Program Letní Platforma

111

18.6.2020-27.6.2020

Místo konání: Park Stromovka, Humpolec
 
Čtěte dále:   Vánoční koncert: Martin Chodúr – hlas Vánoc

Petr

111 thoughts on “Program Letní Platforma

    1. Lituji obyvatele okolí Stromovky, kteří by třeba chtěli večer klid, ale jsou nuceni poslouchat „koncerty“

    1. Jojo je to tak. Debil bude nespokojeny vzdy a se vsim.
     A az Plaforme skonci sezona, bude knucet zase z tisice jinych duvodu.
     Hlavne neresme veci, ktere reseni nemaji. Skoda casu a energie.
     Spokojeny den vsem lidem dobre duse. 😉

 1. Koncerty v uvozovkách? Takže jen vy zase máte patent na to co je dobrá hudba a co ne? Jen se nestyďte, klidně to napište rovnou jako za starých dobrých časů. – Komise pražského kulturního střediska, před kterou Törr v listopadu minulého roku úspěšně složil
  zkoušky, zřejmě nebere na vědomí, že jejich texty jsou příliš ponuré a hudba dosti jednotvárná, jen místy výrazná. Repertoár kapely neshledal závadným ani ONV Praha 10, který Törr vydal
  povolovací dekret k samostatnému koncertování. Žádné výhrady neměli rovněž hlavní dramaturg
  Bratislavského parku kultury a oddechu, přímo odpovědný za ideový obsah písní vystupujících
  hudebních skupin, a ONV Bratislava 1, který Törr povolil hrát v amfiteátru. Nepochopitelný
  formalismus čtyř institucí.

  1. Samozřejmě, že v uvozovkách, většinu účinkujících by totiž za peníze nikdo neposlouchal. Občas mám chuť tam zajít a nabídnout jim prachy, aby byli zticha.

   1. Samozřejmě je to věc (hudebního) vkusu. Asi každý má rád něco jiného, težko hledat nějakou všeobecnou shodu. Je fakt, že produkce linoucí se z parku může mnoho lidí spíše obtěžovat, než pobavit. Nechodím tam, ale nikomu to nechci ošklivit. Dělat z toho nějakou prestižní zábavu a okřikovat ty, co si dovolí to vidět jinak, mi přijde špatně. Tak tam hrají začínající interpreti, a přihlíží ti, co chtějí. Nic víc. Ať to tady klidně funguje dál, pokud to okolí bude tolerovat.

   2. Pán je hudební fajnšmekr, výborně. Tak sem s tím kdo by tam měl hrát aby to byl opravdový koncert, rád si rozšířím obzory.

 2. Pozvat jsem do Humpolce profláklý kapely je jen otázka peněz. Platforma se od svého počátku vždy snažila ukázat regionální nebo začínající muzikanty viz včerejší velice povedený koncert Movebreakers.
  A jestli nevíte co s penězma, tak je přineste organizátorům, oni je určitě použijí rozumně, pro rozvoj jejich skvělého projektu, jakým Platforma bezesporu je.

 3. Novou Stromovku a její využití včetně kavárny a platformy nám návštěvníci z jiných koutů republiky závidí a mnoho z nich si posteskne „kdyby tak něco podobného bylo také u nás v obci“. Bohužel v naší obci mnoho jedinců vše kritizuje šmahem, aniž by se nad tím alespoň trochu zamysleli……

  1. Tak jinde mají třeba místo toho funkční kanalizaci…😁 Zeptejte se občanů bydlících v přízemí paneláků na Rybníčku, jestli by raději moderní Stromovku, nebo sucho v bytě… Takovéhle akce jsou fajn, ale jsou zbytné = realizujeme je až v momentě, kdy máme doma pořádek a základní věci v cajku. Ale my radši dáme prachy na „Humpolecký moře“, přitom ho na Rybníčku dávno máme…

   1. Na „Humpolecký moře “ se dávaly peníze z městského rozpočtu?? Vážně?
    Já myslel, že je to soukromá aktivita pár nadšenců z HUGO…

   2. Otazkou, na kterou si musi kazdy odpovedet sam je:
    Jaky vyznam ma kanalizace obcas obtezujici par jedincu oproti
    super akci pro sirokou verejnost ?

