Program kina na měsíc ŘÍJEN

Co uvidíte v humpoleckém kině příští měsíc.

Středa 1.10.  20:00 hod. SIROTČINEC              


Laura koupila sirotčinec, ve kterém strávila své dětství, a spolu se svým manželem ho chtějí opravit a znovu otevřít pro nemocné a invalidní děti. Toto nové prostředí však probouzí u jejich syna zvláštní představivost… ale je to jen představivost? Oblíbené hry s neviditelnými kamarády začnou rodiče znepokojovat. A když při jedné z her syn záhadně zmizí, Laura neváhá požádat o pomoc parapsychologa. Záhadu, kterou je dům obklopen, musí za každou cenu odhalit.


Vstupné: 70,-Kč  mysteriózní  horor   Mexiko / Španělsko 100min


                                                                                                               


Čtvrtek 2.10.  20:00 hod. NÁŠ VŮDCE   art


Německo. Současnost. Učitel gymnázia Rainer Wenger se rozhodne během týdenního projektu na téma „Státní formy“ vyzkoušet jeden pokus, aby přiblížil studentům počátek diktatury. Pedagogický experiment s ničivými následky. Nejdříve to začalo neškodně s pojmy jako disciplína a pospolitost, ale během několika dnů se teorie změnila v praxi. Název projektu: Vlna. Už třetí den začínají studenti ty, kteří smýšlejí jinak, odstraňovat a ustrkovat.


Když se situace na turnaji ve vodním pólu nakonec vyhrotí, rozhodne se učitel experiment zrušit. Příliš pozdě! Vlna se už dávno dostala mimo kontrolu…


Vstupné: 70,-Kč  drama Německo  120min


 


Sobota 4.10. – neděle 5.10.  20:00 hod. MAMMA MIA !        


Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA.


Sophie řeší problém – kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se v době kriticky blízké Sophiinu početí Donna (Meryl Streep) spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam – Pierce Brosnan, upjatý bankéř HarryColin Firth, svérázný dobrodruh BillStellan Skarsgård) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože máma neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby. Příběh křišťálově čistý jako voda v každé lepší řecké zátoce dějově posouvají dopředu písničky od ABBA neodolatelně nazpívané hvězdami filmu.


Vstupné: 70 Kč muzikál  BRIT  100min


 


Úterý 7.10. – středa 8.10. – čtvrtek 9.10.  20:00 hod. HANK A MIKE         


Dneska už se na zázraky spoléhat nedá. Dva kámoši a spolubydlící Hank a Mike jsou velikonoční zajíčci. Žijí v normálním reálném lidském světě. Jeden běhá po barech za ženskýma, druhý se před nima raději schovává. Jednou za rok spolu roznášejí vajíčka dětem, protože tohle je jejich džob, tohle jim jde. Makají pro Velikonoční s.r.o. až do okamžiku, kdy ten kreténský nový manažer označí Velikonoce za svátky druhé kategorie a Hanka a Mika propustí. Co je to za zrůdu, že klidně propustí velikonoční zajíčky? Co by asi tak měli dělat jiného, ha? Z těžkého K.O. tyhle dvě růžovky zachrání snad jedině zoufalý čin, při kterém to smrdí kriminálem. 


Vstupné: 60,-Kč  komedie  Kanada, USA 90min 


 


Sobota 11.10. – neděle 12.10.  20:00 hod.


Úterý 14.10. – středa 15.10. – čtvrtek 16.10.  20:00 hod. TOBRUK  filmový tip


Příběh československých vojáků, kteří bojovali za druhé světové války v severoafrickém Tobruku.


Na základě skutečných událostí.


Druhá světová válka, podzim roku 1941. Do Němci a Italy obleženého města Tobruku v severoafrické Libyi jsou odveleni vojáci 11. východního československého praporu. Mezi nimi je i mladý voják Jiří Pospíchal. Jeho naivní a idealistické představy o hrdinství a válce jsou syrově konfrontovány s nesnesitelným peklem africké pouště, dennodenním ohrožením života  a všudypřítomnou smrtí. To vše si u něj vybírá svojí krutou daň, kterou umí vyměřit jen válka.


Hrají:Jan Meduna, Petr Vaněk , Robert Nebřenský a další. Režie Václav Marhoul.


Vstupné: 70 Kč  válečné drama  ČR 100min


 


Úterý 14.10. – středa 15.10.  17:30 hod. ZAPOMENUTÝ OSTROV pro celou rodinu


Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gepard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení knížek o Alexi Roverovi, největším dobrodruhovi všech dob. Jednoho dne Jack odjede na druhý ostrov a Nim zůstane sama doma.  Jenže vzápětí udeří bouře a po Jackovi jakoby se slehla zem. Nim se tedy rozhodne napsat Alexovi, aby jí přijel zachránit. Jenže Alex je ve skutečnosti osamělá čtyřicátnice (Jodie Foster), která se vypraví na osamělý ostrov, kde jí čeká největší dobrodružství jejího života. Film plný romantiky velkých dálek, nekonečných možností dětské fantazie, přátelství, lásky a porozumění.

