Program kina Humpolec – srpen 2004

7

Jéé, sorry, já zapomněl na srpnový kino….

sobota 31.7. 20:00hod, neděle 1.8. 20:00hod
50x A STÁLE POPRVÉ
Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry láme srdce dívek bez problému, ale po setkání s Lucy  si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života…  Hrají Adam Sandler , Drew Barrymore. Komedie.
Vstupné: 60,-Kč       USA 99min

úterý 3.8. 20:00hod, středa 4.8. 20:00hod
RISKNI TO S POLLY
Ben Stiller představuje Reubena Feffera, který pracuje pro největší životní pojišťovnu, kde je hvězdným poradcem pro analýzu rizik. Jeho dokonalé plány pro život a lásku však náhle zmaří jeho nevěsta během romantických líbánek: opustí ho kvůli svalovci, instruktorovi potápění. Reuben je otřesen, ponížen a stihnou ho akutní problémy se zažíváním. Rozhodne se, že napříště musí plánovat svůj život mnohem pečlivěji. Ale příležitostné setkání s přítelkyní z mládí jménem Polly, která je Reubenovým pravým opakem a touží po dobrodružství, ho naopak uvrhne do kolotoče, tvořeného sportem, kořeněnými pokrmy, fretkami, tancem salsa a životem pro jediný okamžik. Romantická komedie.
Vstupné: 60,-Kč      do 12 let nevhodné                            USA 90 min

sobota 7.8. 20:00hod, neděle 8.8 20:00hod
ZLODĚJ ŽIVOTŮ
Temný kriminální psychologický thriller. Angelina Jolie pátrá jako speciální agentka FBI v Montrealu po záhadném sériovém vrahovi. Ten si zároveň s usmrcením obětí přivlastňuje jejich identitu a pokaždé záhadně zmizí z povrchu zemského. Podaří se Angelině za pomoci duševně rozkolísaného svědka Ethana Hawkea vraha najít?
Vstupné: 60,-Kč   do 12 let nevhodné      USA 100 min

úterý 10.8. 20:00hod, středa 11.8. 20:00hod
ČESKÝ SEN
Dva studenti FAMU, Vít Klusák a Filip Remunda dostali výborný nápad a dotáhli ho až do konce. „Postavili“ v Praze-Letňanech hypermarket s lákajícím názvem Český sen a nalákali do něj pár set lidí. Film Český sen je dokumentem. Provází nás nápadem vyzkoušet vliv reklamy na lidi v praxi. Tvůrci si k tomu vymysleli hypermarket a rozjeli akci ve vší parádě. Chytrá, monstrózní reklama na nás vloni na sklonku jara zírala snad z každého kroku: televize, rádia, tramvají, billboardů. Možná si na to vzpomenete. Kromě toho lepé dívky rozdávaly v metru letáky s neuvěřitelně levnými cenami. Vše směřovalo k tomu, aby se 31. května na (po většinu reklamní kampaně) blíže neurčeném místě sešlo co nejvíc nákupuchtivých lidí a režiséři jim mohli říct, že si toho dne tady nic nekoupí, že to všechno vzniklo jenom kvůli jednomu dokumentu. Český sen je svým způsobem mystifikační dokument. Ale nejen ten. Taky, z větší části, je to dokument o novém fenoménu českého národa. O novém způsobu trávení volného času. 
Vstupné: 60,-Kč          ČR  80 min

sobota 14.8. 20:00hod, neděle 15.8. 20:00hod
SPIDER MAN 2
Atraktivní pokračování slavné komiksové adaptace v režii Sama Raimiho . Film je založen na klasické komiksové postavě nakladatelství Marvel Comics. Peter má problémy i se svým nejlepším přítelem Harrym . Jejich kamarádský vztah začíná být stále více zastíněn Harryho záští vůči Spider-Manovi, jehož viní ze smrti svého otce. Když už se zdá, že se situace nemůže změnit k horšímu, je Peter postaven tváří v tvář mocnému Dr. Octopusovi – ďábelské stvůře s dvěma páry smrtících chapadel, která je mu více než důstojným protivníkem. Aby dokázal jeho řádění zastavit, musí se naučit žít se svým osudem a využít všech svých schopností, které jsou mu zároveň darem i prokletím.
Vstupné: 70,-Kč    ČESKÝ DABING       USA   120 min

úterý 17.8. 20:00hod, středa 18.8. 20:00hod
DVANÁCT DO TUCTU
Rodinná komedie o početné rodině sportovního trenéra Toma Bakera, který je navzdory americkým rodinným statistikám, podle nichž na jednu rodinu připadá 1,87 dítěte, otcem 12 synů a dcer. Jeho žena Kate je nejen chápavou manželkou a milující matkou, která rutinně řeší každodenní chod domácnosti i radosti a strasti ratolestí, ale dokáže se i sama prosadit jako spisovatelka. Trable rodiny Bakerových začne, když Kate dostane dopis, že prestižní nakladatelství vydá její knihu a zve ji na promotion akci do New Yorku. Ve stejné době se hlavě rodiny Tomovi Bakerovi splní celoživotní sen – má trénovat univerzitní mužstvo a rodina se kvůli jeho zaměstnání musí přestěhovat, což se dětem velice nelíbí.
Vstupné:60,-Kč     USA 95min