    1. Jedine na co mesto uz lovilo miliony z portmonky byla nesmyslne zamyslena super akce “Humpolecke more” pod tirnou. Opet prijekt bez jasne strategie, myslenky, promyslenosti, nic. Stejne jako lanove centrum atp.

     1. Humpolecký moře na Dvoráku si platí HUGO sami bez jediné koruny z městského rozpočtu. Je to taková náplast za to, že jim město nepovolilo FOODMANII, kterou chtěli pořádat 18.7. v parku Stromovka. A ani na Food manii nechtěliod města peníze, naopak chtěl tam zvát všechny humpolecké restaurace, aby se zahojili po Covidu.
      Ale slyšel jsem, že i na “Humpolecký moře” budou firmy z humpolecka poskytující gastro servis, tedy pokud jim to zase někdo nezakáže

     2. Počkej ty řikáš že měla bejt zase foodmanie která minulej rok byla tak parádní? Kdo ji zakázal? A hlavně proč? To někdo udělal Ryznerovi naschvál ne? Asi tušim jak vane vítr.

     1. Humpolecký moře? Proboha je to chovný rybník místních rybářů, plavou v něm ryby, krmení, hnůj. A ani nechci vědět, co do něj všechno steče, když tak leje. Nevlezl bych do toho ani nic

     2. Pardon, ale to Humpolecke „more“ je dle meho nazoru, nehorazna cicovina. Prumerny obcan mesta si k mori vyjede bez toho aby se machal v takovem humusu.
      Zvlast nyni, kdy je to u more tak dostupne.
      Ale chapu ten zamer i kdyz je podle mne kontraproduktivni. Jinak tem co to vyhovuje, preji paradni dovolenou.
      (To snad uz radeji Zabak)

     3. Pokud vím tak ji chtěl udělat na stromovce a zavřít u toho Nerudovu ulici a to mu nepovolili, protože to je objízdná trasa z náměstí. Může to udělat na náměstí.

     4. Akce ve Stromovce a uzavřít Nerudovku? To přeci vůbec nedává smysl? To ti říkaj zástupci ůřadu? Mi se zdá že někdo lže.

     5. Humpolecký moře naprostá pecka dnes. Dlouho jsme si s rodinou neužili tak bájo den. Hugu se nedá upřít, že prostě myslí na nás obyčejný lidi. Pivovar většina nevlastní a přesto jim nejsme cizí. Díky, milé Hugny, že v Humpolci ste. A nenechte se otrávit občas ými výpady V. Kubíčka a jemu podobných. Prostě neví, jak se vám vyrovnat a tak melou nesmysly a bezdůvodně ůtočí.

    2. Kanalizace a jeji dostatecna kapacitni sit je preci klicova pro dalsi rozvoj mesta. Nebo co vic nechnapes ?

    3. Kanalizace obtěžující pár jedinců… No, tak to je ukázková demagogie. Většina lidí je zdravá, zrušíme tedy zdravotní péči?

     1. No potěš koště , jestli takto přemýšlí většina HUGO, tak se máme na co těšit…až bude HUGO na radnici a kromě líbivých píár projektů bude muset taky vykonávat běžnou agendu, to bude masakr.
      Ty budeš asi trošku natvrdlej a tak se ti to pokusim vysvětlit ještě jednou:
      Když budeš mít barák kterej je dle zákona řádně skolaudovanej ale je postavenej u poddimenzovaný kanalizace, která je v majetku města a při každym většim dešti, budeš mít barák vytopenej. Tak se budeš zákonitě domáhat nápravy a náhrady škody na správci kanalizace. Je úplně jedno, jestli seš jedinej a nebo je vás víc. Je to prostě povinnost majitele a správce sítě. Vážně nevím, co na tom nechápeš???

     2. Myslím že se pleteš HUGO moc dobře chápe nutnost pořádný infrastaruktury a proto jeho zástupce Mgr. Václav Alenka bude předkládat ve středu samostatnej bod k projednání poldru a dešťovkový kanalizace. Ten tvůj poznatek musíš napsat starostovi a jeho soukolílům. Ty jsou ein bischen natvrdlý když kanalizaci neřeší přes deset roků!

