Program kina Humpolec – září 2006

V článku naleznete program humpoleckého kina na měsíc září 2006. A na co se můžete těšit v říjnu?

Rezervace vstupenek na tel. čísle: 565 535 220 (v promítací dny kina od 19:00 do 20:00 hod.).


sobota 2.9.neděle 3.9. 20:00 16 BLOKŮ
Mezi životem a smrtí je tenká hranice jak pro newyorské policisty, tak i pro jejich svědky.


Po prohýřené noci je policista Jack (Bruce Willis) pověřen jednoduchým úkolem: zajistit převoz bezvýznamného zlodějíčka Eddieho (Mos Def) z policejní stanice k výslechu u soudu. Ten se nachází pouhých 16 bloků odsud. Jack je rozmrzelý a má pořádnou kocovinu. Naloží Eddieho do vozu a uhání ulicemi ranního New Yorku. Nevšimne si ale, že jsou celou dobu sledováni. Když na chvíli zastaví, ocitne se Eddie tváří v tvář daleko většímu problému. Někdo míří nabitou pistolí přímo na jeho hlavu. Jack přivolá posily a na místo dorazí specialista na vraždy Frank Nugent (David Morse) se svým týmem. Eddie a Jack zjišťují, že jedním z mužů tohoto týmu je člověk, proti kterému má svědčit. Z původně banálního úkolu se stává boj na život a na smrt. Zločinci, kteří usilují o Eddieho smrt, jsou policisté ….
Vstupné: 70,-Kč USA 100minúterý 5.9.středa 6.9.čtvrtek 7.9. 20:00 POSEIDON
Co byste dělali, kdyby se celý váš svět obrátil vzhůru nohama?


Je jedinečný, Poseidon je vyšší než dvacetipatrový dům, honosí se 800 kajutami a 13 palubami. Dnešní noc se většina pasažérů sešla v hlavním tanečním sále aby přivítala Nový rok ve velkém stylu. Mezitím na horním můstku první důstojník cítí, že se blíží cosi hrozivého. Při ohledávání horizontu si toho všimne – zbloudilá vlna – monstrózní masa vody se valí jako obrovská zeď děsivou rychlostí směrem na parník. I přes nepříznivé důsledky katastrofy se stovka přeživších tiše choulí v prostorách velkého tanečního sálu. Jeden z mužů, profesionální hráč Dylan Johns, se raději spoléhá na vlastní schopnosti. Ignoruje proto kapitánovy rozkazy a připravuje se najít vlastní cestu z velkého sálu do bezpečí…
Vstupné: 70,-Kč USA 100min


středa 6.9.čtvrtek 7.9. 17:30 AUTA
Animovaná komedie ze světa autíček od tvůrců filmů Hledá se Nemo nebo Úžasňákovi


Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.
Vstupné: 70,-Kč USA 120min ČESKÝ DABING


sobota 9.9.neděle 10.9. 20:00 NEPOHODLNÝ
Ralph Fiennes a Rachel Weisz v hlavních rolích špionážního thrilleru z exotického prostředí afri
cké Keni.


V odlehlé části Severní Keni je nalezena brutálně zavražděná akti-vistka Tessa Quayle (Rachel Weisz). Její manžel Justin Quayle (Ralph Fiennes) – člen Britského vysokého komisařství v Nairobi – se rozhodne vyšetřit smrt manželky na vlastní pěst. Důkazy ukazují na zločin z váš-ně. Proto se Quayle pronásledovaný výčitkami a pověstmi o nevěrách své zesnulé ženy vydává po stopách její minulosti. Bude muset riskovat vlastní život a projít tři kontinenty, aby odkryl pravdu. Díky přístupu k diplomatickým tajemstvím začne postupně odhalovat spiknutí, které je mnohem rozsáhlejší, než by si kdy dokázal představit…
Vstupné: 70,-Kč USA/VB 120min


úterý 12.9. 20:00 – středa 13.9. 17:30, 20:00 – čtvrtek 14.9. 17:30, 20:00
PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE
Kapitán Jack (Johnny Depp) je zpět


Kapitán Jack Sparrow je znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě – ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi (Bill Nighy), který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách. Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelský naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou (Naomie Harris) a dokonce i na tajemné setkání s Willovým dlouho ztraceným otcem Štruplem Billem (Stellan Skarsgard).
Vstupné: 70,-Kč USA 150min


sobota 16.9.neděle 17.9. 20:00 RYCHLE A ZBĚSILE: TOKIJSKÁ JÍZDA
V rychlosti je krása


Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu cbybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky. Bohužel několikanásobně větší, než jaké měl doma. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii Jakuzu, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko.
Vstupné: 70,-Kč USA 100min


úterý 19.9.středa 20.9.čtvrtek 21.9. 20:00 BESTIE KARLA
Příběh vražednice českého původu Karly Homolky a jejího manžela, kteří mají na svědomí brutální smrt několika mladých dívek.
Na motivy skutečné události.