Čtěte dále:   TADY VARY 2023/24

Vstupné: 70,-Kč  český dabing  dobrodružný rodinný  USA 90min


 


Sobota 18.10. – neděle 19.10.  20:00 hod. SEZNAMTE  SE  S  DAVEM


Joshovi je dvanáct a je vášnivým astronomem amatérem. Jednoho večera na nebi objeví rychle se přibližující malý meteorit, který nakonec skončí v jeho akváriu mezi rybičkami. Za několik dní  na Zemi přistává vesmírná raketa s mimozemskou posádkou, která má pomocí  meteoritu odčerpat všechnu pozemskou vodu, aby zachránila svojí planetu. Raketa vypadá z venku jako obyčejný pozemšťan (Eddie Murphy), ale ve skutečnosti je to ta nejdokonalejší mimozemská loď, jakou kdy svět spatřil. Její posádku tvoří stovka mrňavých astronautů a jeden stejně mrňavý kapitán Dave (Eddie Murphy). Po přistání se Dave musí naučit pořádně chodit, ale sotva se mu to podaří, srazí ho auto, které řídí Joshova potrhlá matka – malířka se sklonem zamilovávat se do opravdu podivných chlapíků.


Vstupné: 70,-Kč  český dabing  rodinná  komedie  USA 90min


 


Úterý 21.10. – středa 22.10.  20:00 hod. HELLBOY II.: ZLATÁ ARMÁDA


Pekelnou výhní doruda rozpálený Hellboy (Ron Perlman) zbožňující dobré doutníky a ohnivou krásku Liz, bude znovu drtit záporáky a k tomu trousit jednu drsnou hlášku za druhou.


Syn vládce podsvětí, princ Nuada se snaží zkompletovat sbírku artefaktů, jež mu mají pomoci oživit Zlatou armádu, nezničitelná monstra, která za pár minut udělají z lidstva ohrožený druh. Zaměstnanci nejtajnějšího ze všech tajných úřadů se vypraví do tábora nepřítele, aby zastavili Zlo, ještě než se stačí vyvalit na Zem. Vy se vydáte s nimi, a protože vás povede režisér Gulillermo del Toro s nedozírnou výtvarnou fantazií, připravte se, že uvidíte, co jste asi ještě neviděli.


Vstupné: 70,-Kč  akční  USA 120min


 


Čtvrtek 23.10.  20:00 hod. SISSI A YETTI  


Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Ale císařovna Sissi je unesena.  Ačkoli  nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem!


Vstupné: 70,-Kč  český dabing  animovaná parodie  Německo 85min


 


Sobota 25.10. – neděle 26.10.  20:00 hod. PROSÍME PŘETOČTE


Neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech, jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. 


Jerry a Mike jsou kámoši už od dětství. Jerry (Jack Black) je mechanik a žije v karavanu v blízkosti elektrárny. Mike (Mos Def) bydlí a pracuje ve videopůjčovně a snaží se zachránit skomírající obchod. Žádný div, když se uprostřed jejich nicotných životů v Jerryho hlavě zrodí představa, že mu elektrárna ničí mozek. Po jeho neúspěšném pokusu o sabotáž se však něco doopravdy stane. Jeho zmagnetizovaný mozek vymaže všechny kazety v Mikově videopůjčovně. Protože nechtějí hrstku posledních zákazníků zklamat, nenapadne je nic lepšího než smazané filmy přetočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop.


Vstupné: 70,-Kč   komedie  USA100min


 


Středa 29.10. – čtvrtek 30.10.  20:00 hod. CESTA DO STŘEDU ZEMĚ   


Vizionářský vědec Trevor Anderson (Brendan Fraser), jeho synovec Sean (Josh Hutcherson) a jejich krásná místní průvodkyně Hannah (Anita Briem) v průběhu vědecké výpravy na Islandu nečekaně uvíznou v jeskyni, ze které je jediným možným únikem pronikat hlouběji a hlouběji do hlubin Země. Během cesty světem, který lidský zrak nikdy předtím nespatřil, se trojice setká tváři v tvář se surrealistickými a nepředstavitelnými postavami, včetně obrovských létajících piraní, světélkujících ptáků a hrozivých dinosaurů z dob dávno minulých.


Vstupné: 70,-Kč  dobrodružný  USA  95min


 


V listopadu uvidíte :


 


1.11.2008         VOČI 14. od 20hod až do rána s občerstvením čtyři filmy


1.ROLLING STONES


2.KRTEK 


3.CONTROL


4.BUENA VISTA SOCIAL CLUB


Vstupné: 180,-Kč, v předprodeji 220,-Kč, na místě občerstvení v ceně vstupného


4.,5.,6.,8.,9.  MÁJ


11. DISASTER MOVIE


12.,13. STAR WARS: KLONOVÉ VÁLKY


16. v 15:00  hod. POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE – pásmo krátkých filmů pro nejmenší


15.,16.,18.,19.,20. NESTYDA


19.,20. v 17:30 VESMÍRNÍ OPIČÁCI   pro děti


22.,23. TROPICKÁ BOUŘE


25.,26. DĚTI NOCI


27. RUDÝ BARON


30. v 15:00 hod. PŘÍBĚHY CVRČKA A ŠTĚŇÁTKA – pásmo krátkých filmů pro nejmenší

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krajský přebor mužů AXA liga - utkání v Humpolci

Pá Zář 26 , 2008
V neděli 28.září v 16.30 hod. vstupuje hokejová Jiskra Humpolec A do Krajské AXA ligy mužů. Úvodní kolo se odehraje na zimním stadionu v Humpolci. Všichni fanoušci ledního sportu jsou srdečně zváni. Přijďte povzbudit humpolecký tým! Čtěte dále:   Program kina na duben

You May Like

Témata