     3. Hele a kde bych nasla podklady k bodu V. Alenky ?? Bydlim v RD pod poldrem v Mirovce.

     1. Tady nejde o to, kdo platí projekt humpolecký moře. Tady jde o to, že máme v Humpolci možná jiné věci na práci, které mají mít tutově přednost. Deklarované nadšení konšelů z projektu koupaliště na Dvoráku je moc pěkné, ale musejí být připraveni na to, že pokud do toho dají kačky, měli by být schopni se podívat do oci lidem na Rybníčku, kteří maji vyplavený byt po každém větším dešti. Mám pocit, že radnice se „hugizuje“ = vybírá projekty podle PR. Nic víc.

     2. děkujeme Městskému úřadu za názor. Pologramoti z ODS se znovu projevili…

     3. Hugny maj velkou výhodu v tom že maj pořád kde brát. Jsou studnicí nápadů. To se bohužel o sestavě u kormidla města říct fakt nedá. Proto taky trio klaunů nemůže dělat PRko. Vlastně reaguje dycky jen na napády Huga.

     4. Když teď radnici stačí reaktivní chování v podání kamarádů z ODsky a KDU tak proaktivní chování Hugů bude velká výhra pro všechny občany a hlavně město!

     5. Tak dneska HuGO palec hore! Perfektní to bylo u moře Dvoráčku!

  1. Bude to rozhodně náročnější, než pořádat žranici na náměstí, nebo v parku na stromovce. Dokonce to bue ještě náročnější, než „vybudování“ Humpoleckého moře.
   U toho se totiž musí přemýšlet.

   1. A tak je to prave ten spravnej uko pro HUGo, ktery mysli. Ne pro OdS, ktery je uz vycpela a kritickym tematum se radci vyhyba. Ji i KDU jsou obcani u zadetele.

    1. To je pravda! Pan Klap by mohl povyprávět, jak s ním na úřadu konšelé jednají. Nebo spíš vůbec nejednají. Jak smutné. Jak nejde o pívo, starosta nekoná.

 4. Ještě štěstí, že letos nebyl Bernardfest. Zase zadrátované náměstí kolik dní předem, k tomu uzavírky silnic díky rekonstrukci. Opravdu odlehlo od tohoto festivalu.

 5. Dobrý den všem přeje Karel Klap. Skutečně mohu potvrdit, že ve spolupráci se zastupiteli panem Alenkou a Voplakalem jsme zpracovali velmi ucelený materiál, který hodláme předložit na zítřejším zastupitelstvu dne 24.6. 2020. Materiál je poměrně obsáhlý a komplexní, je zpracovaný tak, jak mě o to požádal pan starosta a i pan zastupitel Jirků na posledním zastupitelstvu. Obsahuje exkurz do historie celé problematiky kanalizace a poldru v lokalitě ulic Blanická, Mírová, Emericha Dítě a Jakuba Hrušky. V další části se zabývá návrhy na potřebná opatření a v poslední části se odkazuje na zprávu statika a projektanta poldru.
  K našemu údivu však v materiálech zveřejněných městem jako „Podklady pro zastupitelstvo“ byly celé důležité úseky této zprávy vypuštěny. Letmým pohledem jsem zjistil, že chybí pasáž týkající se historie od roku 2006. Dále pak i pasáž s vyjádřením statika a projektanta poldru. Stále chci věřit, že se toto stalo nějakým nedopatřením /nebo snad né/.
  Pro spoluobčany uvádím, že pan zastupitel Alenka zaslal všem zastupitelům materiál celý, takže alespoň oni, když né veřejnost, si mohli udělat ucelený názor. Věřím, že zodpovědní zastupitelé si názor udělají a vyjádří se na zastupitelstvu k dané problematice a jistě již přinesou nějaké návrhy, kterými se celá situace dá řešit, aby celá inkriminovaná oblast se stala oblastí z hlediska odvodu dešťových vod oblastí bezpečnou.
  Na závěr bych chtěl Vás všechny, kteří máte stejný názor na danou věc, požádat o podporu při řešení této problematiky. Buďte adresní a transparentní. Já osobně jsem vždy podepsán pod každým příspěvkem, ale zároveň chápu obavy některých spoluobčanů, že se vyjadřují pouze anonymně. To samozřejmě svědčí i o úrovni a atmosféře, která panuje v našem městě.