Série únosů, sexuálních zneužití a bestiálních vražd nezletilých dívek. Policie neměla proti podezřelé dvojici žádné hmatatelné důkazy. Karla se nakonec rozhodla pro spolupráci s kanadskou justicí. Svědčila proti manželovi výměnou za mírnější trest. Pomohla tak vyšetření nejbestiálnějšího případu v severoamerické historii. Kontroverznost a brutalita snímku byla důvodem k pozastavení distribuce filmu a nejen v Kanadě se vedly obšírné diskuze o jeho vzniku. Karla Homolka, po otci Češka, opustila vězení loni v létě. Odborníci ji označili jako osobu s nesmírnou inteligencí a vysokou schopností manipulovat s lidmi. Za mřížemi se jí právě díky těmto vlastnostem podařilo vystudovat psychologii. Hrají: Laura Prepon, Misha Collins
Vstupné: 70,-Kč USA 100min DO 18 LET NEPŘÍSTUPNÝ


Čtěte dále:   Program kina Humpolec

sobota 23.9.neděle 24.9. 20:00 ANGEL-A
Skočil si z mostu pro lásku. Každý máme svého Anděla.


Gangster pařížského podsvětí André (Jamel Debbouze) má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu (Rie Rasmussen), která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala? Tímto černobílým snímkem se slavný Luc Besson vrátil po šesti letech k filmové režii.
Vstupné: 70,-Kč Francie 90min


úterý 26.9.středa 27.9. 17:30 GARFIELD 2
„Byl bych radši, kdyby rána začínala později“


GARFIELD, všemi milovaný kocour, odjíždí do Evropy. Cestuje společně se svým věrným parťákem psem ODIE, aby překvapili svého páníčka JONA (BRECKIN MEYER), který je právě s přítelkyní LIZ (JENNIFER LOVE HEWITT) v Londýně. V zemi Big Benu, Buckinghamského paláce, Scotland Yardu a především „fish and chips“, začíná Garfieldovo skutečné dobrodružství, když dojde k jeho záměně za PRINCE, královskou kočku (vypadá náhodou úplně stejně jako Garfield), která po své zesnulé paničce Lady Eleanor právě zdědila zámek Carlyle.
Vstupné: 70,-Kč USA 80min ČESKÝ DABING


úterý 26.9.středa 27.9. 20:00 V ZAJETÍ RYCHLOSTI
Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší.


Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal. Anthony Hopkins hraje hlavní roli lehce výstředního motocyklisty a zachycuje jeho sílu, tvořivost, šarm …i potrhlost – řečeno slovy režiséra, který znal Munroa osobně a sám se nikdy nevzdal snu natočit o něm film
Vstupné: 60,-Kč USA 120min


sobota 30.9.neděle 1.10. 20:00 SUPERMAN SE VRACÍ
Muž z oceli se vrací zpět, aby se stal zachráncem lidstva.


Po tajemném muži z oceli nebylo v posledních letech ani vidu, ani slechu. Čas dozrál ke změně a on v epickém akčním dobrodružství Superman se vrací otevírá novou kapitolu ságy o nejoblíbenějším ze superhrdinů. Jeho dávný nepřítel si s ním chce jednou provždy vyrovnat účty, Superman přichází k poznání, že žena, kterou miluje, Lois Laneová, si zařídila život po svém. Nebo ne? Superman nyní stojí před dvojí výzvou: chce překonat emocionální vzdálenost, která vznikla mezi ním a Lois, a zároveň se zařadit do společnosti, která už se naučila žít bez jeho intervence. Ve snaze zachránit svět před hrozící katastrofou se Superman vydává na dlouhou dobrodružnou cestu, která jej zavede jak do mořských hlubin, tak do nejodlehlejších koutů vesmíru.
Vstupné: 70,-Kč USA 150min


V říjnu uvidíte:


1. SUPERMAN SE VRACÍ


3.,4.,5. SKY FIGHTERS: AKCE V OBLACÍCH


7.,8. LETS´ DANCE


10. TAJEMSTVÍ OCEÁNU


11.,12. TRÁVA


14.,15. ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU


17.,18. V TOM DOMĚ STRAŠÍ


17.,18.,19. MIAMI VICE


21.,22. SUPER NÁHRADNÍK


24.,25.,26.,28.,29. KRÁSKA V NESNÁZÍCH


31. a 1.11. PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Varování pro řidiče

Čt Srp 24 , 2006
Pokud si lidé chtějí ušetřit nervy na přeplněných místních komunikacích, měli by si do konce týdne odpustit jízdu autem po Humpolci. Od dnešního dne až do neděle bude totiž trvat úplná uzavírka Okružní ulice, kde dochází ke kompletní rekonstrukci povrchu vozovky. Čtěte dále:   Program kina na duben

You May Like

Témata