Varování pro řidiče

2

Pokud si lidé chtějí ušetřit nervy na přeplněných místních komunikacích, měli by si do konce týdne odpustit jízdu autem po Humpolci. Od dnešního dne až do neděle bude totiž trvat úplná uzavírka Okružní ulice, kde dochází ke kompletní rekonstrukci povrchu vozovky.

Vozidla do hmotnosti 7,5 tuny jsou odkláněny na Okružní ulici druhé třídy, odkud mohou pokračovat ulicemi Na Kasárnách, Kamarytovou, Čejovskou, Sluníčkovou, Hradskou, Hrdličkovou a 5. května, kde se opět napojí na silnici první třídy. Tudy povede i opačný směr. Objížďka je dlouhá čtyři kilometry. Ostatní řidiči jednodušeji objedou Humpolec přes Komorovice a Bystrou. Kamiony nad 7,5 tuny z Pelhřimova zamíří do Světlé nad Sázavou a odtud do Havlíčkova Brodu. Opačný směr je veden do Jihlavy a odtud přes Větrný Jeníkov do Bystré a Komorovic.


Od dnešního dne se řidiči nedostanou z Humpolce do Havlíčkova Brodu. Mezi Rozkoší a Skálou firma pokládá nový povrch. Objížďka je vedena přes Světlou nad Sázavou a v opačném směru přes Herálec. Vozidla nad 7,5 tuny se vydají po stejné trase jako při uzavírce Okružní ulice. Dojde i k výraznému zpoždění autobusových spojů, které budou zajíždět do obcí podle jízdního řádu, ale dále se vydají po objízdných trasách.


(Zdroj: Listy Pelhřimovska)

myska

2 thoughts on “Varování pro řidiče

  1. zoufale špatně připravené !!!! celý Cípek je již dva dny odříznut od světa, aniž by kdo občany informoval ! jezdí se zákazy sem tam – no prostě totální bordel ! kdo je za toto zodpovědný ?

    1. Vše perfektně připraveno a zajištěno!!! Obyvatelé v Cípku se dostanou, kam potřebují, pokud se něco přihodí, tak sanitka či hasiči se dostanou na místo včas, zkrátka organizace, jak má být. Opět názorná ukázka toho, jak MÚ dokáže vše perfektně zajistit. Značení objížděk vynikající, všichni vědí, jak a kudy se dostanou na původní směr. Jen tak dál, vážení zastupitelé, určitě Vás zase budu volit !!!!! J.Š.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecký fotbal získá posilu ze zahraničí

Čt Srp 24 , 2006
Do Humpolce má přestoupit ghanský fotbalista Abdul Mohammed Rahman, který působil v italské Sampdorií Janov nebo také ve Švýcarsku v FC Chiasso a FC Zug.

You May Like

Témata