  1. Pane Klap pokud je v historii a/nebo ve zprave statika neco co znaci pochybeni radnice tak jim to nevoni To je duvod proc zverejnily jenom neco.

  2. A jaké řešení radnici tedy navrhujete? Bude to realizovatelné ještě letos nebo spíše v delším časovém úseku

   1. Mno nevim. Když vedeni města nebylo schopné vyřešit problém kanalizace za 10 let tak se letos určitě nestihne všechno ,,zalepit,, A proč by měl řešení navrhovat pan Klap ? Dyť na radnici je dost placených ouřadů ne ?

   2. Samozřejmě, že v námi předloženém materiálu jsou i návrhy řešení. Toto tam ještě zůstalo, takže doporučuji si tyto materiály prostudovat /podklady pro zastupitelstvo 24.6. 2020/. Při zastupitelstvu, kde se projednával rozpočet města jsem poukazoval na to, že v rozpočtu chybí peníze na kanalizaci pod poldrem, která již měla být dávno dle slibů radnice zhotovena. Pan starosta mi odpověděl, že položka na kanalizaci v rozpočtu není. Z toho usuzuji, že při současném tempu řešení tohoto problému to bude záležitost minimálně jednoho roku a více. Samozřejmě v našich návrzích jsou i věci, které se při dobré vůli dají realizovat ještě letos. Rozhodující je ale vybudování dostatečně kapacitní dešťové kanalizace z poldru přímo do Pstružného potoka, jinak problém nebude nikdy dořešen. Klap

    1. Nojo, destova kanalizace zpod novych parcel a z Mirove, Druzstevni …… Pracuji ve firme, pres kterou se to melo kopat. Loni. Mesto souhlas majitele melo, byl domluven termin praci. Asi dva mesice pred realizaci to padlo.

     Neco malo jsem si tu vyslechl – a pokud je to alespon z casti pravda, je to kostlivec ve skrini jako hrom a vubec se nedivim, ze soucastne vedeni mesta dela, jako ze ten problem vubec neni 🙁

     1. Dobrý den, vše, co jsem řekl a co padlo včera na zastupitelstvu z úst pana Voplakala a Alenky je pravda. Na všechno máme doklady, které jsem získal z veřejných zdrojů. Naše důvodová zpráva , kterou jsme poslali do zastupitelstva jako podklady pro jednání obsahovala 48 stránek. V podkladech, které připravuje někdo z města, se ale objevilo jenom stránek 23. Takže nehodící dokumenty, které hovořily o tom, co město mělo v minulosti uloženo udělat stavebním úřadem, Vodakem a Odborem životního prostředí, bylo z těchto podkladů vyjmuto. Asi si dovedete představit proč. Dále bylo vyhozeno z podkladů vyjádření statika a projektanta poldru, které bylo pořízeno po povodni v roce 2019. O celkové úrovni jednání kolem tohoto bodu se můžete více dovědět ze záznamu ze zasedání. Potom si jistě vytvoříte vlastní názor. Klap

     2. Dobrý den, kdo měl nakonec pravdu na svahu v srpnu nasetou řepkou?
      Pan starosta se až grotesně zastal ředitele ŠS ing. Máchy 🙂

     3. Nemam jak overit info. Tedy je nebudu poustet dale a cerit vodu. Ale jde o lokalitu Jakuba Hrusky a Emericha Dite a o kanalizaci co neni hotova. Ono s tim nejspis souvisi i problem poldru jak ho prezentuje pan Klap.

