nebo obětí temných intrik, pomluv a bezpráví? Krutou, nemilosrdnou vladařkou, či zranitelnou, osamělou vdovou, jejíž krutost nepřesáhla zvyky doby? Nebo obojím?


Hrají: Anna Friel, Vincent Regan, Hans Matheson, Karel Roden, Deana Jakubisková-Horváthová, Bolek Polívka, Jiří Mádl, Lucie Vondráčková, Franco Nero,…


Vstupné: 70,- Kč


 


Sobota 13.9. – neděle 14.9.  20:00 hod. HANCOCK


Existují hrdinové … existují super hrdinové… a pak je tu Hancock (Will Smith). S velkými schopnostmi přichází i velká zodpovědnost – to vědí všichni – všichni až na Hancocka. Je popudlivý, konfliktní, sarkastický a nepochopený a jeho dobře míněné hrdinské skutky by měly splnit účel a zachránit nespočet životů, ale vždycky to vypadá, že místo toho zanechává za sebou spoušť. Cynický super hrdina, ale začíná zjišťovat, že má svou zranitelnou stránku. To, aby to pochopil, bude pro Hancocka největší výzvou, jaké dosud čelil – a úkolem, který se může zdát nemožným, protože Rayova žena Mary (Charlize Theron) ho pokládá za ztracený případ.


Vstupné: 70,-K, český dabing     


 


Úterý 16.9. – středa 17.9. – čtvrtek 18.9.  20:00 hod. JAK UKRÁST NEVĚSTU


Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Rozhodne se, že ji požádá o ruku – ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel „za družičku“, rozpačitě souhlasí…ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě.

Čtěte dále:   LÁSKA NEBESKÁ (TADY VARY 4)

Vstupné: 70,-Kč                                                                                                        


 


Sobota 20.9. – neděle 21.9.  20:00 hod. BOBULE  aneb nevinně o víně


Honza  je typický městský floutek. Jeho kámoš Jirka  je podvodníček, který moc rozumu nepobral, ale má jednu skvělou vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Právě toho oba využívají při svých podvodech. Jednoho dne se Honza dozví, že jeho moravský děda, kterého dlouho neviděl, je vážně nemocný. Tato zpráva vytrhne Honzu ze zajetých kolejí a rozhodne se splnit dědovi jeho životní sen. Zajistí mu dovolenou snů  a aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co dlouho hledal a po čem toužil.


Hrají: Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Václav Postránecký, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Tereza Voříšková a další.


Vstupné: 60,-Kč                                                                                                                 


 


Úterý 23.9. – středa 24.9. – čtvrtek 25.9.  20:00 hod.   AKTA X: CHCI UVĚŘIT


Pravda je tam uvnitř


Agenti FBI Mulder a Scullyová vyrážejí za dalším případem, jehož vyšetřování nás zavede do světa paranormálních jevů.  Agent Mulder (David Duchovny) byl vždy nakloněn teoriím, které odporovali zdravému rozumu, agentka Scullyová (Gillian Anderson) se řídí vědeckými poznatky. Jejich věčný souboj v krizových situacích, kdy bylo lehké podlehnout hysterii nebo paranoie, nás provedl tajnými experimenty americké vlády, mnoha vědecky nevysvětlitelnými úkazy a hlubinami často pochroumané, o to nebezpečnější lidské mysli.


Autoři slibují nečekané zvraty, ještě intenzivnější nesoulad mezi Muldrem a Scullyovou, kteří se znovu setkávají nad případem, jenž zcela narušil jejich životy, a hlavně víc napětí, než kdykoli předtím.


Vstupné: 70,-Kč                                                     


 


Středa 24.9. – čtvrtek 25.9. 20:00 hod. KUNG FU PANDA – pro celou rodinu


Mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po. V akcí a vtipem nabitém příběhu ze středověké Číny, musí  Po ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník.


Po je bojovým uměním Kung Fu posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka – legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga.


Vstupné: 70,-Kč        český dabing   


 


Sobota 27.9. – neděle 28.9. MUMIE: HROB DRAČÍHO CÍSAŘE


Nutno poznamenat, že hrob, v němž přebývá titulní antihrdina, co do velkoleposti strčí egyptské pyramidy hravě do kapsy. Obklopuje ho 10 tisíc příslušníků slavné terakotové armády, hliněných soch do nejmenšího detailu vykreslujících válečníky z doby před dvěma tisíci lety. Jde prý o prokleté vojáky mocného čínského vládce (Jet Li), jež společně s jejich pánem proklela zhrzená a oklamaná čarodějka (Michelle Yeoh), kterou Dračí císař, navěky uvězněný v hliněné krustě, připravil o milence. Naneštěstí na tento neobvyklý hřbitov zavátý prachem a časem narazí archeologická výprava, jejímž členem je i syn dobrodruha Ricka O´Connella Alex (debutující Luke Ford), který je stejně zbrklý jako jeho otec. Neopatrností spustí řetězec událostí, na jejímž konci bude obživlá mumie Dračího císaře, která má jediný cíl – ovládnout celý svět.


Vstupné: 70,-Kč     český dabing     


    


Úterý 30.9. 20:00 hod. SIROTČINEC                                                                                                 


Nechtěj vidět, abys uvěřil, věř, abys uviděl.


Laura koupila sirotčinec, ve kterém strávila své dětství, a spolu se svým manželem ho chtějí opravit a znovu otevřít pro nemocné a invalidní děti. Toto nové prostředí však probouzí u jejich syna zvláštní představivost… ale je to jen představivost? Oblíbené hry s neviditelnými kamarády začnou rodiče znepokojovat. A když při jedné z her syn záhadně zmizí, Laura neváhá požádat o pomoc parapsychologa. Záhadu, kterou je dům obklopen, musí za každou cenu odhalit.


Vstupné: 70,-Kč                              


 


V měsíci říjnu uvidíte :


 


1.  SIROTČINEC


1.,2.  SISSI A YETTI


2.  NÁŠ VŮDCE   art


4.,5. MAMMA MIA !


7.,8.,9. HANK A MIKE


11.,12.,14.,15.,16. TOBRUK


14.,15. ZAPOMENUTÝ OSTROV pro děti


18.,19. SEZNAMTE SE S DAVEM


21.,22. HELLBOY II.: ZLATÁ ARMÁDA


25.,26. PROSÍME PŘETOČTE


29.,30. CESTA DO STŘEDU ZEMĚ

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Město hledá provozovatele sportovní haly

Pá Srp 29 , 2008
Do dokončení rekonstrukce sportovního areálu v Hradské ulici zbývají dva měsíce. Město, které zařízení vlastní, chystá výběrové řízení na provozovatele. Čtěte dále:   Program kina Humpolec

You May Like

Témata