Čtěte dále:   Městské kulturní a informační středisko v Humpolci vyhlašuje výběrové řízení na pozici „pracovník/pracovnice kina“

sobota 21.8. – neděle 29.8. 2004  
Filmový festival  FILM A DĚJINY  2004: STŘEDOVĚK VE FILMU
HRAD ORLÍK U HUMPOLCE A KINO HUMPOLEC            


úterý 24.8. 20:00hod, středa 25.8. 20:00hod 
PRESUMPCE VINY
Policejní šéf Denzel Washington podvádí Evu Mendesovou, z lásky loupí špinavé peníze a záhy je sám oloupen. Co hůř, v sympaticky povedené variaci na klasický film noir se z něj stává hlavní podezřelý. Matt Lee Whitlock pracuje jako šerif v idylickém floridském městečku Banyan Key. Je poctivý, pečlivý a oblíbený – ovšem jen do té doby, než se stane podezřelým z vraždy dvou lidí. Nikdo ale netuší, že Matt, který se právě rozvádí se svou krásnou, ale odcizenou manželkou Alex, udržuje už delší dobu tajný a vášnivý milostný poměr s vdanou Ann Merai Harrisonovou, kterou její manžel Chris týrá. Kriminální drama.
Vstupné: 60,-Kč  do 12 let nevhodné      USA 100 min


sobota 28.8. 20:00hod, neděle 29.8. 20:00hod 
+ UMUČENÍ KRISTA
Film je o posledních dvanácti hodinách života Ježíše z Nazareta. Následkem zrady Jidáše Iškariotského je Ježíš zatčen a odveden do města Jeruzaléma, kde ho vůdcové farizeů obviní z rouhání a vynesou nad ním rozsudek smrti. Ježíš na sebe bere svůj kříž a musí ho nést celým Jeruzalémem až na vrchol Golgoty.  Historické drama.
Vstupné: 70,-Kč       USA 120 min

úterý 31.8. 17:00hod, středa 1.9. 17:00hod a  20:00hod, čtvrtek 2.9. 17:00hod a 20:00hod
HARRY POTTER A VĚZEŇ Z AZKABANU
Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel. Zde se setká s ministrem kouzel Korneliem Popletalem, který ho překvapivě za jeho provinění nepotrestá. Je to proto, že z vězení v Azkabanu uprchl nebezpečný čaroděj Sirius Černý, který podle legend přivedl lorda Voldemorta k Harryho rodičům a je tak zodpovědný za jejich smrt. Nyní Voldemort usiluje také o zabití Harryho. A aby nebyl všem hrůzám konec, hostí Bradavická škola hrozivé azkabanské stráže, zvané mozkomoři. Ti mají za úkol ochraňovat Harryho a další studenty před černým čarodějem. Střetnutí mezi Harrym a záhadným vězněm Siriem Černým se zdá být nevyhnutelné. Harry Potter bude potřebovat veškerou možnou kuráž, kouzla a podporu, aby dokázal odhalit pravdu a vazby na tajemnou minulost…
Vstupné: 60,-Kč ČESKÝ DABING  150minV ZÁŘÍ UVIDÍTE:
HARRY POTTER A VĚZEŇ Z AZKABANU (1.,2.), PÁNSKÁ JÍZDA (4.,5.), HŘÍŠNÝ TANEC 2 (7.,8.), SPRÁVCE STATKU (9.), TÁTA NA PLNÝ ÚVAZEK (11.,12.), SHREK 2 (14.,15.,16.), LUPIČI PANÍ DOMÁCÍ (14.,15.,16.), VĚČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI (18.,19.), KRÁL ARTUŠ (21.,22.), JÁ ROBOT (25.,26.), STEPFORSKÉ PANIČKY (29,.30.)

kapik

7 thoughts on “Program kina Humpolec – srpen 2004

  1. to neni pravda, chodim na ten golf, ne? A pracuju. A byl jsem v moste na zavodech motorek. A dneska jdu zase na golf. A zitra jdu na golf, a vecer jdu zitra na party na otvirani prvni mestsky plaze na Smichove. Tak vidis, ze nemam vubec cas. 🙂

   1. To se tak někdo má …..
    Nepochopila jsem tu větičku „A Pracuju.“
    Ty říkáš psaní nějakých přitroublých komentářů „PRÁCE“? Vždyť nic jiného neděláš (kromě toho golfu, teda).

     1. No to je jasný, Kapíku. Tak se nečerti, to byl jen vtip.

     2. no ja se taky necertim, to vypada uplne jinak. Olaf uz to zna! :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

z českých (internetových) luhů a hájů

Út Srp 3 , 2004
Tak si tak surfuju po netu a čtu si blogy. Čtěte dále:   LÁSKA NEBESKÁ (TADY VARY 4)

You May Like

Témata