 6. Ještě jednou dobrý den, samozřejmě, že pravdu jsem měl já, protože pan ředitel statku mluvil o jiném bloku pole, než kterého se týkal onen zmiňovaný zápis.Toto jsem se snažil i vyjasnit, ale pan předsedající mi neudělil slovo. Vše jsme si vyjasnili. Bylo ale smutné, že k tomu vyjasnění nemohlo dojít tam, kde se celá věc řešila. Byli jsme jak malí kluci posláni ven za dveře, aby snad náhodou něco neprosáklo na veřejnost. Nejsem si celkem jist, zda nedošlo k porušení jednacího řádu. S panem ředitelem jsme ještě v docela pozních hodinách prošli na jeho žádost celou lokalitu, kde jsem mu celou záležitost objasnil na místě samém. Oceňuji tedy alespoň jeho přístup k celé věci a doufám, že při případném řešení celé záležitosti předá své poznatky ostatním členům rady. Klap

   1. Dik za odkaz. Bida, bida bida kdyz vidim jak starosta porusuje jednaci rad. Kdy uz bude predsedat konecne nekdo kdo ma prehled a umi vezt schuzi?

   2. Jednání zastupitelů se stává sledovanou reality šou. Je ale dost smutné, když vidím některé naše zvolené zástupce, jak /ne/jednají v zájmu nás občanů, ale ve prospěch někoho jinýho. Ta věc s kanalizací je až absurdně smutná, když starosta pobízí nové mladé zastupitele, aby předložili jako samostatný bod poldr, u jehož zrodu tito noví zastupitelé ani být nemohli zatímco mnoho ostatních starších jo a nic do dnešní doby tato stará garda nevykonala. Jenom slibovala a nekonala. Snad si právě tyhle momenty my voliči uvědomíme za dva roky a dáme hlas tomu, kdo umí hlavně dělat, ne jen slibovat.

    1. Tak snad se do těch dvou let konečně objeví někdo, kterému bude stát za to, dát
     hlas. Znám pár lidí co by na radnici pasovali , ale většinou na to nemají
     čas nebo chuť, nebo obojí. Tak budeme doufat.

     1. Přesně tak. Naděje umírá poslední. A díky Hugu a jeho činnosti se o politiku začínají zajímat větší skupiny občanů, což je dobře. Třeba právě z nich vzejdou noví politický zástupci obyvatel.

     2. Neznám jich teda moc. Vlastně nikoho,protože i ti dnes možná dobří si nepotřebují nechat nadávat od voličů, pokud by do toho šli. Dnes jsou hrdinové a druhý den budou tady tepáni hlava nehlava

 7. Nebudu se vyjadřovat k panu starostovi a jeho řízení či spíše neřízení zasedání zastupitelů.Pouze bych doporučil aby se pan starosta podíval na stejném webu na řadu měst téměř stejné velikosti jak probíhá a jak se řídí zasedání zastupitelstva.Mám dojem,že se z „poldru“ dělá problém možná větší než by si zasluhoval.Poldr by měl ,,nastupovat,, až když dešťová kanalizace nestíhá a téměř vše je zahlceno vodou tak nastupuje poldr aby zachytil vodu co se valí po povrchu půdy.Po každém přívalovém dešti jsem si dotčené lokality procházel a tak nabízím možné řešení.Zaměřit se na pole za domy které jsou nad poldrem a už tam tu vodu usměrňovat třeba do nějakého koryta(už se tam začíná něco konat) protože na úrovni kravína už je tak obrovské množství vody,že se jím prožene,bere sebou slámu, seno a ucpávají se všechny kanalizační vpusti až po ulici Na Rybníčku.Takže pod kravínem je potřeba daleko větší průměr zatrubnění pod silnicí a směřovat vodu za sběrné suroviny do pstružného potoka.Pokud tato voda se nezreguluje budou neustálé problémy pro domy od poldru až po ulici Nerudovu potažmo garážě Na Rybníčku kde se můžete přesvědčit o zdárném růstu obilovin.Vše mám nafoceno jak voda postupovala a kudy se valila.Samozřejmně,že si uvědomuji,že dotčené pozemky jsou soukromé a je nutné jednat s majiteli,ale od toho tu máme přeci Mú.Nedovedu si představit,jak obrovský by musel ten poldr aby zachitil to obrovské množství vody,proto by se velká část povrchové vody měla odvádět mimo poldr.

  1. Vyžádejte si na úřadu podklady které někdo záměrně nezveřejnil, ačkoliv byly v balíčku od Mgr. Václava Alenky. Hnedky uvidíte, kdo za všechno může. Viník je jasný.

  2. Oprava:Nedovedu si představit,jak obrovský by musel být ten poldr aby zachytil to velké množství vody.Proto by se velká část povrchové vody měla odvádět mimo poldr.Omlouvám se.

  3. Nemohu jinak, než se plně ztotžnit s Vaším názorem. Celou dobu se snažíme o to, aby do kapacitně omezeného poldru s nedostatečným odtokem, natékala voda jen z nutných ploch. Tedy jen z plochy parcel nad poldrem. Vesměs všechny naše důležité návrhy jsou vedením města negovány. Pan starosta naše důležité požadavky dostal písemně v měsíci prosinci a rada města v měsíci lednu. Od pana starosty jsme se dočkali dvou celkem nic neříkajících odpovědí, bez termínů, bez uvedení zodpovědností a bez konkrétních kroků. Od rady města jsme se nedočkali zatím odpovědi žádné. Pro upřesnění uvádím, že do poldru navíc byla navedena voda, která vždy v minulosti byla směřována do ulice U kaštanu. Objem této vody v současnosti dle mého odhadu a dle intenzity děště spotřebovává na hrdle vstupu a výstupu z poldru cca 40 % kapacity /mohu doložit videozáznamem z vývařiště U kaštanu/. Takže ostatních 60% zbývá na ostatní plochy. Jedná se zhruba o spádovou oblast o výměře 7 ha. Toto vše jsem se snažil řešit i v období před výstavbou poldru na jednání zastupitelstva dne 22.06. 2016. Byl jsem tehdejším vedením radnice /p. Kučera a pan Namyslo/ jednoznačně odmítnut a dokonce mi bylo tehdejším starostou p. Kučerou doporučeno odstěhování z města. Myslím si, že toto byl opravdu jeden ze zásadních prvků humpolecké DEMOKRACIE, který je aplikován i dnešním vedením. Vesměs stejní lidé, kteří o výstavbě rozhodli dnes sedí na radnici a jen tiše přihlíží tomu, jak současný pan starosta s námi při posledním zastupitelstvu „zatočil“. Bezdůvodně, aniž by si celou situaci kolem mé reakce na příspěvek pana Máchy nechal vysvětlit, mi odebral slovo a ukončil diskuzi o námi zpracovaném příspěvku. Toto odůvodnil tím , že „TOTO JE TAKY DEMOKRACIE“. Není už té DEMOKRACIE až příliš? Náš příspěvek měl původně 48 stránek, byl ale bez vědomí předkladatele zminimalizován na stránek 23. Jelikož jsem se podílel na zpracování tohoto příspěvku, byl jsem zde uveden i jako zpracovatel. I mé jméno v upravené verzi z města bylo vypuštěno. Takže opět zásah DEMOKRATICKÝCH sil? To už je podle mého názoru moc náhod najednou.
   V současné době probíhá, na základě našeho tlaku, posouzení dané lokality nad poldrem a snad i pod poldrem z hlediska odvodu dešťových vod nezávislou firmou. Některé výstupy již pan starosta představil na posledním zastupitelstvu. Takže město opět čekají nutné investice /viz. zbudování předfiltračního poldru a další akce/. Opět jsme nebyli městem kontaktováni, aby jsme této nezávislé firmě mohli naše zkušenosti z dané lokality předat. Tedy opět DEMOKRACIE typu občane mlč, stačí co řekneme MY.

   1. Pane Klap, demokracie v hlavách místních zástupců ODS má ůplně jinou podobu. Jim nejde o obyčejný občany, jim jde o to zařídit pivovaru stavební povolení bez splnění požadavků a td. Starosta je slabý, bohužel ani ostatní radní moc selského rozumu nepobrali. V radě by měl sedět někdo jinej, ale tak to musí vnímat hlavně samy voliči. Pokud jim stávající stav vyhovuje nic se nezmění. Dyť i vy kandidujte a snažte se věci změnit přímo u zdroje.

    1. Aspon diky Hugovi se zacinaji resit problemy beznych obcanu. Ikdyz nesou kuzi na trh. Diky, diky, diky jim. Jinak by jsme tu za chvili byli jako v Kocourkove.

    2. Ptám se tedy proč má trvale ODS už několik volebních období trvale 5 mandátů v zastupitelstvu. Proč lidé volí ODS? Nadávání na Radu a pod je sice hezké, ale řešení je jediné, nevolit stále stejné tváře. Ale volič rozhodne vždy jinak

     1. V minulosti zde byla jen jednou silná protikandidátka v čele s paní Štěrbovou. Bohužel pak se sestavila koalice, v které ANO nebylo.
      V dalších volbách jsem přesvědčen, že vítěz bude HUGO, jelikož každý vidí, že mají skvělé zastupitele, aktivitu, nápady viz rybník Dvorák.
      Minule jsem je nevolil jelikož jsem netušil co jsou zač, dnes již vím, že hůř než Karel, Vlasta a Alena, to snad ani dělat nejde. Ukáže se v roce 2022

     2. Za 2 roky a pak i dál se bude říkat, že to to tehdá bylo v době kdy ODS byla schopná udělat i 5 mandátů. Modrý šmoulové budou vzpomína na tyhle časy kdy byli u moci. Jen už z opozičních řad a s max 4 zastupitely.

     3. Pakliže HUGo vyhraje a sestaví koalici, bude to plusový moment v historii našeho města. ODS konečně od válu, už dost bylo modrýho kraválu. Hugo, ty mákni řádně, ať tu konečně moudrost vládne

   1. Nikdy. A přesto ji lidé voliči vykřížkovali z čtrnáctého místa kandidátky jako první náhradnici a pak se dle zákona po odstoupení Bartákové dostala do zastupitelstva. Není to paradoxní,že mlčící zastupitelé se vždy hlasy od voličů tam dostanou??

     1. Tak to některý Hugny taky zabodujou ve volbách 2022 a některý často mluvící, ač s dobrými myšlenkami mohou ostrouhat. Pak schůze zastupitelů potrvá hodinu všechno se odhlasuje a půjde se v klídku posedět. To fakt chceme?

 8. Dobrý den, to , že se na Stromovce něco děje, je super, proto ten park i vznikal,ale co se mi jako rodiči a občanovi města nelíbí je, že tam narůstá počet nepřizpůsobivých občanů bez domova , kteří se v klidu usadí pod střechou, pijí svůj krabičák a na záchod si dojdou k nejblizšímu stromu. Viděla jsem na vlastní oči za bílého dne a myslím, že nejsem sama. Díky tomu nemám chuť se tam vůbec zdržovat a děti bych tam nepustila. Před rekonstrukcí parku bylo slibováno, že bude park proti těmto jedincům upraven tak,aby tam nebyli,ale bohužel to dopadlo opačně. Copak neexistuje nějaké nařízení nebo větší kontroly Policie ČR, které by jim zabránili přenášet jejich smysl života do míst, která mají sloužit slušným lidem.
  Pokud neexistuje, pak to byly vyhozené peníze.

  1. Mimo Policie ČR může park jako pozemek města kontrolovat i městský úředník/ce, kterého si platíme, ale bohužel ho tam ještě nikdo neviděl………ale na to, aby se úředníci zvedli ze židlí nemá KK koule…..

   1. Městské úředníky má řídit tajemník, ten je nejbližší nadřízený. Neznáte ani posloupnost funkcí a to kdo vede

  2. V tzv. svobodné tržní ekonomice, kterou máme v ČR po roce 89, dříve se tomu říkalo kapitalismus, není bohužel povinnost pracovat a tudíž nepřizpůsobivých ochlastů, ztroskotanců vlastní i nevlastní vinou v tomto systému bude spíše přibývat. Povinnost pracovat a právo na práci zrušil režim hned po listopadovém převratu. Není cesty jak se jich zbavit, pokud ten či onen z nich sám nepochopí, kde se nachází. Co byste navrhovala? Vypráskat bičem, zakázat jim pobývat, kde chtějí? Zakázat jim alkohol? Je svoboda. Máme svobodu všeho a ta se vztahuje i na tento segment občanů. Policie je bezbranná, z jednoho konce je vyhodí a z druhého přilezou zas.
   Tak kudy kam?

 9. A tak deti maji k vyziti jina mista, kde do styku s tim odpadem spolecnosti neprijdou.
  Tady se jedna o vsechny dalsi obcany ktere ta verbez obtezuje na vsech moznych
  mistech ve meste.
  A zde je napriklad prostor pro Hugny aby ukazali jak na to a presvedcili volice komu to tam pak maji hodit.
  Jeden jejich politruk, ktery to neustale masiruje tady na Humpolaku na jejich uspech v pristich volbach fakt nestaci.

  1. jakože by zástupci Huga suplovali místní úředníky a policii a vyváděli bezdomovce z parku? 🙂 to si to pletete s hnědými jednotkami z Vaší říše, panáčku z ODS 😀 jako vedete to tady totalitně, ale tohle je silná káva, tohle tady navrhovat…

   1. HUgo by za chvíli mohlo dělat všechno. A oni by to zvládli. Je groteskně smutný že humpolecká oDS není schopná za tolik let u moci řídit město ve prospěch občanů a ne jen několika velko-podnikatelů. HUgO dneska zase ukázalo, jak s minimalním rozpočtem udělá hodně zábavy. Pod jejich taktovkou se Humpl snad konečně stane místem pro dobrý život.

 10. Dnešní akce na Dvoráku byla super !!!! Hanba vedení města a všem zastupitelům, kteří to sabotovali…..

  1. Můžete mi prosím nějak stručně vylíčit v čem to bylo tak super? Asi jsem tam byl v nevhodný čas, protože krom fajn občerstvení dole u rybárny mi tam nic extra nepřišlo.

   1. Je to celkem jednoduché, za málo peněz se dá udělat velký kus práce a zábavy, když se to vezme tím správným směrem.

     1. Ach proč jsou češi tak závistivý a nepřejícný? Dyť to moře dneska byla akce 1A. A kdo nechtěl do vody vůbec nemusil. Je mi z vás smutno. Musíte mít nešťastnej život.

    1. Už ses někdy, chytráku,
     kopal v našem Dvoráku?
     Vždyť tam plave samé smetí, ohrožuješ zdraví dětí!

    2. Ok, z videa jsem pochytil to, že tam byla paní s oholenou nohou. Jinak tedy deku si můžu vzít kamkoliv abych se mohl opalovat, to samé s lehatkem. Nafukovací matraci bych taky doma našel, pokud jde o to plout na vodě. Nic jiného krom kolovratkove hudby nahlas tam jaksi nebylo. Tudíž mi pořád neni jasné v cem to mělo být dechberouci a úžasné. Parezac a Trnávka nabidnou totéž s cistou vodou. Jako ok, pokud by ta voda byla taky na koupání nadšení bych chápal. Ale tohle?

 11. I akce s nizkou urovni pro nenarocne maji svuj smysl.
  Kdo chce muze se na nich najit. A kdo ma latku hozenou
  nekde jinde, tak toto proste vynecha.
  To snad neni tezke pochopit.

  1. Máš pravdu, že ne všechny akce města či Měkisu jsou na očekávané úrovni. Ale hned je takto zase shazovat není úplně fér. Takže je dobře, že je i město pořádá.

  2. Jj, vy HUGO nadlidé máte prostě jen smůlu, ze bohužel žijete ve městě s nami obyčejnými, přízemními plebejci… Nechcete zkusit Prehe? Tam se o vás poperou, můžete řádit na náplavce…

   1. Nadlidi z nich delate akurat vy. Jsou to obycejny lidi jako vsichni ostatni. Jen o dost aktivnejsi a uprimnejsi. Na nic si nehrajou, nechavaj za sebe mluvit svou praci. O tom vic vas to stve,ze jo ? :-))

    1. Ne ne, já jim celkem fandím v jejich aktivitách. Jen mám obavu, že celé jejich snažení degraduje jejich rádobypolointeligentní suita. Ale je sranda, jak každý od druhého automaticky očekává vlastní způsob uvažování, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z továrny Karla Trnky v Humpolci je 8smička. Láká na umění i zákusky

Út Čvn 23 , 2020
Z bývalé továrny na vlněné látky v Humpolci vznikla díky iniciativě místních obyvatel multifunkční zóna pro umění, která dostala název 8smička. Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

You May Like

Témata